Προς το περιεχόμενο

Ηχοσύστημα αυτοκινήτου 1 DIN Osio 4 x 15W ACO-4370U, Ψηφιακός PLL δέκτης FM Stereo, Είσοδοι: AUX / 2 x USB (δυνατότητα να ακούτε μουσική από μία συσκευή και να φορτίζετε μια άλλη) / SD / RCA 20 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος, σαν απλος καθημερινος χρηστης που ακουει ραδιοφωνο ή βαζει τραγουδια απο στικακι. Νομιζω το αγορασα το καλοκαιρι και παει μια χαρα. Η ποιοτητα αναλογικα με την τιμη ειναι απιστευτη. Μονο που στα πολλα τραγουδια απο το στικακι, για καποιο λογο το χανει και τα βλεπει σαν ενα φακελο, οσα στικακια κι αν δοκιμασα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ειχα παρει πριν κανα 2μηνο στα 14.90.η προσφορα ηταν 19.90 αλλα οταν εμπαινες στο προιον ελεγε 14.90.απλα οτι πιο value γιαυτα τα χρηματα.και για 20 και για 25 ευρω αξιζει ασυζητητί.ωραιος ηχος καθαρος με αρκετές επιλογες.2 usb θυρες.δεν παιρνει cd αλλα εμενα προσωπικά δεν με απασχολησε καθολου.εχει εξοδο aux.με μια συσκευη που εχω παρει απο gearbest(0.70 λεπτα)αναπαραγει οτι αρχειο εχω στο κινητο.για μενα αξιζει.μιλαμε παντα για εναν μεσο χρηστη χωρις ιδιαιτερες απαιτήσεις.

Επεξ/σία από patras7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, ziaba είπε

Πηγή αυτοκίνητου λέγετε (ο θεός να την κάνει) δεν είναι υχοσύστημα ... τουλαχ να μαστέ λίγο σχετικοί με το θέμα που ανοίγουμε ... όχι μόνο copy paste απ το λαγωνίκα

(φιλικά πάντα)

:DΠέστο και Πηγή Καραντάνη ή Πηγή Δεβετζή ή Πηγή Ταρλαμπά ή όπως αλλιώς θέλεις...:D

https://www.skroutz.gr/c/312/radiocd-kasetofona.html?keyphrase=Osio+ACO-4370U

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ok είναι για τα χρήματα. Ειδικά για κάποιον που έχει παλιό αυτοκίνητο είναι σουπερ.

Αν κάποιος είναι πιο απαιτητικός με τον ήχο προφανώς και δεν θα ασχοληθεί καν.

Η πλειοψηφία των ενσωματωμένων ηχοσυστημάτων σε σύγχρονα αυτοκίνητα είναι καλύτερης ποιότητας από ένα σύστημα των 20-50 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα κ το είδα live. Από τον ήχο, δεν έμεινα ευχαριστημένος αλλά δεν μπορώ να το αξιολογήσω σοβαρά αυτό, διότι έχει να κάνει με το τι ηχεία του είχαν συνδέσει πάνω (btw άκουσα μόνο ραδιόφωνο, πάλευε να πιάσει, αν κ είχε κανονικά κεραία - πιθανότατα προβληματικό καλώδιο).

Γενικά περισσότερο μπορώ να αξιολογήσω ποιότητα υλικών (μέτρια), αίσθηση πλήκτρων (κακή) κλπ. Γενική αίσθηση μέτρια, αλλά βέβαια σε αυτή την τιμή δεν μπορείς να ζητάς κ πολλά.

Με ενδιαφέρει να το βάλω σε παλιό αυτοκίνητο (ιστορικό για όσους ξέρουν), περισσότερο για να έχω φόρτιση usb που μου χρειάζεται, καθώς δεν έχει αναπτήρα. Προφανώς οι απατήσεις ήχου είναι minimum (έως κ καθόλου).

Ερώτηση προς γνώστες: το αυτοκίνητο προφανώς δεν έχει φύσα ISO κ λοιπά σύγχρονα καλούδια, παρά μόνο τα απαραίτητα καλώδια για να παίρνει ρεύμα η πηγή κ να παίζουν 2 ηχεία (νομίζω 2 ή 3 καλώδια καταλήγουν στην θέση πίσω από το ραδιόφωνο) + κεραία. Θα μπορεί να δουλέψει κανονικά φαντάζομαι η πηγή (αν συνδεθούν τα καλώδια στους κατάλληλους ακροδέκτες φυσικά) αλλά κυρίως, θα δίνει ρεύμα 5V στην USB?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...