Προς το περιεχόμενο

Cobra Kai (Karate Kid)


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ θέλω πάντως να χωρίσει ο.ντανιελ σαν με τη γυναίκα του να επιστρέψει η αλί και να πλακώνονται οι δυο για την Αλί Elizabeth sue και στο τέλος να επιστρεψει και η κομικο απ το οκιναγουα και. να καταλήξει. Με το. Ντανιελ σαν και η αλί με τον άλλον και η κόρη να βρει νέο αμόρε δε εντ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 767
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλλον καπακι μετά το πέρας της προβολής της 2ης ( κάτι τέτοιο έλεγε ο δημιουργός στο Twitter ).

 

Edit. Τώρα είδα ότι είναι στις 28 άρα πάει για πιο μετά η 3η

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Χαμουλης θα γινει αργει ακομα αλλα δεν πειραζει σιγουρα θα ειναι ανταξιο των 2 πρωτων εξαιρετικων σεζον.

Ε. Λογικά θα είναι όπως τα προηγούμενα... Ελπίζω να μην είναι όμως ο τελευταίος κύκλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/8/2020 στις 8:16 ΜΜ, Boubis1411 είπε

Ε. Λογικά θα είναι όπως τα προηγούμενα... Ελπίζω να μην είναι όμως ο τελευταίος κύκλος. 

Νομίζω έχει επιβεβαιωθεί 4ος κύκλος. Τουλάχιστον 1 μήνα πριν το Νετφλιξ ντιλ οι σεναριογράφοι στο Τουίτερ αυτό έλεγαν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Νομίζω έχει επιβεβαιωθεί 4ος κύκλος. Τουλάχιστον 1 μήνα πριν το Νετφλιξ ντιλ οι σεναριογράφοι στο Τουίτερ αυτό έλεγαν

Μακάρι γιατί έχει να δώσει πολλά ακόμα η συγκεκριμένη σειρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό, ειδικά για την γενιά μου (80's). Μου αρέσει που ισορροπεί πολύ καλά ανάμεσα στις δυο εποχές και διακομωδεί είτε το τότε, είτε το σήμερα.

Άντε για την 3η σεζόν. Απο την άλλη, κάπου πήρε το μάτι μου, οτι δεν θα έχουμε 4η. Είδωμεν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω δε βλέπω να διακομωδεί κάτι. Ισα ίσα που σέβεται απόλυτα και τα 3 karate kid αλλά και τον χαρακτήρα (και ηθοποιό) Μιγιάγκι.

Και αυτή ειναι η επιτυχία του.

Αυτο που δεν μου αρέσει ειναι η προσπάθεια να ριξουν ευθύνες στον Λαρούσο για ότι συμβαίνει, σε πολλές περιπτώσεις τον παρουσιάζει ως κακό χαρακτήρα, ενω στη πραγματικότητα ξέρουμε οτι το Κομπρα Και είναι προβληματικό.

Θέλω να πιστεύω οτι στο τέλος θα ενωσουν τις δυνάμεις τους για το καλό της τέχνης, οπως άλλωστε θα έκανε και ο Μιγιάγκι.

Κάπου διάβασα οτι έχει γινει πρόταση σε αρκετούς από τους παλιούς να κάνουν μια μικρή εμφάνιση ως φορο τιμής.

Σχεδον σιγουρη η εμφάνιση του Chozen στο ταξιδι του Λαρούσo στην Οκινάουα. Να δουμε τι ρολο θα παίξει. Υπερ του Λαρούσο ή θα ειναι εχθρος και πάλι? Kαι όπως γράφουν πολλές θεωρίες, δε θα εκπλαγω αν δουμε Χίλαρι Σουογκ και τον χαρακτήρα Terry silver.

Επεξ/σία από pontez2
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ ότι το μόνο σίγουρο για την κατάληξη της σειράς είναι ο Λαρούσο και ο Τζόνης να τα βρούν σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, panther_512 είπε

Θεωρώ ότι το μόνο σίγουρο για την κατάληξη της σειράς είναι ο Λαρούσο και ο Τζόνης να τα βρούν σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο.

Άρα μετά τελειώνει κιόλας η σειρά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...