Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Πιστεύετε ότι το eth μέσα στο επόμενο 12μηνο θα ανεβεί κι άλλο; Δηλαδή x2 ή x3

Ας είναι και σε δύο χρόνια... τουλάχιστον έχει μια ιστορία, και είναι μακράν πιο αξιόπιστο από τις παπατζούδες που διαφημίζονται. Τα μικρά πρέπει να τα παρακολουθείς 24/7 και να είσαι με το δάκτυλο στη σκανδάλη.

Επεξ/σία από NiKoSmile
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιεύσεις για προγνωση της πορείας του Cardano για 2021+.

Ημερομηνία 22/12/2020

https://medium.com/stormgain-crypto/cardano-ada-price-prediction-for-2020-2021-2023-2025-2030-2f93048168a5

Από τους "ειδικούς" η πρόβλεψη για το 2021.

  • For 2021, Trading Beasts predicts that Cardano will hold in the range of $0.106 and $0.17. In subsequent years, the price will continue growing and could go as high as $0.23 by 2023
  • According to WalletInvestor’s price prediction, Cardano is a good long-term investment. They predict that ADA may reach $0.30 in December 2020. WalletInvestor expects that Cardano will trade in the range of $0.10 and $0.50 in 2021. Cardano (ADA) will keep growing and will rise as high as $0.70 by 2025.
  • Coinliker has given the most bullish price prediction on Cardano for the upcoming years. They predict that ADA will grow to $0.47 in just one year! Cardano will keep growing and may reach $1.85, with an over 5000-per cent price increase in just five years.
  • According to CoinSwitch’s price prediction, ADA may reach $3 by 2025.

Καλύτερα να ζητήσεις πρόγνωση από την Λίτσα Πατέρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Πιστεύετε ότι το eth μέσα στο επόμενο 12μηνο θα ανεβεί κι άλλο; Δηλαδή x2 ή x3

το Eth πάντως είναι πολύ μακριά από το ath του 2017. Kαι στο χώρο των ψηφιακών νομισμάτων ATH εννοείτε ότι είναι πάντα σε Bitcoin που το 2017 είχε φτάσει στο 0.15

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chek2fire είπε

το Eth πάντως είναι πολύ μακριά από το ath του 2017. Kαι στο χώρο των ψηφιακών νομισμάτων ATH εννοείτε ότι είναι πάντα σε Bitcoin που το 2017 είχε φτάσει στο 0.15

Δεν πολυκατάλαβα τι μου έγραψες να σου πω την αλήθεια 😂 Μιλά μου ελληνικά 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η φούσκα μας τελικά (doge :P) έγινε και προβλέψιμη, καθώς επαναλαμβάνει πανομοιότυπη κίνηση με τάση θετική. Μόλις το κόκκινο κερί χτυπήσει την γαλάζια γραμμή (MA 99), θα αρχίσει την ανοδική πορεία. Αν τα κόκκινα κεριά πέσουν κάτω από τη γαλάζια γραμμή (θεωρητικά) θα είναι ευκαιρία για αρπαχτή :lol:.

image.png.56e28b63bef962fc477c308176e9a0d2.png

Επεξ/σία από NiKoSmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NiKoSmile είπε

Η φούσκα μας τελικά (doge :P) έγινε και προβλέψιμη, καθώς επαναλαμβάνει πανομοιότυπη κίνηση με τάση θετική. Μόλις το κόκκινο κερί χτυπήσει την γαλάζια γραμμή (MA 99), θα αρχίσει την ανοδική πορεία. Αν τα κόκκινα κεριά πέσουν κάτω από τη γαλάζια γραμμή (θεωρητικά) θα είναι ευκαιρία για αρπαχτή :lol:.

image.png.56e28b63bef962fc477c308176e9a0d2.png

τι τιμή έχει το πάτωμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ! Ποια η γνώμη σας για το stellar και το SIA coin ? Είμαι καινούργιος , πήρα στην αρχή λίγα dogecoin , τα πούλησα τα πιο πολλά με ένα μικρό κέρδος και πήρα cardano . Τώρα μου μένουν λίγα ακόμη και σκέφτομαι να πάρω πάρω xrp , xlm ή SIA coin . Ποια είναι η γνώμη σας ; Θέλω  να διαλέξω δυο τρία altcoins και να βάζω κάθε μήνα ότι μου περισσεύει με σκοπό να τα κρατήσω για μερικά χρόνια γιατί με το καθημερινό trading δεν το έχω .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...