Προς το περιεχόμενο

Hunt: Showdown


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Early Access παιχνίδι από τους δημιουργούς του Crysis,την Crytek, κατασκευασμένο με την CryEngine V (φυσικά).
Εμφανίστηκε στο steam store στις 22/2/18

Τιμή: 29.99€

Hunt Showdown

Αναφορά σε κείμενο

Showdown is a competitive first-person PvP bounty hunting game with heavy PvE elements, from the makers of Crysis. Set in the darkest corners of the world, it packs the thrill of survival games into a match-based format.

παίζεις είτε solo είτε με group εναντίον άλλου group ή άλλων solo.

 

SYSTEM REQUIREMENTS

    MINIMUM:
        Requires a 64-bit processor and operating system
        OS: Windows 7 64bit
        Processor: Intel i5 @ 2.7GHz (6th Generation) or AMD Ryzen 3 1200
        Memory: 8 GB RAM
        Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 TI or AMD Radeon R9370
        DirectX: Version 11
        Network: Broadband Internet connection
        Storage: 20 GB available space
        Sound Card: DirectX compatible audio card
        Additional Notes: Best experienced with headphones

    RECOMMENDED:
        Requires a 64-bit processor and operating system
        OS: Windows 10 64 bit
        Processor: Intel i5 @ 3.2 GHz (6th Generation) or AMD Ryzen 5 1400
        Memory: 12 GB RAM
        Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB or AMD Radeon R9 390X
        DirectX: Version 11
        Network: Broadband Internet connection
        Storage: 20 GB available space
        Sound Card: DirectX compatible audio card
        Additional Notes: Best experienced with headphones
Αναφορά σε κείμενο

Approximately how long will this game be in Early Access?

“We are planning to have Hunt: Showdown in Early Access for at least 12 months, but that timeline could lengthen (or shorten!) depending on how community feedback shapes our own wish list for the game. Initially, we will spend a couple of months collecting player feedback and in-game data, and then we should be able to share a more detailed development roadmap.”

Spoiler

ss_5d14f045ac48f8aa8ccd643a1db7e83a0c384

Spoiler

ss_ecccaab1143081ca96d8bf00d8b1c4d3d3291

Spoiler

ss_ab00be488817e65b27c07180a124529bc7d69

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου το πρότεινε το steam εδώ και μέρες αλλά δίστασα να το πάρω... Φαίνεται ενδιαφέρον. Το έχει αγοράσει κανείς για να μας πεί απόψεις/γνώμες/εμπειρίες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Alchemist` είπε

Μου το πρότεινε το steam εδώ και μέρες αλλά δίστασα να το πάρω... Φαίνεται ενδιαφέρον. Το έχει αγοράσει κανείς για να μας πεί απόψεις/γνώμες/εμπειρίες?

Ισχύει! Φαίνεται ενδιαφέρον και μάλλον παίζει να είναι και δύσκολο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρέχει απαράδεχτα και είναι τίγκα στα bugs, εννοείτε ότι απέχει από τα screens παραπάνω, κλασσικά. Σαν concept είναι ok αλλα φαίνεται να γίνετε πολύ γρήγορα repetitive, tbh μοιάζει σαν την τελευταία απόπειρα πριν κηρύξει για 100 φορα χρεοκοπία :P Καλά το ότι είναι EA τα λέει νομίζω...

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουν πουληθεί κάποια studios? Και είναι ένα μόνο τώρα;

 

 

Τόσο πολύ;; πωωω.. :/ μη με ξενερώνεις
Ελπίζω να μην είναι σα το evolve..που ήταν τέρμα βαρετό και επαναλαμβανόμενο από ένα σημείο και μετά,αφού ήταν το ίδιο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντάξει εγώ θα το πάρω..
Δεν είμαστε όλοι xtrm να κράζουμε τα ΕΑ! :P 
(φίλος είναι και τον πειράζω) 

Επεξ/σία από dimitriskougou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, {TDi}Dj2k..infc said:

Τρέχει απαράδεχτα και είναι τίγκα στα bugs, εννοείτε ότι απέχει από τα screens παραπάνω, κλασσικά. Σαν concept είναι ok αλλα φαίνεται να γίνετε πολύ γρήγορα repetitive, tbh μοιάζει σαν την τελευταία απόπειρα πριν κηρύξει για 100 φορα χρεοκοπία :P Καλά το ότι είναι EA τα λέει νομίζω...

