Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aνακοινωθηκε οτι θα υπαρξει και σεζον αποκλειστικα απο το netflix αυτη τη φορα!!!

Επιστρεφει εννοειται ολο τo cast! 

http://variety.com/2018/digital/news/netflix-atresmedia-vancouver-media-third-part-la-casa-de-papel-1202756975/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Εμφανιστηκαν Ελληνικα για ολα τα επεισοδια. Δημιουργηθηκε ενα καινουργιο που λεγεται la casa de papel new episodes.

Αν δεν σας εμφανιζεται, δηλωστε στο προφιλ main language τα Αγγλικα, αλλα δεν νομιζω να χρειαζεται.

Είσαι σίγουρος ότι μπήκαν σε όλα τα επεισόδια; Εγώ βλέπω μόνο στο 1 και στο 5 μέχρι αυτή τη στιγμή,οπότε ακόμα δεν έχει νόημα να ξεκινήσει κάποιος να βλέπει.Λογικά μέχρι αύριο-μεθαύριο θα τα έχουν όλα έτοιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pedrojay είπε

Είσαι σίγουρος ότι μπήκαν σε όλα τα επεισόδια; Εγώ βλέπω μόνο στο 1 και στο 5 μέχρι αυτή τη στιγμή,οπότε ακόμα δεν έχει νόημα να ξεκινήσει κάποιος να βλέπει.Λογικά μέχρι αύριο-μεθαύριο θα τα έχουν όλα έτοιμα.

και εγω το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pedrojay είπε

Είσαι σίγουρος ότι μπήκαν σε όλα τα επεισόδια; Εγώ βλέπω μόνο στο 1 και στο 5 μέχρι αυτή τη στιγμή,οπότε ακόμα δεν έχει νόημα να ξεκινήσει κάποιος να βλέπει.Λογικά μέχρι αύριο-μεθαύριο θα τα έχουν όλα έτοιμα.

Οχι, καπου μπηκαν και καπου οχι, καλα λες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, pedrojay είπε

Είσαι σίγουρος ότι μπήκαν σε όλα τα επεισόδια; Εγώ βλέπω μόνο στο 1 και στο 5 μέχρι αυτή τη στιγμή,οπότε ακόμα δεν έχει νόημα να ξεκινήσει κάποιος να βλέπει.Λογικά μέχρι αύριο-μεθαύριο θα τα έχουν όλα έτοιμα.

Είπα να δω λίγο το πρώτο επεισόδιο και πριν λίγο εξαφανίστηκε και αυτό.  Ελπίζω ότι αυτό σημαίνει ότι σύντομα θα τα ανεβάσει όλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/4/2018 στις 10:02 ΜΜ, NIKOSKURT είπε

σεμενα γλωσσα αγγλικα το εχει αλλα κανενας υποτιτλος σε κανενα επεισοδιο .. γλωσσα ελληνικα δεν το εμφανιζει καν. τι φαση?

Τελικά ξέρουμε τί γίνεται με τη σειρά;

Την ψάχνω στο netflix, αλλά πουθενά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μας ξεχάσανε.μας βάλανε για τυράκι το πρωτο επεισοδιο και πάνω που γκαβλώσαμε εξαφανίστηκε όλη η σειρά από τις λίστες

Επεξ/σία από theoilia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, theoilia είπε

μας ξεχάσανε.μας βάλανε για τυράκι το πρωτο επεισοδιο και πάνω που γκαβλώσαμε εξαφανίστηκε όλη η σειρά από τις λίστες

Τελείωσα χτες τα πρώτα 9 επεισόδια. Υπέροχη σειρά λίγο τραβηγμένη σε σημεία αλλά από τις καλύτερες των τελευταίων χρόνων με πρωτότυπο σενάριο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...