Προς το περιεχόμενο

HEADPHONES - JAYS -50% σε όλα τα ενσύρματα Android ακουστικά [ΤΕΛΟΣ]


nickelodeon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και η 1MORE δεν ειναι πολυ γνωστη (στην Ελλαδα παντελως αγνωστη) αλλα τα σπαει με τα Tri/Quad μοντελα της.

Το ιδιο και η NuForce. Απλα στο Ελλαδα γενικα εχουμε πολλες "αγνωστες" εταιρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, Aias είπε

χωρις να ξερω τα εν λογο ακουστικα τιμες απο 35 ευρω  μεχρι 180-190 ευρω μου φαινονται υπερβολικες οταν μαλιστα μπορεις να παρεις xiaomi σε τιμες 5-6 ευρω

και εμενα η πορσε που κανει 100000 ευρω μου φενεται αχρηστη οταν μπορω να παρω ενα φιατ με 15 χιλιαδες ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισχυει ακομα ο κωδικος ANDROIDSPRING?  προσπαθω με διαφορα ακουστικα και λεει invalid . 
Να πω οτι τα τελευταια 7 χρονια φοραω τα a-jays one στο γραφείο και είναι ότι καλύτερο είχα αγορασει τοτε απο το mymemory.co.uk ( 11 ευρο χωμα τιμη ) 

Η θηκη με τα παρελκομενα και μονο αξίζει τοσο . Οποιαδήποτε ψείρα Xiaomi , Meizu , Blitzwolf , Awei και Samsung , Sony του σωρού έιναι απείρως υποδεέστερα σε πιστότητα , γι αυτο και τα έχω στο γραφείο μονιμα επειδη έκει αφιερώνω τον περισσότερο χρονο spotify . Τα συνιστώ ανεπιφύλακτα 

xmmmm ,  τωρα είδα οτι είναι μονο για headphones και όχι ψειρες , damn... 

Επεξ/σία από petropg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, petropg είπε

Ισχυει ακομα ο κωδικος ANDROIDSPRING?  προσπαθω με διαφορα ακουστικα και λεει invalid . 
Να πω οτι τα τελευταια 7 χρονια φοραω τα a-jays one στο γραφείο και είναι ότι καλύτερο είχα αγορασει τοτε απο το mymemory.co.uk ( 11 ευρο χωμα τιμη ) 

Η θηκη με τα παρελκομενα και μονο αξίζει τοσο . Οποιαδήποτε ψείρα Xiaomi , Meizu , Blitzwolf , Awei και Samsung , Sony του σωρού έιναι απείρως υποδεέστερα σε πιστότητα , γι αυτο και τα έχω στο γραφείο μονιμα επειδη έκει αφιερώνω τον περισσότερο χρονο spotify . Τα συνιστώ ανεπιφύλακτα 

xmmmm ,  τωρα είδα οτι είναι μονο για headphones και όχι ψειρες , damn... 

Μολις εκανα μια παραγγελια τα one plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειναι λαθος ο τιτλος στο τοπικ. Απο περιεργεια δοκιμασα ενα windows και λεει οτι δεν ειναι σωστος ο κωδικος. Η λυση ειναι εδω:

 

CAMPAIGN! 50% OFF ALL WIRED ANDROID HEADPHONES!

 

Επισης κατι που δεν εχει γραφει νομιζω, τα μεταφορικα (για ενα ελαφρυ ακουστικο που κοιταξα) ειναι 7.90€ οσο εισαι κατω απο τα 65€ των δωρεαν μεταφορικων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Ειναι λαθος ο τιτλος στο τοπικ. Απο περιεργεια δοκιμασα ενα windows και λεει οτι δεν ειναι σωστος ο κωδικος. Η λυση ειναι εδω:

CAMPAIGN! 50% OFF ALL WIRED ANDROID HEADPHONES!

