Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, zvarthangalos είπε

Εχώ το Netflix και θέλω να το δώ όμως δεν έχει Ελληνικούς υπότιτλους ούτε εξωτερικούς DFXP στο subFlicks (όσοι έχουν Netflix καταλαβαίνουν τι εννοώ)

οι υποτιτλοι του http://xsubs.tv/series/774/2809.xml δεν ταιριαζουν για να τους περασεις εσυ στο subflicks?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι τα αρχεία srt δεν ταιριάζουν, το Netflix χρησιμοποιεί dfxp αρχεία.

Λοιπόν, τελικά βρήκα τον τρόπο τον οποίο ανακάλυψα τώρα (δεν βρέθηκε κάποιος εδώ στο ινσόμνια να μου το πεί)

Το subflicks υποστηρίζει converter που μετατρέπει τα srt σε dfxp και το αντίστροφο. :D

Επεξ/σία από zvarthangalos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με ανεπίσημο fanpage του Netflix Greece στο οποίο οι admin αχολούνται αρκετά με το να ενημερώνουν ποιες καινούριες σειρές έχουν/θα έχουν ελληνικό ήχο/υποτίτλους, έχουν γρέψει ότι στις 6/4 θα ξεκινήσει η 2η σεζόν ΜΕ ελληνικούς υποτίτλους, και μάλλον το ίδιο διάστημα θα μπουν και οι υπότιτλοι για την 1η σεζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Μου τη σπαμαρε το netflix για πολυ καιρο και τωρα που τελειωσα Jessica Jones ειπα να την ξεκινησω, εχω παθει πλακα

ξεκιναει πολυ καλα, αλλα καπου στην πορεια το χανει...ακομα και ετσι φαινεται  ευχαριστα...καλη σειρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις την τελειωσα, και τα 15 επεισοδια που ειναι στο συνολο.

Μεχρι στιγμης αγαπημενη για το 2017, πανεξυπνο σεναριο-διαλογοι,αριστες ερμηνειες,υποθεσαρα γενικοτερα που σε κραταει στη τσιτα κ δενεσαι με τους χαρακτηρες!

Περναει κ καποια μηνύματα αλλα λιγη σημασια εχουν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, xavier είπε

ξεκιναει πολυ καλα, αλλα καπου στην πορεια το χανει...ακομα και ετσι φαινεται  ευχαριστα...καλη σειρα

Μπορει, εχω δει τα 3 πρωτα και επαθα πλακα και το εννοω, καλα μονο η προφορα απο το 1ο λεπτο με κερδισε, οπως ολες οι ισπανικες ταινιες που λατρευω, η Τοκυο ειναι ερωτας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Μπορει, εχω δει τα 3 πρωτα και επαθα πλακα και το εννοω, καλα μονο η προφορα απο το 1ο λεπτο με κερδισε, οπως ολες οι ισπανικες ταινιες που λατρευω, η Τοκυο ειναι ερωτας

 

O Μπερλιν δινει ρεστα κυριως στη συνεχεια! Δεν σποιλαρω ομως αλλο !

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/4/2018 στις 8:17 ΜΜ, lostresam είπε

O Μπερλιν δινει ρεστα κυριως στη συνεχεια! Δεν σποιλαρω ομως αλλο !

Τον αγάπησα!!

Τρομερά δυνατή η σειρά. Απλά θεωρώ ότι κάνει μικρή κοιλίτσα στις αρχές του δεύτερου κύκλου. Αλλά αυτό ξεπερνιέται εύκολα!

Επεξ/σία από christakos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, christakos07 είπε

Τον αγάπησα!!

Τρομερά δυνατή η σειρά. Απλά θεωρώ ότι κάνει μικρή κοιλίτσα στις αρχές του δεύτερου κύκλου. Αλλά αυτό ξεπερνιέται εύκολα!

Ισχυει,για τα πρωτα 2-3,απο το 4ο μεχρι το 6ο δινει πονο.Βεβαια κανονικα σαν μια σεζον εχει προβληθει στην Ισπανια αλλα λιγη σημασια εχει.

Αριστουργηματικο το τελος.Πολυ λυπαμαι που προφανως δεν θα συνεχιστει,το καστ ειχε ταιριαξει απιστευτα θα μου λειψει.

 

Υ.Γ.

To εχω λιωσει εδω κ μερες

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο προχωράει γίνεται καλύτερη, τρομερό ενδιαφέρον με Ρακέλ και προφεσορα, ακόμα στο 5 επεισόδιο, άλλα παιδιά μιλάμε για σειραρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...