Προς το περιεχόμενο

Ηχοσύστημα αυτοκινήτου 1 DIN Osio 4 x 15W ACO-4370U, Ψηφιακός PLL δέκτης FM Stereo, Είσοδοι: AUX / 2 x USB (δυνατότητα να ακούτε μουσική από μία συσκευή και να φορτίζετε μια άλλη) / SD / RCA 20 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσφορά στα 15 και 20€ είναι, από τη στιγμή που διαβάζει μέχρι και φακέλους. Συμφωνώ με όσα λες, αλλά μήπως πρέπει να παραθέσεις μιας και το έθεσες το γιατί κλαίε τα λεφτά του ο φίλος σου; Σε τι δεν έμεινε ικσνοποιημενος με 15€ που έδωσε; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά πραγματικά φτάσαμε πλέον σε σημείο να θέλουμε να ανεβάσουμε κάποια προσφορά και να μην το κάνουμε γιατί πλέον η κριτική από κάποιους έχει καταντήσει αθέμιτη μη πω δε για το επίπεδο, αλλά δεν είναι της παρούσης.

Όποιος δεν συμφωνεί με την εκάστοτε προσφορά που ανεβαίνει, προτείνει κάτι καλύτερο στα ίδια ή λιγότερα χρήματα βάζοντας links και όχι αραδιάζοντας σεντόνια επειδή απλά δεν το γουστάρει.

Και αυτό ισχύει για όλα, από καρφίτσα μέχρι ελικόπτερο. 

Το ίδιο και όποιος ανεβάζει προσφορά το κάνει σωστά και ολοκληρωμένα με links και πληροφορίες για να βοηθηθεί η κοινότητα. Αν το έχει στην κατοχή του ακόμα καλύτερα να δώσει feedback αλλά δεν απαραίτητο. Μη λέμε ότι θέλουμε.

 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμπληρωματικα θα πω οτι δεν εχουμε ολοι τις ιδιες αναγκες

ουτε εγω θα αγοραζα το συγκεκριμενο αλλα ειμαι σιγουρος οτι πολυς κοσμος θα ηθελε κατι τετοιο σε περιπου τετοια τιμη

προσωπικα αν δεν με ενδιαφερει καποια προσφορα πολυ απλα δεν σχολιαζω κ δεν ασχολουμαι

κ οπως ειπωθηκε μην ειστε τοσο επικριτικοι γιατι θα κανταντησουμε να μην ποσταρει κανεις προσφορα

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια αυτα που λες, αλλα επι της ουσιας, απλα λεω να το ψαχνουμε παραπανω, γιατι η σε τρελή προσφορά τιμής η οποια προσφορα ειναι παντα σχετικη αν οχι προβληματικη. Εχω παραρασυρθει, οπως και αλλοι εδω μεσα, να αγορασω προιον σε τρελή προσφορά και μετα να μην παραλαμβανω, να μπαινω σε περιπετειες η και να “κλαιω τα χρηματα μου.”

Επειδη συνηθως αυτοι που κανουν προτασεις ειναι ατομα με μεγαλη ἐμπειρία πρεπει να μας βοηθουν και να το ψαχνουν λιγο παραπανω απο το να δινουν ενα ξερο λινκ, για να μη παρασυρομαστε και να περνουμε οτι οτι. Ασε που εχω δει κατι ἀνερυθρίαστους μαρκετιστες να κανουν εμμεση διαφημιση η για να παιρνουν κλικ. Τωρα που ειναι το κακο σε αυτα κατα μερικους που γινονται και επιθετικοι δεν ξερω?

Το Φορουμ εγινε οτι εγινε απο τα μελη για να βοηθα με σωστη και οσο το δυνατον πιο αντικειμενικη πληροφορηση, και μονο τοτε εχει αξια η κανω λαθος ?  Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eγώ το μονο που είπα(επειδή ημουν το πρωτο ποστ) ήταν οτι εχει παίξει και αρκετά χαμηλότερα. (25% κάτω της τιμης της προσφορας),και άρα "μην τρελενεστε" οτι θα χάσετε το κελεπουρι.

Επεξ/σία από suffocater
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, mtriandros είπε

Το Φορουμ εγινε οτι εγινε απο τα μελη για να βοηθα με σωστη και οσο το δυνατον πιο αντικειμενικη πληροφορηση, και μονο τοτε εχει αξια η κανω λαθος ? 

