Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Μιας και το εψαξα πριν καμια βδομαδα και ειδα διαφορετικα απο οσα λες, δωσε μας καμια πληροφορια αν εχεις:

1. Δεν ειναι αγνωστη μαρκα; Για δωσε κανενα λινκ απο αγορες εξω που τα πουλανε.

2. Μονο στο σαιτ του ΑΒ στο fb βρηκα αναφορες και ειναι πολυ κακες σχεδον ολες. Αποτρεπτικες ηταν για μενα παντως.

3. Βρηκα ενα παλιοτερο προιον στο αμαζον Αγγλιας και εκει ηταν κατω της μεσης τα αστερακια με κριτικες που ελεγαν οτι δεν ειναι καλης ποιοτητας.

https://www.amazon.com/Neoflam-Nonstick-Detachable-Multicolored-Space-Saving/dp/B00QRL0NIA

https://www.amazon.com/Neoflam-Piece-Ceramic-Nonstick-Cookware/dp/B01GGLXGI4

https://www.bedbathandbeyond.com/store/brand/neoflam/5164/_kitchen/Q0FURUdPUllfSElFUkFSQ0hZOjEvMTAwMDJfS2l0Y2hlbg==

https://www.neoflam.com.au/store-locator/

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, matrixxx είπε

Μιας και το εψαξα πριν καμια βδομαδα και ειδα διαφορετικα απο οσα λες, δωσε μας καμια πληροφορια αν εχεις:

1. Δεν ειναι αγνωστη μαρκα; Για δωσε κανενα λινκ απο αγορες εξω που τα πουλανε.

2. Μονο στο σαιτ του ΑΒ στο fb βρηκα αναφορες και ειναι πολυ κακες σχεδον ολες. Αποτρεπτικες ηταν για μενα παντως.

3. Βρηκα ενα παλιοτερο προιον στο αμαζον Αγγλιας και εκει ηταν κατω της μεσης τα αστερακια με κριτικες που ελεγαν οτι δεν ειναι καλης ποιοτητας.

Γύρισα τώρα από ένα μαγαζί, ψιλό σαπακια τα σκεύη λίγο που τα έπιασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/9/2018 στις 8:44 ΜΜ, mxa055 είπε

Καμία σχέση η ποιότητα από StickerMule και Κίνα όμως και θα έρθουν και στο μισό χρόνο.

Ρε παιδιά παράγγειλε κανένας τα αυτοκόλλητα Linux από Stickermule? 

Εγώ τα παράγγειλα και ακόμα τίποτα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, vrwmiaris said:

Γύρισα τώρα από ένα μαγαζί, ψιλό σαπακια τα σκεύη λίγο που τα έπιασα.

Σαπακια για τα χρήματα που ζητάει; 

Εμένα με φαίνονται αρκετά καλής ποιότητας

 

Έχω 2 και αν μπορέσω θα πάρω άλλα τόσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γύρισα τώρα από ένα μαγαζί, ψιλό σαπακια τα σκεύη λίγο που τα έπιασα.

 

 

Αποψεις ειναι αυτες, σεβαστη η αποψη σου. Μηπως μπορεις να διευκρινησεις τι δεν σου αρεσε ωστε να το προσεξω και εγω, γιατι εχω εντελως διαφορετικη αποψη, μηπως εχεις δει κατι που μου διεφυγε, γιαυτο ρωταω.

Επεξ/σία από orck
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, driver4 είπε

Εννοεί ο newnick ότι δεν ήρθανε ακόμα όπως και τα δικά μου, όχι ότι δεν είναι καλά...

Πράγματι και εμένα δεν μου ήρθανε... Έκανα open case στο Paypal (ένα ευρώ θα μου πείτε, αλλά δεν γουστάρω να με κοροϊδεύουνε) έστειλα μήνυμα τίποτα....

Χτές το μετέτρεψα σε claim και περιμένω αποτέλεσμα

Αν αγοράσατε και εσείς και δεν σας τα στείλαν έχετε λίγες ημέρες πριν κλείσει το paypal protection

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, newnick είπε

Ρε παιδιά παράγγειλε κανένας τα αυτοκόλλητα Linux από Stickermule? 

Εγώ τα παράγγειλα και ακόμα τίποτα....

