Προς το περιεχόμενο

Οικονομικό VPS Hosting


thessalonik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, thessalonik είπε

Κανεις λαθος, ηδη βρηκα 3 εταιρειες που δινουν αυτα που ζηταω στην τιμη που τα ζηταω. 

Θα σε ενδιέφερε να τις μοιραστείς μαζί μας; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, Cabir είπε

μέγα foul να ζητάς χώρο από χρήστες εδώ μέσα από τη στιγμή που ανεβάζεις παράνομο υλικό.

Αστα να πανε ολες τις τελευταιες ταινιες που παιζονταισ τους κινηματογραφους διατηρω!

Μονο μην το πεις στην MPAA γιατι θα με κατηγορησουν για copyright infringement.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, thessalonik είπε

Αστα να πανε ολες τις τελευταιες ταινιες που παιζονταισ τους κινηματογραφους διατηρω!

Μονο μην το πεις στην MPAA γιατι θα με κατηγορησουν για copyright infringement.

Να σε ρωτήσω, σοβαρά τώρα, στη σελίδα σου superhost προσφέρεις hosting και webdesign υπηρεσίες η λάθος καταλαβαίνω;

 

 

Επεξ/σία από Cabir
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Cabir είπε

Να σε ρωτήσω, σοβαρά τώρα, στη σελίδα σου superhost προσφέρεις hosting και webdesign υπηρεσίες η λάθος καταλαβαίνω;

Έτσι φαίνεται πως είναι. Το αναφέρει και η υπογραφή (όπου παραπέμπει εκεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thessalonik είπε

Αν σε ενοχλει που ρωταω ειναι προβλημα σου, οχι δικο μου.

Εγω επικοινωνω μια χαρα για σενα δεν ξερω που τα σχολια σου ειναι γεματα αρνητικοτητα και κατακριση.

Ειναι και αστοχα συν τοις αλλοις γιατι ενω ελεγες οτι δεν υπαρχει περιπτωση να βρω αυτο που θελω βρηκα ηδη 3 ευκαιριες σε καλες εταιρεις, οχι μια.

Θα ρωτησω οσο θελω και μιας πουδ ενε χεις σκοπο να συμμετεχεις θετικα το καλυτερο θα ηταν να απεχεις απο την συζητηση γιατι με κουραζεις.

Μα πως να πάρεις σοβαρή απάντηση, όταν ψάχνεις να φτιάξεις χοστινγκ εταιρεία με 60€ το μήνα; 

Πάνε δώσε 1500€ και πάρε ένα πακέτο της προκοπής, να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο τουλάχιστον από θέμα hardware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, kormos είπε

Έτσι φαίνεται πως είναι. Το αναφέρει και η υπογραφή (όπου παραπέμπει εκεί)

μα το είδα γιαυτό και ρώτησα γιατί μου έκανε τρομερή εντύπωση που ζητάει 300 ευρώ για webdesign. :lol:

Τέσπα για να μην βγαίνουμε και από το θέμα, το ότι βρίσκεις με 10 ευρώ VPS βρίσκεις, αλλά για την "επαγγελματική" χρήση που θέλει να κάνει ο οπ πολύ το αμφιβάλλω. Ό,τι πληρώσεις παίρνεις. Σε πιο παράλληλο σύμπαν βρίσκεις πελάτες; Γιατί δεν πιστεύω πως ένας λογικός άνθρωπος που δεν είναι εντελώς άσχετος του θέματος θα δεχόταν να του ανεβάσεις την ιστοσελίδα του αν γνώριζε πως λειτουργείς.

 

4 λεπτά πριν, παπι είπε

Μα πως να πάρεις σοβαρή απάντηση, όταν ψάχνεις να φτιάξεις χοστινγκ εταιρεία με 60€ το μήνα;

Το χρόνο όχι το μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Cabir είπε

μα το είδα γιαυτό και ρώτησα γιατί μου έκανε τρομερή εντύπωση που ζητάει 300 ευρώ για webdesign. :lol:

Τέσπα για να μην βγαίνουμε και από το θέμα, το ότι βρίσκεις με 10 ευρώ VPS βρίσκεις, αλλά για την "επαγγελματική" χρήση που θέλει να κάνει ο οπ πολύ το αμφιβάλλω. Ό,τι πληρώσεις παίρνεις. Σε πιο παράλληλο σύμπαν βρίσκεις πελάτες; Γιατί δεν πιστεύω πως ένας λογικός άνθρωπος που δεν είναι εντελώς άσχετος του θέματος θα δεχόταν να του ανεβάσεις την ιστοσελίδα του αν γνώριζε πως λειτουργείς.