Επισης κατι που δεν εχει γραφει νομιζω, τα μεταφορικα (για ενα ελαφρυ ακουστικο που κοιταξα) ειναι 7.90€ οσο εισαι κατω απο τα 65€ των δωρεαν μεταφορικων.

Ok ευχαριστώ για την επισήμανση, διόρθωσα τον τίτλο. Δοκιμαστικά έβαλα στο καλάθι ακουστικά που έχουν τιμή πάνω από 65 ευρώ(u-Jays) και με την έκπτωση πέφτουν κάτω από 65 τα μεταφορικά μου τα έβγαλε δωρεάν αγνοώντας την τελική τιμή μετά το κουπόνι.

 

Ενημερωτικά έχω τα a-jays One+ τα είχα πάρει περίπου πριν δύο χρόνια. Μου τράβηξε την προσοχή το καλώδιο που είναι πλατύ και δεν μπερδεύεται. Έχουν άριστη ποιότητα κατασκευής, πολύ καλή συσκευασία με έξτρα tabs σε διάφορα μεγέθη, η ποιότητα ήχου είναι πολύ καλή, μπορείς να συνομιλήσεις σε τηλεφωνική κλήση ακόμα και μέσα σε μαγαζί με δυνατή μουσική ή δίπλα σε μπετονιέρα αρκεί να κουμπώσεις και τα δύο αυτιά. Το καλώδιο δύο χρόνια μετά είναι σε άριστη κατάσταση παρόλο που μερικές φορές το βάζω σε τσέπη μπουφάν με κλειδιά και άλλα μικροαντικείμενα.

Τα περισσότερα μοντέλα μεταξύ τους έχω την εντύπωση (χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος) πρέπει να έχουν τα ίδια ηχεία η διαφορά τους πρέπει να είναι στο χειριστήριο.

Όταν είχα πάρει τα δικά μου αν δεν κάνω λάθος είχαν και συνοδευτικό app για iPhone και Android, δεν το χρησιμοποίησα ποτέ. Τα a-Jays One+ τα έχω κουμπώσει και σε iPhone και διάφορα Android τηλέφωνα και δεν είχαν θέμα ασυμβατότητας.

Τα χρησιμοποίησα και για τρέξιμο αλλά ο ήχος από το χοροπηδητό του καλωδίου στο στήθος είναι απογοητευτικός για τέτοια χρήση, η κατάσταση μπορεί να βελτιωθεί αν τα περάσεις μέσα από την μπλούζα αλλά η ιδέα δεν μου άρεσε πολύ.

Επεξ/σία από nickelodeon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, nickelodeon είπε

Δοκιμαστικά έβαλα στο καλάθι ακουστικά που έχουν τιμή πάνω από 65 ευρώ(u-Jays) και με την έκπτωση πέφτουν κάτω από 65 τα μεταφορικά μου τα έβγαλε δωρεάν αγνοώντας την τελική τιμή μετά το κουπόνι.

Τι εννοεις; Πχ βγαινουν 40 ευρω και δεν σου χρεωνει μεταφορικα; Στην δικη μου δοκιμη (που δεν περασε κουπονι), για αξια μικρη σαφως κατω απο 65 ευρω, βγαζει 7.90 μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Τι εννοεις; Πχ βγαινουν 40 ευρω και δεν σου χρεωνει μεταφορικα; Στην δικη μου δοκιμη (που δεν περασε κουπονι), για αξια μικρη σαφως κατω απο 65 ευρω, βγαζει 7.90 μεταφορικα.

Ναι αυτό εννοώ αν η αρχική τιμή είναι 65 ευρώ και πάνω δεν σου χρεώνει μεταφορικά ακόμα και αν μετά την εφαρμογή του κουπονιού πέσει κάτω από τα 65.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χτύπησα τα Five(και ας είναι εκτός προσφοράς, σε αυτή την τιμή που παίζουν είναι no brainer για κάποιον που ψάχνει ακουστικά). Φθηνότερα παίζουν μόνο στο γερμανικό Amazon αλλά used, καινούρια οι τιμές περνάνε το 50αρικο.

