Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

52 λεπτά πριν, GerasimosL είπε

θενξ φιλε μου, εννοειται το εχω στα υποψην μου αυτο αλλα δυστυχως σιγουρα σαν πρωτη φορα θα ζαλιστω απο οτι εχω καταλαβει. το καλυτερο θα ηταν να ειχε κανενας φιλος να το δοκιμασω αρκετα αλλα δεν παιζει. 

Πήγαινε στα Seven και νοίκιασε ένα VR, απλά δεν ξέρω τι έκδοση θα σου δώσουν.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Brazhlias είπε

Μου ειχε μεινει η εντυπωση πως ηταν τα τελευταια κομματια του πρωτου ps4 και τα εβγαλαν σε καλες τιμες για να ξεπουλησουν ωστε να αρχισουν να πουλανε τα slim.

 

slim δεν νμζ οτι υπαρχει το κανονικα εδω και καιρο... συγκεκριμενα ειχα παρει το CUH 2216B 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καινουριο αξεσουαρ/προσθηκη στο  dualshock 4  το ειδαμε ?Δεν θυμηθηκαν λιγο αργα να το βγαλουν ?

 

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινεται καλη προσθηκη αν και οντως το εβγαλαν πολυ καθυστερημενα. Απο τα καλυτερα χαρακτηριστικα στο elite ηταν αυτα τα κουμπια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Malthador είπε

Βρίσκουν ευφυείς τρόπους να μειώσουν την αυτονομία του gamepad, δεν πρέπει να έχουμε παράπονο.

Θα ρθει ο άλλος με τα 15 μέτρα καλώδια να δώσει τη λύση 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

to παρακατω ειναι πουθενα διαθεσιμο?ξερει καποιος αν στο new frontier που λεει ότι είναι μεσα εχει όλα τα επεισόδια?το τελευταιο που εβγαλε της σειρας ποιο είναι?

the walking dead the tεlltale series collection ps4

 

Επεξ/σία από Ted
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα παρελαβα χθες το νεο μου ps4 το εβαλα στην κρεβατοκαμαρα το αναγνωρισε ως δευτερευων και μπορω να συνεχισω τα παιχνιδια μου απο το σημειο προοδου που τα ειχα αφησει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Ted είπε

to παρακατω ειναι πουθενα διαθεσιμο?ξερει καποιος αν στο new frontier που λεει ότι είναι μεσα εχει όλα τα επεισόδια?το τελευταιο που εβγαλε της σειρας ποιο είναι?

the walking dead the tεlltale series collection ps4

Φίλε Ted το New Frontier είναι μέσα στην συλλογή με όλα τα επεισόδια. Συγκεκριμένα αυτή η συλλογή περιλαμβάνει τα The Walking Dead Season 1, 2, New Frontier και Michonne. Έχει βγει όμως και η Definite Edition που περιλαμβάνει και την Final Season, με διάφορα extras, documentary. Αν ενδιαφέρεσαι για τα trophies, η Telltale Collection είναι πακτωλή σε σχέση με την Definite Edition.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Ren_of_Heavens είπε

Φίλε Ted το New Frontier είναι μέσα στην συλλογή με όλα τα επεισόδια. Συγκεκριμένα αυτή η συλλογή περιλαμβάνει τα The Walking Dead Season 1, 2, New Frontier και Michonne. Έχει βγει όμως και η Definite Edition που περιλαμβάνει και την Final Season, με διάφορα extras, documentary. Αν ενδιαφέρεσαι για τα trophies, η Telltale Collection είναι πακτωλή σε σχέση με την Definite Edition.

Εχει και το 400days που ηταν ενδιάμεσα στο 1-2 sesson?αρα υπαρχει και το season 4 φιναλ sesson και εκει σταματησε..?

Δεν το βρισκω διαθεσιμο εδώ ελλαδα μονο εξωτερικο το collection..

Επεξ/σία από Ted
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Ted είπε

Εχει και το 400days που ηταν ενδιάμεσα στο 1-2 sesson?αρα υπαρχει και το season 4 φιναλ sesson και εκει σταματησε..?

