Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, tommybertsen είπε

Δεν έχω τέτοια επιλογή ! 

ουτε εγω δε ξερω τι εγινε.Επισης βλεπω πολλα προβληαμτα και με τους νεους τιτλους στο game pass δεν εμαφανιζει τιποτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, plr77 είπε

ουτε εγω δε ξερω τι εγινε.Επισης βλεπω πολλα προβληαμτα και με τους νεους τιτλους στο game pass δεν εμαφανιζει τιποτα

Πηγαινε αλλαξε το region στα windows. Απο Ελλαδα κανε το Γερμανια πχ και θα στρωσει . Και μετα το ξανα γυρνας Ελλαδα και θα εισαι κομπλε.

Επεξ/σία από syma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, syma είπε

Πηγαινε αλλαξε το region στα windows. Απο Ελλαδα κανε το Γερμανια πχ και θα στρωσει . Και μετα το ξανα γυρνας Ελλαδα και θα εισαι κομπλε.

Μιλαμε για εταιριαρες δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, plr77 είπε

Μιλαμε για εταιριαρες δηλαδη.

Δυστηχως ετσι το ξεπερασα και εγω. Δε μου εμφανιζε ολα τα παιχνιδια στο pc και καπου διαβασα οτι αν αλλαξεις το region και ξανα ανοιξεις το xbox app στρωνει....(και ετσι εγινε)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.humblebundle.com/games/creative-sandbox-bundle

Πακετο στα 18 € με 8 παιχνιδια simulator απο Humble Bundle

Αν εχετε καποια απο αυτα η θελετε 1 η 2 μονο περιμενετε μεσα στις επομενες μερες λογικα θα πεφτουν οι τιμες τους

ggdeals.com

Screenshot 2024-02-28 213735.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/2/2024 στις 8:35 ΜΜ, alfaeffe είπε

 

Στις 13/2/2024 στις 8:36 ΜΜ, dalan2007 είπε

https://www.fanatical.com/en/game/driftland-the-magic-revival

δωρεαν απο fanatical το Driftland: The Magic Revival(θελει εγγραφη στο newsletter)

πιασε κοκκινο ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

49 λεπτά πριν, plr77 είπε

https://www.gog.com/en/game/nomads_of_driftland_the_forgotten_passage

Δωρεαν εαν το κατοχυρωσετε εως τις 8 Μαρτιου το Nomads of Driftland: The Forgotten Passage απο τη GOG.

 

Screenshot 2024-02-29 172030.png

Κρίμα που δεν είναι στην ίδια "πλατφόρμα"...
Από την άλλη, "μπεγκερς" και "look him in the teeh"....

Επεξ/σία από SoullessRider
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο Steam έχω το "Driftland: The Magic Revival" και το "Nomads of Driftland", ενώ το "Nomads of Driftland: The Forgotten Passage" που δεν έχω κάνει 3.99€

Στο GOG έχω το "Nomads of Driftland" και το "Nomads of Driftland: The Forgotten Passage" ενώ το "Driftland: The Magic Revival" που δεν έχω κάνει 1.99€
Τα έχω όλα, αλλά θα είναι σαν να μην τα έχω....😅

Επεξ/σία από SoullessRider
  • Like 2
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...