Προς το περιεχόμενο

Amazon χαμενο δεμα.


patras7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, patras7 είπε

Τελικα ζητησα επιστροφή χρηματων σκεπτόμενος το ενδεχομενο να φτασει το δεμα καποια στιγμη.αληθεια αν ερθει το δεμα αν τους το αναφερω θα μου πουν να το στειλω πισω;αν το θελω μπορουν να μου κρατησουν παλι τα χρηματα;εν τω μεταξυ μου δωσανε κιενα κουπονι 5 λιρων για επομενη αγορα.σε θεματα εξυπηρετησης ειναι αψογο το amazon.

Δεν ειναι το amazon σωστο,ο πωλητης ειναι στη συγκεκριμενη περιπτωση.
Αν εχεις φιλοτιμο οταν ερθει το δεμα θα τους πεις οτι εφτασε και θα τους πληρωσεις παλι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, webparts είπε

Δεν ειναι το amazon σωστο,ο πωλητης ειναι στη συγκεκριμενη περιπτωση.
Αν εχεις φιλοτιμο οταν ερθει το δεμα θα τους πεις οτι εφτασε και θα τους πληρωσεις παλι.

Δηλαδη εαν εχεις φιλοτιμο θα πρεπει να πληρωσεις και να παραλαβεις δυο φορες ενα προιον που θελεις μια φορα;
Κοιτα να δεις πραγματα αυτο το φιλοτιμο... (ξερω ειναι η μοναδικη λεξη που κανενας αλλος λαος δεν εχει παρα μονο οι μοναδικοι και υπελαμπροι ελληνες...μπλα, μπλα, μπλα)
Με ποια ηθικη ισχυει αυτο βρε φιλε; Ειναι λαμογιο ενας πελατης που παραγγελνει ενα προιον και δεν του φτανει ποτε; Μηπως ολοι οι πελατης στο καταστημα εργαζονται στις εταιριες μεταφορων (απο την στιγμη που δεν εχω καν ενδειξη πρεπει να θεωρησω οτι παντου υπαρχει πιθανοτητα να χαθει ενα δεμα, και στο εξωτερικο που ως γνωστον ολα ειναι τελεια και στο εσωτερικο που ως γνωστων ειναι ολα σαπια) και τα κλεβουν απο μεσα;
Πως μπορεις να τσουβαλιαζεις τους παντες σαν λαμογια η σαν υποψηφια λαμογια;
Ειναι δεδομενο οτι εαν χανονται συχνα πραγματα τοτε θα μας βαλουν μονο αποστολη με tracking αλλα γιατι να φταιει ΠΑΝΤΑ ο πελατης γιαυτο; Γιατι αυτη η ακραια ηττοπαθεια και το αυτομαστιγωμα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 λεπτά πριν, orck είπε

Δηλαδη εαν εχεις φιλοτιμο θα πρεπει να πληρωσεις και να παραλαβεις δυο φορες ενα προιον που θελεις μια φορα;
Κοιτα να δεις πραγματα αυτο το φιλοτιμο... (ξερω ειναι η μοναδικη λεξη που κανενας αλλος λαος δεν εχει παρα μονο οι μοναδικοι και υπελαμπροι ελληνες...μπλα, μπλα, μπλα)
Με ποια ηθικη ισχυει αυτο βρε φιλε; Ειναι λαμογιο ενας πελατης που παραγγελνει ενα προιον και δεν του φτανει ποτε; Μηπως ολοι οι πελατης στο καταστημα εργαζονται στις εταιριες μεταφορων (απο την στιγμη που δεν εχω καν ενδειξη πρεπει να θεωρησω οτι παντου υπαρχει πιθανοτητα να χαθει ενα δεμα, και στο εξωτερικο που ως γνωστον ολα ειναι τελεια και στο εσωτερικο που ως γνωστων ειναι ολα σαπια) και τα κλεβουν απο μεσα;
Πως μπορεις να τσουβαλιαζεις τους παντες σαν λαμογια η σαν υποψηφια λαμογια;
Ειναι δεδομενο οτι εαν χανονται συχνα πραγματα τοτε θα μας βαλουν μονο αποστολη με tracking αλλα γιατι να φταιει ΠΑΝΤΑ ο πελατης γιαυτο; Γιατι αυτη η ακραια ηττοπαθεια και το αυτομαστιγωμα;

Λογικά εννοεί να πληρώσει αν είναι το πρώτο δέμα που έρχεται (δηλαδή αυτο που είχε παραγγείλει αρχικά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, orck είπε

Δηλαδη εαν εχεις φιλοτιμο θα πρεπει να πληρωσεις και να παραλαβεις δυο φορες ενα προιον που θελεις μια φορα;

Εγραψες ενα κατεβατο χωρις καν να σκεφτεις οτι μπορει να καταλαβες εσυ λαθος.

Ενας λογος που εισαι σε λιστα αγνοησης καιρο τωρα ειναι αυτος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, webparts είπε

Εγραψες ενα κατεβατο χωρις καν να σκεφτεις οτι μπορει να καταλαβες εσυ λαθος.

Ενας λογος που εισαι σε λιστα αγνοησης καιρο τωρα ειναι αυτος.

Λιστα αγνοησης παρολαυτα απαντας.

Επεξ/σία από orck
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, orck είπε

Λιστα αγνοησης παρολαυτα απαντας.

Ναι,αφου μου βγαζει ειδοποιηση οτι εκανες παραθεση στο μηνυμα μου.

Λιστα αγνοησης απο τα lidl,αλλα οκ,να ειναι καλα το insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...