Προς το περιεχόμενο

Hunt: Showdown


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες ψηνεται κανεις για 2αδα για HUNT γιατι δεν μπορω αλλο να παιζω με randomades...νταξει για χαβαλε θα παιζουμε δεν ειμαι και κανενας προ αλλα δεν μπορω αλλο τις ανιωθιες!το ονομα μου ειναι Athrogate οποιος θελεις ας με κανει add

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Το παιζει κανενας το παιχνιδι ;

Το αρχισα εχθες με ενα φιλο (ο οποιος το εχει αρχισει νωριτερα) και ομολογω οτι με εξεπληξε θετικα. Εχθες παιξαμε 5 ματσακια, πηραμε τα 2 με νικη. Σημερα ειπα να παιξω λιγο solo για farming ωστε να μαζεψω χρηματα, αλλα τελικα εχει πιο πλακα να κυνηγας αλλους 😛

(ειναι απο stream οποτε η ποιοητα δεν ειναι αριστη)

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με είχε φάει ενας φίλος να το πάρουμε αλλα ειναι ακόμη ακριβό , αν πέσει κοντά στα 20 euro θα το πάρω ή ακόμη καλύτερα αν κάνουν κανενα free weekend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, SPANK είπε

Με είχε φάει ενας φίλος να το πάρουμε αλλα ειναι ακόμη ακριβό , αν πέσει κοντά στα 20 euro θα το πάρω ή ακόμη καλύτερα αν κάνουν κανενα free weekend

Και εμενα, αλλα τελικα ψηθηκα (μιας και το BF το βαρεθηκαμε) και το πηρα στα 30Ε απο κλειδαδικο. Παει καλα γενικα, εαν παιζεις ομαδικα. Σημ,ερα παλι πηραμε 3 wins 1 death και 2 απλα extract με οτι ειχαμε.

Αξιζει το 30Ε ακομα και εαν παιζεις 2-3 ωρες τη βδομαδα. Τετοιο σασπενς σε online game δεν εχω νοιωσει ποτε, βασικα εχω να νοιωσω τετοιου αγωνια απο το μαρινο 90κατι με το resident evel στο ps1, για αλλους λογους βεβαια, αλλα αυτο μου θυμιζει.

Εαν θες να δεις gameplay ριξε μια ματια εδω https://www.twitch.tv/videos/475876740

 

Οποιος ενδιαφερεται για παρεα, ας μου στειλει pm να του στειλω steam id και discord.

Επεξ/σία από panoc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Περιμένωντας το mw ψήνομαι να το πάρω , εαπο οτι εχω καταλάβει σε βάζει μεσα σε μια περιοχή και προσθείς να κάνεις ορισμένα objectivs τρώγοντας zombies , απο εκει και πέρα αν σε πετύχει καποιος παίκτης η τον φάς εσυ εκει τελειώνει το παιχνίδι ή σε ξανα βγάζει ?

Επίσης μαζεύεις loot ? τα οποία αν ψοφήσεις τα χάνεις μετα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SPANK είπε

Περιμένωντας το mw ψήνομαι να το πάρω , εαπο οτι εχω καταλάβει σε βάζει μεσα σε μια περιοχή και προσθείς να κάνεις ορισμένα objectivs τρώγοντας zombies , απο εκει και πέρα αν σε πετύχει καποιος παίκτης η τον φάς εσυ εκει τελειώνει το παιχνίδι ή σε ξανα βγάζει ?

Επίσης μαζεύεις loot ? τα οποία αν ψοφήσεις τα χάνεις μετα ?