 

Υποθέτω η αποστολή γίνεται από Ευρώπη για να μην γίνονται σχόλια για τελωνείο? 

Επεξ/σία από teotsi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για τα a-JAYS Five δεν μιλας; Απο 17 λιρες ξεκινουν καινουργια στο Αγγλικο αμαζον και οχι μονο. Τα περισσοτερα παιζουν σε τιμες παραπλησιες και οχι διπλασιες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απ΄οτι είδα ισχύει αυτό αλλά αφορά το Five για Apple, ενώ για Android το λευκό ξεκινάει από 33 λίρες και το μάυρο από 40 + τα όποια μεταφορικά του Amazon.

Καλή ερώτηση για το τελωνείο, η εταιρία είναι από Σουηδία άρα ελπίζουμε ότι έρχονται από Ευρώπη και δεν θα έχουν τελωνείο.

Να ρωτήσω, αν έχετε ψάξει, τα a-JAYS Four+ και a-JAYS Five γιατί έχουν την ίδια τιμή; Ποιό θεωρείται καλύτερο; Βασικά θέλω περισσότερο μπάσο διότι στον δρόμο με την φασαρία χάνεται.

Επεξ/σία από mcgerger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, teotsi21 είπε

Χτύπησα τα Five(και ας είναι εκτός προσφοράς, σε αυτή την τιμή που παίζουν είναι no brainer για κάποιον που ψάχνει ακουστικά). Φθηνότερα παίζουν μόνο στο γερμανικό Amazon αλλά used, καινούρια οι τιμές περνάνε το 50αρικο.

Υποθέτω η αποστολή γίνεται από Ευρώπη για να μην γίνονται σχόλια για τελωνείο? 

Προσοχή στα 9.9 ευρώ είναι τα a-JAYS five για windows και όχι για android όπου κοστίζουν στα 65 ευρώ. Κάποιο λάθος έχεις κάνει εκτός και αν δεν κατάλαβα καλά. :) 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Προσοχή στα 9.9 ευρώ είναι τα a-JAYS five για windows και όχι για android όπου κοστίζουν στα 65 ευρώ. Κάποιο λάθος έχεις κάνει εκτός και αν δεν κατάλαβα καλά. :) 

Σου αντιγράφω από την περιγραφή στη σελίδα των five 

The Windows version also work with Android smartphones supporting 3-button remotes. The Windows pricing is a limited offer since this version is not in production anymore. Warranty terms apply as normal.

Ευχαριστώ TS, χτύπησα 2 fives για να γνωρίσω το brand που δεν το γνώριζα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Προσοχή στα 9.9 ευρώ είναι τα a-JAYS five για windows και όχι για android όπου κοστίζουν στα 65 ευρώ. Κάποιο λάθος έχεις κάνει εκτός και αν δεν κατάλαβα καλά. :) 

Τα Windows εννοώ, λειτουργούν κανονικά και σε Android σύμφωνα με την περιγραφή της σελίδας. Ξεστοκαρισμα είναι γι αυτό και η χαμηλή τιμή τους. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vagdesign είπε

Σου αντιγράφω από την περιγραφή στη σελίδα των five 

The Windows version also work with Android smartphones supporting 3-button remotes. The Windows pricing is a limited offer since this version is not in production anymore. Warranty terms apply as normal.

Ευχαριστώ TS, χτύπησα 2 fives για να γνωρίσω το brand που δεν το γνώριζα.

Άρα δηλαδή αν έχουμε Android phone και πάρουμε τα Windows version στα 10 ευρώ, θα δουλεύουν κανονικά; Και εγώ κάπου διάβασα ότι η μόνη διαφορά τους είναι το σχήμα του χειριστηρίου, αλλά δεν είναι περίεργο που βγάλανε 2 διαφορετικές εκδόσεις οι οποίες είναι απόλυτα συμβατές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...