Ακριβώς αυτή είναι η ουσία. Έχεις κάτι να προσθέσεις σχετικά με την ποιότητα του προϊόντος σε προσφορά; Κάντο με τρόπο σωστό και τεκμηριωμένο. Με φωνές, χαρακτηρισμούς και αερολογίες δεν πείθεις κανέναν, ίσα ίσα χάνεις και το δίκιο σου. Από την άλλη αν δεν έχεις κάποια άποψη, δεν υπάρχει και κανένας λόγος να μιλήσεις, αφήνεις κάποιον άλλον που ίσως έχει άποψη να βοηθήσει τους συμφορουμίτες. Απλά εσύ το έχεις πάρει προσωπικά πλέον με τον zacharis και θέλεις να του τη λες σε κάθε ποστ. Αυτό δεν είναι υγιές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

3 ώρες πριν, kgliat είπε

Προσφορά στα 15 και 20€ είναι, από τη στιγμή που διαβάζει μέχρι και φακέλους. Συμφωνώ με όσα λες, αλλά μήπως πρέπει να παραθέσεις μιας και το έθεσες το γιατί κλαίε τα λεφτά του ο φίλος σου; Σε τι δεν έμεινε ικσνοποιημενος με 15€ που έδωσε; 

O ίδιος φίλος είχε αγοράσει επίσης και συγκεκριμένη τηλεόραση και νομίζω και ηλεκτρική κουζίνα made in Turkey από τις προσφορές του insomnia και το μετάνιωσε πικρά...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, cabdik είπε

το παρατραβηξες το σχοινι κι εγινε καραβοσκοινο........!!!!!!!!!!!    

ρε φιλε, δεν ειπαμε να γινουμε και γυφτοι με τα ηχεια στη διαπασων και τα γυφτοκλαρινα στο τερμα, στο δρομο...!!   ημαρτον..!! 

το  "εξω απο το αμαξι"   (για να στο κανω πιο λιανα) εννοω..,  ακομα και οταν καθεσαι στην αυλη σου να φτιαξεις κατι, και βαζεις λιγη μουσικουλα να ακους.  κακο ειναι δλδ?   Δεν ειπα οτι θα κανεις παρτυ...... με το αυτοκινητο..!!    

εχει βαλει τετοιο ραδιοφωνο ενας ανηψιος μου, και ακουω την διαφορα με το δικο μου ( ενα KENWOOD).  το ενα το  βαζεις στο 20/35 και το δικο μου στο 10/35 για να ακους στην ιδια ενταση μεσα στο αμαξι...!!!!   αυτο εννοω........

Άρα οκ και τα δύο όπως υο βλέπω εγώ. Πολλούς δεν τους απασχολεί δηλαδή αυτό που λες οτι πρέπει να είναι σε παραπάνω ένταση για να βγάλει τον ήχο που βγάζει άλλο σε μικρότερη.

Γενικά μια χαρά μου φαίνεται για όποιον θέλει ενα απλό ραδιο να κάνει τη δουλειά του! Όμως η τιμή της προσφοράς δεν έχει μεγάλη διαφορά απο την αρχική και δεν παίρνει cd αν ενδιαφέρει κάποιους. 

Ωραίο χαρακτηριστικό το διπλό usb, φορτίζεις και το κινητό χωρίς φορτιστή αυτοκινήτου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφου βρηκαμε την ουσία, προχωραμε στον τροπο υλοποιησης, οχι με φαντασιωσεις, αερολογιες, φωνές, η χαρακτηρισμούς. Πως διασφαλιζουμε τη σωστη και οσο το δυνατον πιο αντικειμενικη πληροφορηση? Βαζουμε καποια μινιμουμ στανταρντς η γραφει οτι γουσταρει ο καθενας? Αλλα ουκ εν τω πολλώ το ευ... αρα ποιοτητα ποστ αντι ποσοτητα, ισως ειναι μια λυση, ας βοηθησουν και αλλοι, ισως και οι mods να βαλουν καποιες οδηγιες / κανονες.

Κανενα προσωπικο δεν εχω με κανενα, απλα οταν βλεπω προβληματα σε 3-4 χτυπητες περιπτωσεις απο εκατονταδες, που δεν εχω το χρονο να ψαξω, να μην τα επισημανω? Thanks.