Δεν το βρισκω διαθεσιμο εδώ ελλαδα μονο εξωτερικο το collection..

Όπως είπε ο @Ted το bundle που κυκλοφορεί τώρα στα 50€ (βλέπω ότι έπαιξε και στα 35€) είναι το παρακάτω και περιλαμβάνει τα πάντα αν δεν κάνω λάθος.

https://store.playstation.com/en-gr/product/EP2770-CUSA16506_00-TWDTDS0000000000

 

Πριν 2 χρόνια τέτοια εποχή είχαν βγάλει σε προσφορά 12,5€ αυτό:

The Telltale Undead Survival Bundle (Full Game)  που πρέπει να ήταν το παρακάτω

https://www.amazon.com/Telltale-Undead-Survival-Bundle-Digital/dp/B01MQIF800

και αυτό στα 7,5€

The Walking Dead: A New Frontier - Season Pass (Full Game)

 

Το 400 days δεν το θυμάμαι καθόλου

 

 

Επεξ/σία από gregdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαμπάς με δύο αγόρια

Προσπαθούν να με πείσουν ότι με τα χρήματα από τα κάλαντα θα πάρουν ps4.

Διαπραγματεύομαι ακόμα.

Καταρχήν ποια διαφορά το ps4 fortnite από το ps4 απλό;; Είχα ακούσει ότι το fortnite είναι δωρεάν. Λάθος;;

Να πάρω δεύτερο γνήσιο remote ή όχι;;

Κάνουν του ps3???

To fortnite είναι διπλό (2 παίκτες) τοπικά χωρίς psn συνδρομή;;;

Δεν έχω 4κ τηλεόραση άρα αγορά το απλό. Να πάω σε 500gb  ή 1τβ;;;

Ηλικία παιδιών 10 και 6.

 

Ευχαριστώ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, lambros είπε

Μπαμπάς με δύο αγόρια

Προσπαθούν να με πείσουν ότι με τα χρήματα από τα κάλαντα θα πάρουν ps4.

Διαπραγματεύομαι ακόμα.

Καταρχήν ποια διαφορά το ps4 fortnite από το ps4 απλό;; Είχα ακούσει ότι το fortnite είναι δωρεάν. Λάθος;;

Να πάρω δεύτερο γνήσιο remote ή όχι;;

Κάνουν του ps3???

To fortnite είναι διπλό (2 παίκτες) τοπικά χωρίς psn συνδρομή;;;

Δεν έχω 4κ τηλεόραση άρα αγορά το απλό. Να πάω σε 500gb  ή 1τβ;;;

Ηλικία παιδιών 10 και 6.

Ευχαριστώ


Να τους πάρεις το πιο φθηνό που θα βρεις καθώς του χρόνου βγαίνουν οι νέας γενιάς κονσόλες (Ps5) αλλά και ανεξάρτητα απο αυτό σε τέτοιες ηλικίες δεν έχει νόημα να συζητάμε για το Pro ειδικά εφόσον δεν υπάρχει και τηλεόραση να το αξιοποιήσει.
To fortnite ειναι δωρεάν, παίζεται μόνο ονλάιν και δεν χρειάζεται συνδρομή για να παίξεις. Τα πακέτα με τις κονσόλες με το fortnite έχουν απλά κάποια εξτραδάκια για το fortnite(skins και vbucks αν δεν κάνω λάθος που είναι το in game currency για να αγοράζεις διάφορα) που δεν είναι απαραίτητα για να παίξεις.
Διπλό δεν παίζει στην ίδια κονσόλα. Για να παίξουν 2 μαζί ταυτόχρονα θέλει 2 κονσόλες ή 1 κονσόλα και 1 υπολογιστή κτλ. Οπότε γι αυτό το παιχνίδι δεν έχει κανένα απολύτως νόημα το δεύτερο χειριστήριο. Του ps3 δεν κάνουν. Αν ποτέ πάρεις 2ο πάρε το γνήσιο.

Επεξ/σία από petran91
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...