Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δωρεάν στο Epic Games Store τα:

Επεξ/σία από infin1tyGR
  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gog προσφέρει δωρεάν το Alder's Blood Prologue. Πρόκειται για ένα μικρό επεισόδιο του
Alder's Blood όπου η full version θα κυκλοφορήσει σε λίγες μέρες(πιθανόν 12 Φεβρουαρίου).
Το κατέβασα και το δοκίμασα για λίγο και φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον... :rolleyes:

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τώρα δηλαδή με 14 ευρά παίρνεις 3 games από την λίστα; Όποια θέλεις;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Ακόμα ένα pause.

Διαφωνώ ριζικά :)

Με ενδιαφέρουν πολύ το Frostpunk, το Pathfinder: Kingmaker και το Night Call (Kavinsky ftw). Το Okami HD έχω άχτι να το παίξω ολόκληρο, το Project Warlock είναι τουλάχιστον ενδιαφέρον και είμαι περίεργος να δω πώς συγκρίνεται με κλασσικά FPS, για τα υπόλοιπα πάσο αλλά μπορεί να είναι καλά. 5/12 σίγουρες επιλογές (5/9 με βάση το πόσα μπορείς να διαλέξεις) για μένα δεν είναι καθόλου άσχημα.

Βέβαια δεν ψήνομαι καν, αφ'ενός γιατί αποφεύγω όσο μπορώ το Steam και αφ'ετέρου γιατί το νέο σύστημα του Humble Bundle δε μου αρέσει καθόλου.

Επεξ/σία από Tobajara
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tobajara είπε

Διαφωνώ ριζικά :)

Με ενδιαφέρουν πολύ το Frostpunk, το Pathfinder: Kingmaker και το Night Call (Kavinsky ftw). Το Okami HD έχω άχτι να το παίξω ολόκληρο, το Project Warlock είναι τουλάχιστον ενδιαφέρον και είμαι περίεργος να δω πώς συγκρίνεται με κλασσικά FPS, για τα υπόλοιπα πάσο αλλά μπορεί να είναι καλά. 5/12 σίγουρες επιλογές (5/9 με βάση το πόσα μπορείς να διαλέξεις) για μένα δεν είναι καθόλου άσχημα.

Βέβαια δεν ψήνομαι καν, αφ'ενός γιατί αποφεύγω όσο μπορώ το Steam και αφ'ετέρου γιατί το νέο σύστημα του Humble Bundle δε μου αρέσει καθόλου.

To Frostpunk υπάρχει ήδη στο game pass, κάτι που πάνω κάτω όλοι έχουμε αυτή τη περίοδο λόγω του 1€. Τα υπόλοιπα πέρα του Okami είναι indies και όχι και ιδιαίτερα γνωστά. Για αυτό δε θεωρώ πως αξίζει το 20άρικο :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, naruto14 είπε

To Frostpunk υπάρχει ήδη στο game pass, κάτι που πάνω κάτω όλοι έχουμε αυτή τη περίοδο λόγω του 1€. Τα υπόλοιπα πέρα του Okami είναι indies και όχι και ιδιαίτερα γνωστά. Για αυτό δε θεωρώ πως αξίζει το 20άρικο :)

20 σίγουρα όχι. Αλλά πολλοί είναι στα 12 (βαριά) ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, non-serviam είπε

20 σίγουρα όχι. Αλλά πολλοί είναι στα 12 (βαριά) ακόμα.

Ναι και εγώ εκεί βρίσκομαι. Η κριτική μου όμως αφορά την τωρινή τιμή. Κανένας νέος subscriber δεν πρόκειται να τα πάρει όλα τα games με 12 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το εχει ξαναδωσει πιο παλια παλι...δεν θυμαμαι αν ηταν παλι απο αμερικη και τοτε

Επεξ/σία από panagiotis54
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...