Προς το περιεχόμενο

Το Crying is not Enough από την ελληνική Storyline Team κυκλοφορεί στο Steam στις 8 Ιουνίου


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 june λεει το steam 😛 . Anyway... το game φαίνεται να γ**άει ! Ειδικά όταν είναι προσπάθεια 2 ατόμων , σε τόσες πλατφόρμες (και απο έλληνες.. :D ) Μπράβο τους.

Μου θυμίζει αρκετά το Alan Wake για κάποιο περίεργο λόγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μου θυμίζει horror game με γραφικά του 2012 (πρόσεξε κανείς το περίεργο animation των χαρακτήρων;) είναι συμπαθητικό μπορεί και να το τσιμπήσω έτσι για το support

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, jackess είπε

Δύο άτομα και δύο port; 

Άλλα παιχνίδια είναι beta τα τελευταία 90 χρόνια από ολόκληρα studio για μια μόνο πλατφόρμα...

Καλά, τώρα υπάρχουν ποιο σύγχρονα εργαλεία σε σχέση με πριν από 1-2 δεκαετίες, τα οποία μπορούν να εξάγουν το παιχνίδι σε πολλές πλατφόρμες (πχ σε android και ios, σε Windows, Linux, Playstation και Xbox) με ελάχιστες εως και καθόλου αλλαγές στον κώδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/6/2018 στις 7:12 ΜΜ, vgctgr είπε

Φιλε μου φυσικά και δεν εχω ασχοληθεί γιατι δεν ειναι η δικια μου δουλειά...Εμενα η δουλειά μου είναι να παίζω τα game οταν αυτα αρμόζουν στις απαιτήσεις μου...

Γεγονός ειναι οτι την Ελλαδα στα Game αν οχι σε ολα στα περισσότερα και σε πολλά αλλα ακόμα προϊόντα την εχουνε χεσμένη παντελώς...Πράγμα που με ενοχλεί και με κάνει να νιώθω λιγο σκουπίδι...Θα μου πεις τώρα εσυ περιμένεις απο ενα παιχνίδι να εχει Ελληνικά για να μην νιώσεις σκουπίδι...Φυσικα και οχι θα σου απαντήσω..Αλλα οταν μου λένε οτι 2 Έλληνες κατάφεραν να κάνουν κάτι τοσο σπουδαίο περιμένω να δω αυτό το κάτι παραπάνω....Ελπίζω να σε κάλυψα για ποιον λόγο έγραψα αυτο το σχόλιο....

Παιδιά η απάντηση που έδωσα στον φίλο

JohnVani18

Ελπίζω να σας κάλυψε όλους...

η ερώτηση είναι παίζεις γενικά παιχνίδια; γιατί αν έπαιζες μάλλον θα είχες παρατηρήσει ότι το ποσοστό τίτλων που έχουν ελληνική υποστήριξη είναι απειροελάχιστο , δεν ξέρω καν πόσα μηδενικά πρέπει να μπουν για να γράψουμε το ποσοστό επί τοις εκατό (0.0000βάλεοσαθες00000.1% ) 

 

οπότε όταν δεν έχεις τέτοια υποστήριξη από κολοσσούς, περιμένεις να την έχεις από 2 τύπους; 

είπαμε, να λέμε πράγματα, αλλά μην γινόμαστε γραφικά παράλογοι.. όταν κάνεις μια επένδυση περιμένεις να βγάλεις τα λεφτά σου, το να πάρεις έλληνες ηθοποιούς να σου τα λένε στα ελληνικά δεν πρόκειται να βγάλει τα λεφτά του στη προκειμένη περίπτωση για κανένα λόγο και πάλι καλά να λες που το κάνει σε κάποιες περιπτώσεις η sony. 

 

και δεν έχει να κάνει μόνο με το ότι είμαστε μικρή αγορά, αλλά και με το γεγονός ότι είτε μας αρέσει είτε όχι στην ελλάδα ξέρουμε γενικά αρκετά καλά αγγλικά για να μπορέσουμε να παρακολουθήσουμε ένα παιχνίδι, οπότε είναι και κάπως "περιττό"

 

μου αρέσει όταν συμβαίνει και το στηρίζω,  αλλά δεν περιμένω να γίνει προτεραιότητα κανενός 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...