Το χρόνο όχι το μήνα.

Πως λειτουργω δηλαδη ρε? Επειδη ζηταω να βρω VPS σε οικονομικη τιμη το βρικσεις παραλογο?

Και παρολα ευτα που καποιοι "ειδικοι" δω μεσα και καλα, λενε δε υπαρχει εγω βρηκα και καλυτερο απο αυτο(με 1 cpu extra) που εχω στα λεφτα που θελω

Οι ιστοσελιδες που φιλοξενω παιζουν μια χαρα και γρηγορα. Και τις ανανεωνω και δωρεαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Cabir είπε

μα το είδα γιαυτό και ρώτησα γιατί μου έκανε τρομερή εντύπωση που ζητάει 300 ευρώ για webdesign. :lol:

Τέσπα για να μην βγαίνουμε και από το θέμα, το ότι βρίσκεις με 10 ευρώ VPS βρίσκεις, αλλά για την "επαγγελματική" χρήση που θέλει να κάνει ο οπ πολύ το αμφιβάλλω. Ό,τι πληρώσεις παίρνεις. Σε πιο παράλληλο σύμπαν βρίσκεις πελάτες; Γιατί δεν πιστεύω πως ένας λογικός άνθρωπος που δεν είναι εντελώς άσχετος του θέματος θα δεχόταν να του ανεβάσεις την ιστοσελίδα του αν γνώριζε πως λειτουργείς.

Το χρόνο όχι το μήνα.

Κατανοητό, τα έχω πει και εγώ σε προηγούμενα ποστ :)

7 λεπτά πριν, thessalonik είπε

Πως λειτουργω δηλαδη ρε? Επειδη ζηταω να βρω VPS σε οικονομικη τιμη το βρικσεις παραλογο?

Και παρολα ευτα που καποιοι "ειδικοι" δω μεσα και καλα, λενε δε υπαρχει εγω βρηκα και καλυτερο απο αυτο(με 1 cpu extra) που εχω στα λεφτα που θελω

Οι ιστοσελιδες που φιλοξενω παιζουν μια χαρα και γρηγορα. Και τις ανανεωνω και δωρεαν.

Μπορείς να τις μοιραστείς αν θες μήπως βοηθήσεις και κάποιον άλλο μελλοντικά αν θες.

Θετικό το ότι κατέληξες κάπου B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι vps είναι πάνω σε deticated. Δεν γίνεται να βγαίνει πιο φθηνό το  vps από τον deticated όπως δεν γίνεται να βγαίνει ο shared host πιο φθηνό από vps και deticated. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, παπι είπε

Οι vps είναι πάνω σε deticated. Δεν γίνεται να βγαίνει πιο φθηνό το  vps από τον deticated όπως δεν γίνεται να βγαίνει ο shared host πιο φθηνό από vps και deticated. 

Tα VPS εννοειτε ειναι πιο φθηνα απο 1 dedicated server, γιατι πολλοι VPS "μοιραζονται" την φυσικη υποδομη/hardware ενος dedicated server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, thessalonik είπε

Πως λειτουργω δηλαδη ρε? Επειδη ζηταω να βρω VPS σε οικονομικη τιμη το βρικσεις παραλογο?

Ναι, επειδή λογικές τιμές σου προτείναμε, δεν σου άρεσαν και προτίμας να ρίξεις την ποιότητα για οικονομικούς λόγους. Για προσωπική χρήση είμαι μαζί σου και καλά θα κάνεις, αλλά από την στιγμή που χρεώνεις τότε ναι, ισχύουν αυτά που είπα.

13 λεπτά πριν, thessalonik είπε

Οι ιστοσελιδες που φιλοξενω παιζουν μια χαρα και γρηγορα. Και τις ανανεωνω και δωρεαν.

Αν είναι οι σελίδες από το άλλο τοπικ, τότε έχεις πολύ χαμηλά στανταρτς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@thessalonik Οι σελίδες που φιλοξενούνται ειναι οι 3 που αναφέρονται στη σελίδα σου;

Πως πανε απο κίνηση;

Επεξ/σία από becoming_I
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...