Αγοράζεισ hunters/loot με το currency. Αν πεθάνεις χάνεις και τον hunter σου και ότι loot έχεις πάνω σου. Αν κάνεις extract ανεβαίνεις από τα rewards σε xp (για σένα και τον hunter) και currency. Κάτι πχ σαν το dayz αλλά σε πολύ μικρότερο scale και βαθμό. Ενδιαφέρουσα pve/pvp μείξη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το objective είναι να σκοτώσεις το (τα ) boss 1 ή 2 είναι και να κάνεις επιτυχώς extract.. Τώρα αν όταν βρεθείς με άλλη ομάδα εκεί έχει pvp.. Μπορείς να παίξεις με διάφορα στυλ. Πχ. Γρήγορο boss αν τα καταφέρεις και γρήγορο extract ή να μπείς στη λογική να μαζεύψεις όλα τα bounty και απο τα 2 boss και να φας όλο το χάρτη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έβαλα το παιχνίδι μετά από 1 χρόνο να το δοκιμάσω, και έχω πάθει πλάκα!
Το έφτιαξαν πολύ καλά! Καμία σχέση πως έτρεχε!
Βέβαια δε το λες βράδυ αυτό που έχουν σαν βράδυ,αλλά σου δίνει την ατμόσφαιρα!

Έβαλαν να παίξεις και 3αδα!
Μπορεί να σε ματσαρει 1v3 κάποιες φορές,αλλά σου δίνει την δυνατότητα να το κλείσεις αυτό.
Και κάτι που παρατηρήσαμε με έναν φίλο που παίζουμε είναι ότι κάποιες φορές μας βάζει σε άδειο server οπότε το grand slam είναι σίγουρο!


 

Το κακό είναι ότι μπορείς να αγοράσεις coins με λεφτά και να ξεκλειδώσεις κάποια πράματα,αλλά οκ.
(το άλλο κακό είναι τα dlc χαρακτήρων που είναι skins μόνο και κοστίζουν)

Αρκετά διασκεδαστικό σα παιχνίδι!
Αλλά αυτό που λέει το βίντεο,θα ήθελα να έχει λίγο έξτρα περιεχόμενο να lootαρεις!

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

καλησπέρα θελω να  αγορασω το συγκεκριμενο παιχνιδι/. αυτό  που θελω να ρωτησω το συγκεκριμενο είναι open-world?? μπορει να τερματιστεί αν το παιζεις  μονος σου/? περα από αυτό από ποικιλια σε  εχθρούς ,,  τερατα κτλ εχει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nightfall4 είπε

καλησπέρα θελω να  αγορασω το συγκεκριμενο παιχνιδι/. αυτό  που θελω να ρωτησω το συγκεκριμενο είναι open-world?? μπορει να τερματιστεί αν το παιζεις  μονος σου/? περα από αυτό από ποικιλια σε  εχθρούς ,,  τερατα κτλ εχει??

όχι δεν είναι open world,δεν έχει και τόσο μεγάλους χάρτες και δεν είναι και αυτή η φιλοσοφία του.

online fps survival παιχνίδι ( PvEvP) είναι, δεν παίζεις μόνος σου(single player), έχεις πραγματικούς αντιπάλους με τον ίδιο σκοπό, να βρουν τα στοιχεία και να σκοτώσουν το(α) map's boss(es) και εσένα στο διάβα τους.
Το κάθε match έχει μέχρι 10 παίκτες συνδεδεμένους, αυτό μπορεί να ναι 1v1v2v3. Δηλαδή δε σημαίνει ότι αν μπεις να παίξεις μόνος θα σε βάλει σε παιχνίδι 1v1

Το book of monsters θα σε βοηθήσει να αποφασίσεις εαν υπάρχει ποικιλία τεράτων.
Τώρα για εχθρούς εαν εννοείς τους άλλους hunters, είναι χωρισμένοι σε tiers ανάλογα τα ingame φράγκα που θες να δώσεις-αλλά και όσο ανεβάζεις level σου εμφανίζει καλύτερους να προσλάβεις.
 

Το level του κάθε hunter είναι max 50.
Ο θάνατος τους είναι permanent, να το θυμάσαι αυτό γιατί τα χάνεις όλα εαν πεθάνεις εκτός από τα αντικείμενα που χεις αγοράσει.

Το player experience είναι μόνιμο, το ονομάζουν bloodline και φτάνει ως το level 100 που αν θες το κάνεις prestige και ξεκινάς από την αρχή το level up σου.

Χρήσιμα:
How to Play Guide for Hunt: Showdown

Hunter vs Gunslinger

the game

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...