Προς το περιεχόμενο

Blaupunkt 49'' DVBT2 Full HD 279 € στο You.gr [ΤΕΛΟΣ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρωταω γιατι δεν ξερω τι εγινε ,μπορει να συμφωνησες κατι .Πανω στις πληροφοριες που γραφει στην  σελιδα ,δεν λεει οτι εχει το σερβις της εταιριας.Και εχει αναφερθει δεν εχει και το κουτι μεσα χαρτι να λεει ποιος καλυπτει την εγγυηση .

Επεξ/σία από Diskimpex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, Diskimpex είπε

Ρωταω γιατι δεν ξερω τι εγινε ,μπορει να συμφωνησες κατι .Πανω στις πληροφοριες που γραφει στην  σελιδα ,δεν λεει οτι εχει το σερβις της εταιριας.Και εχει αναφερθει δεν εχει και το κουτι μεσα χαρτι να λεει ποιος καλυπτει την εγγυηση .

Απο το you.gr με παρεπεμψαν στην astra service και αυτοι με τη σειρα τους εκαναν την αντικατασταση.Εχει αναφερθει και απο παιδια σε προηγουμενα ποστ οτι το service για την τηλεοραση του θεματος το εχει η astra service αν αυτη ειναι η ερωτηση σου ;)

Επεξ/σία από dio7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν λίγο πήρα τηλέφωνο στο You.gr και μου είπαν πως πλέον η τιμή της είναι 299 € και πως δεν γνωρίζουν τίποτα περί Insomnia και προσφοράς.

Ίσως μπορεί να την είχαν προσφορά αλλά πλέον η τιμή είναι αυτή στα 299 € και δεν αλλάζει παρόλο που τους ανέφερα πως πρόκειται για μέλη του φόρουμ.

Επίσης ακόμα και τώρα στο eshop του η τιμή φαίνεται 288,99 € και με αυτή τη τιμή μπαίνει στο καλάθι. Το είπα και ο αρμόδιος υπάλληλος που μίλησα μου είπε πως δεν ισχύει !!!

 

Επεξ/σία από Giannisvtc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Giannisvtc είπε

Πριν λίγο πήρα τηλέφωνο στο You.gr και μου είπαν πως πλέον η τιμή της είναι 299 € και πως δεν γνωρίζουν τίποτα περί Insomnia και προσφοράς.

Ίσως μπορεί να την είχαν προσφορά αλλά πλέον η τιμή είναι αυτή στα 299 € και δεν αλλάζει παρόλο που τους ανέφερα πως πρόκειται για μέλη του φόρουμ.

Επίσης ακόμα και τώρα στο eshop του η τιμή φαίνεται 288,99 € και με αυτή τη τιμή μπαίνει στο καλάθι. Το είπα και ο αρμόδιος υπάλληλος που μίλησα μου είπε πως δεν ισχύει !!!

Ισχύει, ξανακάλεσε

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανακάλεσε και ζήτα τον Ιωσήφ.

:P :P :P

Πέρα απ'την πλάκα, δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα.

Αφού στο καλάθι μπαίνει με 288,99€ γιατί δεν την παίρνεις online να τελειώνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις την βάλεις στο καλάθι πάει 299,99

------------------------------------------------------------------------

 

Όλα καλά τελικά ! Μίλησα με άλλον εκπρόσωπο τους και δέχτηκε την τιμή.

Ευχαριστώ πολύ και για την μεσολάβηση μέλος του φόρουμ !

Επεξ/σία από Giannisvtc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Giannisvtc είπε

Μόλις την βάλεις στο καλάθι πάει 299,99

Α οκ, γιατί στο προηγούμενο post έγραψες το αντίθετο.

 

1 ώρα πριν, Giannisvtc είπε

Επίσης ακόμα και τώρα στο eshop του η τιμή φαίνεται 288,99 € και με αυτή τη τιμή μπαίνει στο καλάθι. Το είπα και ο αρμόδιος υπάλληλος που μίλησα μου είπε πως δεν ισχύει !!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην έξοδο "προς ταμείο" πήγαινε επάνω άλλα 10 € .

 

Τέλος πάντων μου επιβεβαίωσαν πως η τιμή για τα μέλη του φόρουμ είναι όντως 279 € 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, macovet είπε

Στο καλάθι, μόλις πριν την πληρωμή, η τιμή που μου δίνει είναι

Συνολική αξία παραγγελίας: 298,99 €

Υπάρχει τρόπος να αγοραστεί στα €279 ;

 

Μόλις τώρα, saxos55 είπε

Υπάρχει αλλά είναι πολύ πολύ καλά κρυμμένος μέσα στο thread, αποκλείεται να το βρεις. :P

Macovet, λίγο πιο πάνω λένε τα παιδιά πως να την πάρεις στα 279! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενημερωτικά, τελικά πέρασα την παραγγελία on-line με την αυξημένη τιμή και πήρα τηλέφωνο και έφτιαξαν την τιμή στα €279.

Επεξ/σία από macovet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To bleeding υπαρχει και σε tv που ναι σε πολλαπλασια τιμη...

Μακαρι να σας δεχτουν αλλαγες μονιτορ αλλα στην σαμσουνγκ π διαβαζω και εμπλεξα δεν παιζει...

Στο you Πρεπει να ειδαν αρκετα redirecting απο δω για να ασχοληθηκαν ;)

 

ειχα μια best seller entry level 55 4k samsung .μου αλλαξαν το πρωτο πανελ γιατι flasharε μια καθετη γραμμη(ασχετα με το bleeding).περναει ο καιρος και μετα απο κανα μηνα αλλαζουν αλλο ενα πανελ με τελεια εικονα χωρις bleeding  ειτε στο απρο ειτε στο μαυρο...

Λιγο καιρο μετα  παιρνω λιγο καλυτερή 49 samsung τα ιδια σκα** δεν ασχοληθηκα καν με σερβις που ετσι και αλλιως δεν θα  δεχτουν bleeding...ξεκαθαρα για μενα ξερουν τι grade εισαγωγες κανουν. 

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...