Προς το περιεχόμενο

Αγορά κλειδιού windows 10...


Alkis06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, giokspy είπε

Ερωτηση. Αλλαξα μητρικη και δε μπορω να μεταφερω το κλειδι. Να υποθεσω οτι ηταν ΟΕΜ? Ειχα αγορασει ενα απο ebay 2,5€ πριν καμμια διετια και δουλευουν ακομα μια χαρα. Ειχα αγορασει και ενα retail που νομιζω ηταν σε αυτη τη μητρικη αλλα δεν βρισκω το key. Βρισκω τωρα στο ebay με 3€ αλλα χωρις αξιολογησεις. Καμια ιδεα? Το allkeys δε μου γεμισε το ματι

https://www.deskcodes.com/products/windows-10-professional-32-64-bit-retail-activation-product-key

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, giokspy είπε

Ερωτηση. Αλλαξα μητρικη και δε μπορω να μεταφερω το κλειδι. Να υποθεσω οτι ηταν ΟΕΜ? Ειχα αγορασει ενα απο ebay 2,5€ πριν καμμια διετια και δουλευουν ακομα μια χαρα. Ειχα αγορασει και ενα retail που νομιζω ηταν σε αυτη τη μητρικη αλλα δεν βρισκω το key. Βρισκω τωρα στο ebay με 3€ αλλα χωρις αξιολογησεις. Καμια ιδεα? Το allkeys δε μου γεμισε το ματι

      Σωστά υποθέτεις, το κλειδί ήταν oem. Κοίταξε όπως σου γράφει και ο Doubt τα emails σου για να βρεις το κλειδί. Αν δεν έχεις σβήσει το mail θα είναι στα Εισερχόμενα.

      Αν δεν το βρεις, απενεργοποιήσου από το internet και δοκίμασε μήπως μπορέσεις να ενεργοποιήσεις το κλειδί τηλεφωνικά.

      Αν δεν καταφέρεις τίποτα τότε η λύση είναι ένα καινούριο κλειδάκι σαν αυτό που σου γράφει ο JDROGAS

Επεξ/σία από afm
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, SteliosTh είπε

Για upgrade απο 10 home (αυθεντικά)  σε 10 pro  τί προτείνετε;

Ρυθμίσεις->Ενημέρωση->Ενεργοποίηση->Αλλαγή αριθμού κλειδιού.

30 λεπτά πριν, SteliosTh είπε

Επίσης για κλειδί για εγκατάσταση office 2019;

Αν το θέλεις για οικιακή χρήση από τα κλειδαράδικα πιστεύω. Αν είναι για εταιρική, μόνο επίσημα.

Επεξ/σία από micos000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, JDROGAS είπε

Τελικα αγορασα απο εδω κλειδι ελπιζω να ειναι οντως retail. Ερχεται γρηγορα?

Το πηρα το κλειδι αλλα δεν δουλευει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, micos000 είπε

Ρυθμίσεις->Ενημέρωση->Ενεργοποίηση->Αλλαγή αριθμού κλειδιού.

Αν το θέλεις για οικιακή χρήση από τα κλειδαράδικα πιστεύω. Αν είναι για εταιρική, μόνο επίσημα.

Ευχαριστώ. Γνωρίζω πως θα γίνει η διαδικασία απλώς δεν ξέρω αν π.χ πάρω αυτό https://www.hrkgame.com/en/games/product/windows-10-professional-oem-pc-cd-key μου κάνει τη δουλειά ή είναι για αναβάθμιση απο windows 7 ή 8 κλπ.

Δεν είναι εταιρική χρήση αλλά είναι κατά κάποιο τρόπο επαγγελματικό το λάπτοπ.

Επεξ/σία από SteliosTh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ποιό είναι πιο ασφαλές σαν επιλογή και απλώς θα πάω σε αυτό που έγραψα καθώς προτίνεται συνεχώς στο topic με τα λάπτοπ εδώ.Ευχαριστώ και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα  και το ενεργοποίησα με κωδικούς από τηλεφωνική ενεργοποίηση . Τώρα τι κλειδί ήταν αυτό άμα ήταν έβαζα και crack

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα... Εφτιαξα νεο υπολογιστη... Και μου εβαλαν επανω  τα windows home 10 64 bit...Στο μεταξυ δεν ειναι ενεργοποιημενα...Θα ψαξω να βρω κλειδι..  Καποια  στιγμη αυτα  μπορω να τα κανω windows 10 profesional  64 bit... Θελω να κατεβασω  και το office 2019... Μπορω και χωρις κλειδι  να το κανω οταν δεν  εχω ενεργοποιηση τα  windows..

Επεξ/σία από takoulou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, giokspy είπε

Έστειλα  και το ενεργοποίησα με κωδικούς από τηλεφωνική ενεργοποίηση . Τώρα τι κλειδί ήταν αυτό άμα ήταν έβαζα και crack

και  εγώ  από  αυτούς  πήρα  ...έφαγα  μια  μέρα  με  την  τηλεφωνική  ιστορία  που  προτείνουν , τελικά  μου  έστειλαν  τα  νούμερα  με  mail και  αργότερα και  άλλο  κλειδί ...

Που  τα  βρίσκουν  ένας  θεός  ξέρει  ..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, vps είπε

και  εγώ  από  αυτούς  πήρα  ...έφαγα  μια  μέρα  με  την  τηλεφωνική  ιστορία  που  προτείνουν , τελικά  μου  έστειλαν  τα  νούμερα  με  mail και  αργότερα και  άλλο  κλειδί ...

Που  τα  βρίσκουν  ένας  θεός  ξέρει  ..!!!

Με το τηλέφωνο  έκανες  δουλειά, ;; Η με τους κωδικούς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει δουλειά. Ενεργοποίησα από τον ένα ssd και μετά έβαλα το κλειδί στο δεύτερο και το δέχτηκε αμέσως. Είπε ότι είναι retail και μπορώ να το κάνω αυτό συνεχώς. Πάντως όσες φορές έχω αγοράσει κλειδιά δεν είχα θέμα οπότε σε καμμία περίπτωση δε θα ξαναγορασω από αυτους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, giokspy είπε

Κάνει δουλειά. Ενεργοποίησα από τον ένα ssd και μετά έβαλα το κλειδί στο δεύτερο και το δέχτηκε αμέσως. Είπε ότι είναι retail και μπορώ να το κάνω αυτό συνεχώς. Πάντως όσες φορές έχω αγοράσει κλειδιά δεν είχα θέμα οπότε σε καμμία περίπτωση δε θα ξαναγορασω από αυτους

Από  που το αγορασες;; Μιλάς με εδώ  Ελλάδα;; Σταθερό τηλέφωνο;; Τιμές;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...