Επεξ/σία από mtriandros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποδεικνύω θερμά σε όποιον / όποια δεν έχει / δεν μπορεί / δεν γουστάρει να προτείνει κάτι και θέλει απλώς να γράφει -για να γράφει- το ιδανικό για χαλαρή κουβεντούλα -και όχι μόνο- https://www.insomnia.gr/forums/forum/9-μπλα-μπλα/ ...

Εχει πολλά και διάφορα ενδιαφέροντα θέματα για όλα τα γούστα και τις περιπτώσεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

O ίδιος φίλος είχε αγοράσει επίσης και συγκεκριμένη τηλεόραση και νομίζω και ηλεκτρική κουζίνα made in Turkey από τις προσφορές του insomnia και το μετάνιωσε πικρά...

O φίλος den αγκοραζει made in Turkey ποτε, τωρα αν σε καποιον αρεσουν τα οθωμανικα, his problem!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

Α ναι, σε κάποιο απώτερο μέλλον ποιός ξέρει, ίσως, άγνωσται αι βουλαί του Κυρίου...

Μπορεί να υπάρχουν και κάποιοι που δεν θέλουν να ακούγεται / ενοχλεί η μουσική έξω από το αυτοκίνητο οπότε τους αρκούν και τους περισσεύουν τα 4 x 7  W καθαρά ή 4 x 15 W...βρώμικα ή/και δεν μπορούν / δεν θέλουν να διαθέσουν περισσότερα χρήματα για autoradio...

P.S: Στο εξωτερικό αν ακούγεται / ενοχλεί η μουσική έξω από το αυτοκίνητο σε γράφουν για ηχορρύπανση και η ποινή μπορεί να είναι πρόστιμο από 50 μέχρι 200 € και αφαίρεση διπλώματος από 15 μέχρι 30 ημέρες...

Και μετα θα ψαχνει για τι καηκαν τα ηχεια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, mtriandros είπε

κι εμενα ενας φιλος που το πηρε μετανοιωσε τα 15 ευρώ, γιαυτο να μην κοιταμε μονο τιμη αλλα ΟΠΟΙΟΣ/ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΙΟΝ/ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΝΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ Η ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ, ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ, ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΛΠ), ΝΑ ΔΙΝΕΙ LINK ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ REVIEW.

Συγνώμη φίλε αλλά εσύ είσαι αυτός που πρέπει να εξηγήσει (αν θες να βοηθήσεις και δεν γράφεις απλά για να γράφεις φωνάζοντας) ΓΙΑΤΙ δεν άρεσε στον φίλο σου και όχι να περιμένεις απ τον καθένα μας να αγοράσουμε μια συσκευή για να "τολμήσουμε" μετά να ανοίξουμε θέμα στις προσφορές. Δεν σε είδα όμως να θες να βοηθήσεις ontopic παρά μόνο να την πεις στον TS.

Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να σου εξασφαλίσει ΤΙΠΟΤΑ. Κάποιος σου παραθέτει κάτι που θεωρείται προσφορά και εσύ να πάρεις τον απαυτό σου να ψάξεις αν το προϊόν αξίζει ή όχι ή να πας να το ακούσεις αν σε ενδιαφέρει. Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να κάνει ούτε reviews ούτε testing ούτε τίποτα πριν. Όποιος γνωρίζει για το κάθε προϊόν λέει κόσμια από κάτω την άποψη του και τελείωσε.

Μερικοί έχετε πάει τον παραλογισμό σε άλλα επίπεδα. Στο τέλος το μόνο που θα καταφέρετε κάποιοι χρήστες με τις εξυπνάδες σας είναι απλά να μην θέλει κανείς να ανοίξει θέμα για καμιά προσφορά για να μην του τα πρήξετε. Τόσο απλά.

Επεξ/σία από Craven
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, mtriandros είπε

κι εμενα ενας φιλος που το πηρε μετανοιωσε τα 15 ευρώ

Tον βρήκα!!!!!!!!!:devil::devil:

 

Επεξ/σία από Passionate
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγή αυτοκίνητου λέγετε (ο θεός να την κάνει) δεν είναι ηχοσύστημα ... τουλαχ να μαστέ λίγο σχετικοί με το θέμα που ανοίγουμε ... 

(φιλικά πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...