Προς το περιεχόμενο

Netflix The Rain


najinblue3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι περίεργος και γω να μάθω γιατί λες τόσες φορές ότι είναι κακογραμμένο και δεν εξηγείς γιατί. Μάλλον όντως τρολλάρεις. 

Κάποιος μοντ αν είναι να τα μεταφέρει αυτά στο τόπικ του νταρκ :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης
Στις 28/4/2018 στις 7:15 ΜΜ, najinblue3 είπε

ρε φιλε θα μας τρελανεις. Το Dark ειναι σειραρα, τελος

πες μου ποσες καλυτερες υπαρχουν στο ιδιο genre, η καλυτερα πες μου ποιες σειρες παρακολουθεις για να καταλαβω τι βλεπεις

Φαντάζομαι κατ' αρχήν ότι μιλάμε για το dark mirror

Μου το είχε προτείνει ο γιος και αρχικά ήμουν επιφυλακτικός. 

Είδα 3-4 επεισόδια σχεδόν μονορούφι! 

Είναι ιδιαίτερα ενδιαφέροντα καθώς η προσπάθεια είναι εμείς ως θεατές να δούμε τον εαυτό μας, την dark πλευρά μας. Πιθανώς βέβαια αυτό να μην αρέσει σε κάποιους .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, chessplayer-alexis είπε

Φαντάζομαι κατ' αρχήν ότι μιλάμε για το dark mirror

Μου το είχε προτείνει ο γιος και αρχικά ήμουν επιφυλακτικός. 

Είδα 3-4 επεισόδια σχεδόν μονορούφι! 

Είναι ιδιαίτερα ενδιαφέροντα καθώς η προσπάθεια είναι εμείς ως θεατές να δούμε τον εαυτό μας, την dark πλευρά μας. Πιθανώς βέβαια αυτό να μην αρέσει σε κάποιους .... 

Όχι το σκέτο Dark

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι αναφερομαστε στην γερμανικη σειρα Dark tou netflix. Συμφωνω και εγω οτι η σειρα ειναι εξαιρετικη και ξεχωριζει ειδικα φετος που η πλειοψηφια των σειρων ειναι επιεικως μετριες.

Ειδα ενα μιση επεισοδιο απο το rain......τιποτα το ιδιαιτερο προς το παρον

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
59 λεπτά πριν, Captain Falafel είπε

Οχι αναφερομαστε στην γερμανικη σειρα Dark tou netflix. Συμφωνω και εγω οτι η σειρα ειναι εξαιρετικη και ξεχωριζει ειδικα φετος που η πλειοψηφια των σειρων ειναι επιεικως μετριες.

Ειδα ενα μιση επεισοδιο απο το rain......τιποτα το ιδιαιτερο προς το παρον

Οκ, πάσο...  δεν έχω δει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Visually ειναι τρομερο, αλλα το 1ο επεισοδιο ειναι παρα πολυ κακο, ειδα και το 2ο που βελτιωνεται αισθητα. Παντως περιμενα πολλα περισσοτερα, και απογοητευτικα πραγματικα

@7nisiotis θα ελεγα να περιμενεις καποιος να το τελειωσει και να σου πει, δε νομιζω να αξιζει με τα οσα εχω δει μεχρι τωρα -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Visually ειναι τρομερο, αλλα το 1ο επεισοδιο ειναι παρα πολυ κακο, ειδα και το 2ο που βελτιωνεται αισθητα. Παντως περιμενα πολλα περισσοτερα, και απογοητευτικα πραγματικα

@7nisiotis θα ελεγα να περιμενεις καποιος να το τελειωσει και να σου πει, δε νομιζω να αξιζει με τα οσα εχω δει μεχρι τωρα -_-

Στο πρώτο trailer φαίνεται καλή περίπτωση, το δεύτερο μμιιεεχ γι αυτό περιμένω κάποιος να γράψει κάτι καλό. Ατμόσφαιρα κτίζει ή μπλα μπλα μεσα σε ένα καταφύγιο είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Στο πρώτο trailer φαίνεται καλή περίπτωση, το δεύτερο μμιιεεχ γι αυτό περιμένω κάποιος να γράψει κάτι καλό. Ατμόσφαιρα κτίζει ή μπλα μπλα μεσα σε ένα καταφύγιο είναι;

Ναι απο το 2ο κυριως, αλλα δεν ειδα αλλα ακομα, θα συνεχισω σημερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα τα τρία πρώτα. Μέτρια. Τίποτε ιδιαίτερο. Δικαιολογία για να μην πλύνεις τα πιάτα ή να μην κάνεις κάποια αγγαρεία. Ή καλύτερα είναι σειρά να την βλέπεις παράλληλα με κάτι άλλο. Δεν σε κερδίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...