Προς το περιεχόμενο

Masterchef 2


andreashellas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει σταματήσει νομίζω το ύφος του ο Τίμος. Νομίζω ότι αυτό έγινε μετά το near death experience που κόντεψε να τον φάει η Γωγώ με τα 4 πιάτα. Νομίζω λέω μην με φάτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 646
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, orck είπε

Έχει σταματήσει νομίζω το ύφος του ο Τίμος. Νομίζω ότι αυτό έγινε μετά το near death experience που κόντεψε να τον φάει η Γωγώ με τα 4 πιάτα. Νομίζω λέω μην με φάτε.

μαλλον δεν ειδες την ομαδικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Για να μην κλειδωθεί απλα οποιος ξεκινησει τα περιεργα ας γινεται αναφορα να διαγράφονται τα μηνύματα του και μην απαντατε.

Δεν είναι δικιά μας δουλειά φίλε αυτό. Άλλοι έχουν το αξίωμα για να το κάνουν αυτό (να διαβάζουν το φόρουμ και ότι ξεπερνάει τα όρια να διαγραφούν την δημοσίευση η να διαγραφούν το μέλος. 

 

Εγώδεν θεωρώ ότι υπερέβησαν τα οποία όρια. Τι να κάνω αναφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το thread του σαβουραβαιβορ θα επρεπε να εχει κλειδωθει / σβηστει οσες σελιδες εχει , τοσες φορες. τα τερατα που γραφονται εκει οι 100αδες σελιδες με μονo μνμτα τυπου "σιχαμα" κτλ. seems legit.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα δεν εχω γκρινιαξει ποτε για το moderation αλλα πραγματικα δεν εχω ιδεα τι γινεται στο topic του masterchef και με ποια λογική.. :P Οχι οτι με ενδιαφέρει και ιδιαίτερα just saying βλέποντας τι γραφουν/γραφουμε διπλα στο survivor.. :lol:

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, omghi2u είπε

το thread του σαβουραβαιβορ θα επρεπε να εχει κλειδωθει / σβηστει οσες σελιδες εχει , τοσες φορες. τα τερατα που γραφονται εκει οι 100αδες σελιδες με μονo μνμτα τυπου "σιχαμα" κτλ. seems legit.

να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα φάση;

:lol:

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σιγά μην μας βγάλουν και οδηγό για τα πράγματα που δεν πρέπει να λέμε.

Το Σιχαμα μην κοψουν γιατί θα αποχωρήσω από το φόρουμ μην σας πω και από την ζωή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...