Εμένα μου ήρθαν φίλε μου, τα παρέλαβα 26/9

stickermu.PNG

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 ώρες πριν, d_gkal είπε

Σαπακια για τα χρήματα που ζητάει; 

Οταν ενα τηγανι εχει αρχικη 80 ευρω και στο δινει 15 μετα απο κουπονια και 100ευρω ελαχιστο αγορων, θα το σχολιασεις - συγκρινεις με ενα των 80. Αρα ειναι ατοπο να ρωτας για την τιμη που στο δινει, γιατι ετσι αποδεχεσαι οτι ΔΕΝ ειναι προσφορα, αρα δεν θα επρεπε να μιλαμε γι αυτο. 

Προφανως λοιπον λεει οτι ειναι σαπακια για τα λεφτα τους, 60-80 κλπ που εχει το καθενα.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Οταν ενα τηγανι εχει αρχικη 80 ευρω και στο δινει 15 μετα απο κουπονια και 100ευρω ελαχιστο αγορων, θα το σχολιασεις - συγκρινεις με ενα των 80. Αρα ειναι ατοπο να ρωτας για την τιμη που στο δινει, γιατι ετσι αποδεχεσαι οτι ΔΕΝ ειναι προσφορα, αρα δεν θα επρεπε να μιλαμε γι αυτο. 

Προφανως λοιπον λεει οτι ειναι σαπακια για τα λεφτα τους, 60-80 κλπ που εχει το καθενα.

Διαφωνούμε.

Κάνεις αγορές σε ένα καταστημα, εδώ είναι σούπερ μάρκετ, που είτε με είτε χωρίς προσφορά θα ψωνίζεις. Και περνεις κάτι με μια τιμή πχ 15ευρω. Μου είναι αδιάφορη η αρχική φουσκωμένη τιμή για λόγους μάρκετινγκ. Τι θα επερνα με 15ευρω από αλλού; Τι με νοιάζει εάν το λένε προσφορά η κανονική τιμη;

Χρειάζομαι ένα σκεύος και έχω από την μια αυτό με τα 15 (με τα κουπόνια και τις λοιπές αηδιες) και από την άλλη ένα με 15. Ποιο είναι το καλύτερο; Ποιο έχει τα λιγότερα μειονεκτηματα;

 

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, orck είπε

Διαφωνούμε.

Δεν περιμενα να συμφωνησεις, δεν χανεις ευκαιρια να διαφωνησεις οποτε γραψω κατι. Δεν εχεις τιποτα καλυτερο να κανεις; :)

 

2 λεπτά πριν, orck είπε

Τι με νοιάζει εάν το λένε προσφορά η κανονική τιμη;

Ειμαστε στις προσφορες, οσο και αν καποιοι προσπαθειτε να το κανετε "μπλα μπλα" καθημερινα. Οποτε συντονισου και καταλαβε οτι εδω μιλαμε για προσφορες ΜΟΝΟ, οχι για προιοντα σε κανονικες τιμες.

 

  • Like 4
  • Confused 2
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως, επειδή έχω 2 χρόνια μια κατσαρόλα και μία γκριλιέρα, δεν το θεωρώ προσφορά ώστε να το συζητάμε εδώ. Σαν προσωπική άποψη θα πω ότι είναι άψογα σκεύη, ενώ έχω και πιο ακριβά, χρησιμοποιώ καθημερινά αυτά γιατί τα θεωρώ καλύτερα. Σαπάκια δεν θα τα χαρακτήριζα σε καμία περίπτωση.

Έχω πάρει και ένα αντίστοιχης τιμής τηγάνι από τα ΙΚΕΑ για το χωριό και ξέρω τι θα πει σαπάκια. Που βάζεις λίγο λάδι και πάει γύρω γύρω επειδή δεν μπορούσαν να το κάνουν επίπεδο οι άχρηστοι.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ επιμένω ότι είναι προσφορά τα σκεύη νεοφλαμ όταν τα αγοράζεις σε χαμηλές τιμές (αρκετά κάτω απ' την αρχική τους, εστω με κουπονια)

 

ΟΜΩΣΊ: Ίσως είναι για συγκεκριμένους αγοραστές (δηλαδή αυτούς που ούτως η άλλως ψωνίζουν απ' τον ΑΒ) 

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...