θα τους σώσει ο Ερντογάν πάλι μιας και είναι ''δικοί του'' :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, dimitriskougou είπε

Εντάξει εγώ θα το πάρω..
Δεν είμαστε όλοι xtrm να κράζουμε τα ΕΑ! :P 
(φίλος είναι και τον πειράζω) 

Δικαίωμα σου και καλά θα κανεις αλλα εγώ θα σου πω το εξής, 1/10 games βγαίνουν από early access, το συγκεκριμένο τρέχει χαλια ακόμα και σε 1080ti, το ότι είναι EA από Crytek σημαίνει ότι είναι άφραγκοι και το game δεν λέει κάτι super fuckin wow (hence no pub) οποτε με το πρώτο flop abandon ship (servers/patches) και τέλος έχουν να φτιάξουν καλο game εδώ και μια δεκαετία. Από εκεί και πέρα αφού θες να go guinea pig όχι δεν θα πω. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραιος ήχος,καταρχάς.Εννοώ και το directional.
Θα με καταλάβετε οταν περάσετε πρώτη φορά διπλα απο κοράκια που δεν είχατε δει.
Αν δεν παιξετε με headset,εχετε αμέσως μειονέκτημα,γιατι δε θα καταλαβαινετε απο που ερχονται πυροβολισμοι.
Επαιξα 6-7 games,δεν πετυχα καποιο bug,ή τουλάχιστον κάτι που να φαινεται ως bug.

Το concept μου άρεσε.
Το μονο που με προβληματίζει ειναι το αν θα μου φαινοταν repetitive μετά απο καποιο καιρό.
Εχει και concept rpg παντως,που βοηθάει σε αυτον τον τομέα.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δικαίωμα σου και καλά θα κανεις αλλα εγώ θα σου πω το εξής, 1/10 games βγαίνουν από early access, το συγκεκριμένο τρέχει χαλια ακόμα και σε 1080ti, το ότι είναι EA από Crytek σημαίνει ότι είναι άφραγκοι και το game δεν λέει κάτι super fuckin wow (hence no pub) οποτε με το πρώτο flop abandon ship (servers/patches) και τέλος έχουν να φτιάξουν καλο game εδώ και μια δεκαετία. Από εκεί και πέρα αφού θες να go guinea pig όχι δεν θα πω. :D

Γιατί γίνεσαι κακός με τα παιδγια?

Και η codemasters, έτσι έκανε με το dirt rally και στο τέλος έβγαλαν ένα διαμάντι!

(Ίσως να είναι το ένα στα δέκα που λες)

Με καίει να το στηρίξω!

Το θέμα είναι αυτό πού λέει το παιδί από πάνω.. θα έχει αντοχή στο χρόνο ή άπαξ και κανείς όλο το μαπ κ δεις τα τέρατα, μετά τέλος?

Αν τα τέρατα είναι random generated και υπάρχει ποικιλία, τότε θα χει και χρόνο.

 

Μια χαζή ερώτηση ίσως,αλλά στα παιχνίδια πως γίνεται να γίνεις community manager?

 

8 ώρες πριν, dimitriskougou είπε

Εντάξει εγώ θα το πάρω..
Δεν είμαστε όλοι xtrm να κράζουμε τα ΕΑ! :P 
(φίλος είναι και τον πειράζω) 

Άμα σου ξαναφτιάξω το pc, φτύσε με!

Δε θα σπουδάζω γω ιστορία της τέχνης και θα αναλύω έργα για να έρχονται εξυπνοπούλια να μας πουλάνε σαπίλες! xD

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακός γιατί προσπαθώ να τους γλιτώσω 30 euro? Ας βγει και βλέπουμε, εγώ την γνώμη μου είπα και το λέω και στο αρχικό μου post ότι φαίνεται repetitive. Στην τελική πιο πολύ συμφέρει τους υπολοιπους να το αγοράσει κάποιος ώστε να ξέρουμε εντυπώσεις από το forum, αλλα δυστυχώς έχω ακόμα συνείδηση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Κακός γιατί προσπαθώ να τους γλιτώσω 30 euro? Ας βγει και βλέπουμε, εγώ την γνώμη μου είπα και το λέω και στο αρχικό μου post ότι φαίνεται repetitive. Στην τελική πιο πολύ συμφέρει τους υπολοιπους να το αγοράσει κάποιος ώστε να ξέρουμε εντυπώσεις από το forum, αλλα δυστυχώς έχω ακόμα συνείδηση ;)

εντάξει λοιπόν,αφού ο κλήρος έπεσε σε μένα..θα ΘΥΣΙΑΣΤΩ φόρουμ! (αν και είπαμε μακριά από ΕΑ,τώρα θα γίνει για το καλό όλων)
Ξέρω πόσο σας αρέσουν αυτά που γράφω :3

Ποπ κορν να πάρετε!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...