Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Εκπτωση στο Division 2 λογω της ανακοινωσης του νεου expansion.

3δολλαρια στην Αμερικη,10 στην Ευρωπη.

Α καλα σε λιγο η ubi θα μας πληρωνει για να τα παιξουμε αυτα τα παιχνιδια.Εντωμεταξυ τι αδικια ειναι αυτο το πραγμα σε μας να μας χρεωνει 3.5 φορες πανω το ιδιο παιχνιδι???Βαλτο εστω 3 ευρω και σε μας... η πλακα ειναι οτι οντως ουτε τοτε θα το αγοραζα μονο αν με πληρωναν πλεον δεν μπορω παιχνιδια που φαρμαρεις ασυστολα.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, firepc είπε

Συμπληρωματικά, στα 8 ευρώ από GameBillet, το οποίο είναι official και αξιόπιστα μαγαζί.

Γενικότερα έχει παίξει και αρκετά χαμηλότερα συχνά πυκνά.

Πάντως ναι, για όποιον δεν είναι σίγουρος ότι θα του αρέσει το παιχνίδι, καθώς είναι λίγο ιδιαίτερο, το steam σε συνδυασμό με τη δυνατότητα για refund, τότε είναι καλή προσφορά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η Ubisoft έβαλε το The Division 2 στα 3 ευρώ και για τους Ευρωπαίους. Στέλνουν και σχετικό μαιλ 😉 . Ισχύει μέχρι τις 17 του μηνός.
https://store.ubi.com/ie/tom-clancy-s-the-division-2-tm-/5b06a3994e0165fa45ffdcdf.html?edition=Standard Edition

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, G.TH. είπε

Τελικά η Ubisoft έβαλε το The Division 2 στα 3 ευρώ και για τους Ευρωπαίους. Στέλνουν και σχετικό μαιλ 😉 . Ισχύει μέχρι τις 17 του μηνός.
https://store.ubi.com/ie/tom-clancy-s-the-division-2-tm-/5b06a3994e0165fa45ffdcdf.html?edition=Standard Edition

Τι φαση διαβαζουν ινσομνια εκει στην ubi και επεσαν πανω στο σχολιο μου και ειπαν βρε αυτος o icenex εχει ενα δικιο :P

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωστόσο άκουσα οτι ειναι μονότονο! ειχα παίξει την beta , προσωπικά μου άρεσε. 

Ίσως με παρέα να είναι καλύτερα τα πράγματα . 

Μου λείπει 1,5ε απο το balance στο Paypal .. αλλιώς θα το χτυπούσα ! . 🤬

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr^Robot είπε

Ωστόσο άκουσα οτι ειναι μονότονο! ειχα παίξει την beta , προσωπικά μου άρεσε. 

Ίσως με παρέα να είναι καλύτερα τα πράγματα . 

Μου λείπει 1,5ε απο το balance στο Paypal .. αλλιώς θα το χτυπούσα ! . 🤬

E βάλε άλλο 1,5 στο balance.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, kostasgpa είπε

E βάλε άλλο 1,5 στο balance.

Πρέπει να "φορτίσω" την κάρτα γιατί την έχω μόνο για το PayPal και είδα ότι η προσφορά είναι μέχρι την Δευτέρα . Όποτε αγχώθηκα κάπως. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...