Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Dicota προϊόν εχω εγώ (αυτή την τσάντα που χωράει 2 λάπτοπ,δεν θυμάμαι ακριβές μοντέλο) και έχω να πω τα καλύτερα για την συγκεκριμένη μάρκα. (Την πήρα από eshop 49€ σε προσφορά, ενώ παντού είχε 100φευγα ευρώ)

 

Φουλ καλη ποιότητα,και τιμή σούπερ για αυτά που έχει. Μάλλον θα τσιμπησω και το συγκεκριμένο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Με τί τη συγκρίνουμε για να συμπεράνουμε ότι είναι προσφορά;

idealo από 32€

οπότε... δε το λες και τρελή προσφορά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

Βασικά με τις πολλές και διάφορες σαβούρες -ανώνυμες & επώνυμες- των 25-30 € που κυκλοφορούν...

Εγω βλεπω μια τσαντα με ναιλον σαν πρωτευων υλικο κατασκευης, δεν θεωρω λοιπον οτι ειναι κατι ξεχωριστο (εκτος αν δεν βλεπω καλα και εχει και αλλα υλικα υψηλοτερης ποιοτητας).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, DownUNDERground είπε

Καταλαβαίνω τι λες, αλλά δε νομίζω ότι πάει έτσι, γιατί τότε οι προσφορές μπλέκουν σε άλλα μονοπάτια. Αυτό που πρότεινες μπορεί να είναι vfm προϊόν, αλλά δεν ξέρουμε αν είναι προσφορά αν δε δούμε πόσο τιμολογείται αλλού.

Εσύ την έχεις;

Tην έχω: https://www.amazon.it/gp/product/B00NKAC65O/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1, γι' αυτό την προτείνω κιόλας σε όσους ψάχνουν ποιοτική τσάντα πλάτης σε λογική τιμή, γενικά στην Ελλάδα σ' αυτά τα χρήματα βρίσκεις συνήθως μόνο...μπαχατέλες...

Τώρα τι νομίζεις εσύ κλπ...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, SnakeMJK είπε

idealo από 32€

οπότε... δε το λες και τρελή προσφορά.

24.5-28 ευρω ολο τον Ιουλιο και Αυγουστο

2018-09-24_1732

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Salvation81 είπε

Εγω βλεπω μια τσαντα με ναιλον σαν πρωτευων υλικο κατασκευης, δεν θεωρω λοιπον οτι ειναι κατι ξεχωριστο (εκτος αν δεν βλεπω καλα και εχει και αλλα υλικα υψηλοτερης ποιοτητας).

Aπό τι υλικό ας πούμε ήθελες να είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, SnakeMJK είπε

idealo από 32€

οπότε... δε το λες και τρελή προσφορά.

Από Idealo έχει και μεταφορικά όμως (στην καλύτερη ένα 10αρικάκι), από e-shop στη μεγάλη πλειοψηφία των αγορών όχι...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συνέχεια της ανάρτησης για τα timberland από amazon έπεσα πάνω σε αυτό το 3 eye classic boat shoe

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00EECUHCQ

Στο νούμερο που ήθελα βγήκε, μαζί με τα έξοδα αποστολής, στα €106,38.

Ο κωδικός του είναι C30003. Φτηνότερη τιμή στον τσιγκούνη στα €189.  Στα altershops (The mall) το έχει σαν εξαντλημένο στα €115,90

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

Aπό τι υλικό ας πούμε ήθελες να είναι?

Βρισκεις παρομοιες τσαντες απο αληθινο δερμα απο Κινα γυρω στα 25ε και προσωπικα δεν συγκρινω ναιλον με δερμα.

Βεβαια εχει να κανει και με γουστα, καποιοι δεν θελουν δερμα. Εγω ομως αναφερομαι στο θεμα τιμης και υλικων.

1 ώρα πριν, DZ-Photographer είπε

Δεν σταματάτε τα οφ τοπικ λέω εγώ να μην πέσει κανένα λουκέτο πάλι.

Σχολιασμος προσφορας ειναι, γιατι το λες off-topic;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για μια μη προσφορα εχουν πεσει 30 σχολια... Αρκετα. Ειναι μια νορμαλ ή εστω "καλη τιμη για καποιον που ηθελε την συγκεκριμενη". Προχωραμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...