Προς το περιεχόμενο

Masterchef 2


andreashellas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αύριο λογικα θα βγει στον τακο η Μαγκυ με κάποιον δυνατό παίχτη γιατί δεν νομίζω να εβγαινε με την Γωγώ και να έκανε έτσι. 

DXUf8PrWAAABXy6?format=jpg

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 646
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω ότι υποψήφιοι πρέπει να είναι Βασίλης και Μάγκυ. Οι σκηνές που τσακώνονται στο σπίτι εκτιμώ ότι είναι την ώρα που περιμένουν ποιος θα γυρίσει πίσω από τη δοκιμασία. Στις σκηνές αυτές δε φαίνονται πουθενά Μαγκυ και Βασίλης.Όλοι οι άλλοι των κόκκινων είναι εκει.

ps. to trailer ερμηνεύω, δεν είναι spoiler

Επεξ/σία από DeadOrganPlayer
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DeadOrganPlayer είπε

Νομίζω ότι υποψήφιοι πρέπει να είναι Βασίλης και Μάγκυ. Οι σκηνές που τσακώνονται στο σπίτι εκτιμώ ότι είναι την ώρα που περιμένουν ποιος θα γυρίσει πίσω από τη δοκιμασία. Στις σκηνές αυτές δε φαίνονται πουθενά Μαγκυ και Βασίλης.Όλοι οι άλλοι των κόκκινων είναι εκει.

πως κατεληξε να ειναι η Μαγκυ αν ειναι βεβαια οντως υποψηφια,ολα εδειχναν πως θα ψηφισουν τον Τιμο (μετα απο τοσες κατηγοριες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, DeadOrganPlayer είπε

Νομίζω ότι υποψήφιοι πρέπει να είναι Βασίλης και Μάγκυ. Οι σκηνές που τσακώνονται στο σπίτι εκτιμώ ότι είναι την ώρα που περιμένουν ποιος θα γυρίσει πίσω από τη δοκιμασία. Στις σκηνές αυτές δε φαίνονται πουθενά Μαγκυ και Βασίλης.Όλοι οι άλλοι των κόκκινων είναι εκει.

ps. to trailer ερμηνεύω, δεν είναι spoiler

Γατόνι είσαι όντως αυτό θα ισχύει!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν φερανε πισω το μισο κοπαδι, λενε σε μια φαση οι κριτες "ολοι αξιζουν μια δευτερη ευκαιρια"

Το Σελιμ που ειναι? Τα αλλα παιδια που ειναι? Αυτοι δεν αξιζουν μια δευτερη ευκαιρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, firepc είπε

Οταν φερανε πισω το μισο κοπαδι, λενε σε μια φαση οι κριτες "ολοι αξιζουν μια δευτερη ευκαιρια"

Το Σελιμ που ειναι? Τα αλλα παιδια που ειναι? Αυτοι δεν αξιζουν μια δευτερη ευκαιρια?

τους πηραν ολους τηλεφωνο κι οσοι δεν πηγαν ηταν γιατι δεν ηθελαν.

Επεξ/σία από livefreeordie
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε αναφορα νομίζω απο τον κοντιζά σχετικα με αυτο fire.

 

αν με εκλειναν σε ενα δωματιο με τον τραμπ , τον κιμ και τον γλωσσιδη και μου εδιναν ενα ριβολβερ με 2 σφαιρες... θα πυροβολουσα 2 φορες τον γλωσσιδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, omghi2u είπε

εγινε αναφορα νομίζω απο τον κοντιζά σχετικα με αυτο fire.

αν με εκλειναν σε ενα δωματιο με τον τραμπ , τον κιμ και τον γλωσσιδη και μου εδιναν ενα ριβολβερ με 2 σφαιρες... θα πυροβολουσα 2 φορες τον γλωσσιδη.

τον αδερφο σου ρε φιλε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...