Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

Εδώ θα ειμαστε οταν αρκετοι θα κλαινε που δεν πουλησαν στα 50Κ.

Έχεις να μας παρουσιάσεις κάποια δεδομένα που δείχνουν τιμή κάτω από 5κ το 22;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

Οπως ειπα και την Δευτερα, πριν το τέλος του χρόνου το Bit θα ειναι κατω απο 5Κ.

Παράκληση, αφού θες να γράφεις 3 χαρακτήρες, γράψε btc για να μη μας κάνεις κρόσσια τους ψυχαναγκασμούς.

 

Όσο για το bear, βγήκαν και οι μετά Χριστόν προφήτες να πουν "σας τα λεγα εγώ". Τζόγος και με τα ποστ!

Αν κρατήσει μέχρι αύριο και ξεκινήσει το fud, τότε ένας νέος κύκλος ανοίγει..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, nekrik είπε

Έλα πήρε μπρος το Polygon 

Όλα κατω 20%, το matic πάνω 20%> κρίμα που δεν μπήκα νωρίτερα

5 λεπτά πριν, Silverage είπε

Έτσι την είχα πατήσει και μια άλλη φορά. Μόλις πούλησα έφυγε πύραυλος προς τα πάνω.

Η ιστορία της ζωής μου. Κυριολεκτικά σε κάθε απόπειρα shorting που έχω κάνει συμβαίνει αυτό. Πάντα όμως.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, yiatsek είπε

Πιο πολύ κλαίω για το ada παρά για το btc που ποτέ δεν ασχολήθηκα :P

Γιατί ακριβώς να κλαίς? Το ada το αγοράζουμε για hodl και staking. Δεν το πουλάμε με την 1η πτώση. Οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάτωσε η αγορά ευκαιρία να πάρω μερικά cake ακόμη, όποιος μπήκε matic έπραξε πολύ σωστά , έχει ψωμί ακόμα κάθε μέρα όλο και περισόττεροι μπαίνουν στο mainet του και παίζουν με τα shitcoin και της φάρμες πάνω σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Γιατί ακριβώς να κλαίς? Το ada το αγοράζουμε για hodl και staking. Δεν το πουλάμε με την 1η πτώση. Οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.

Συμφωνώ, απλώς τα κέρδη τα έχασα σήμερα. Βέβαια έχω βλέψεις για 6μηνο + οπότε απλά περιμένω

H αλήθεια είναι ότι θέλω να ξεφορτωθώ μικροποσά από rally πχ και δεν ανεβαίνει να το στείλω τουλάχιστον χωρίς μείον

Επεξ/σία από yiatsek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, FANBOUKLEN21 είπε

Ψαρωσαμε ρε φίλε αυτό είναι το θέμα, πέσαμε με τα μούτρα να αγοράσουμε όταν ήταν ψηλά και τώρα κάνουν τη βουτιά ζωής τους. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NobodyRankXV είπε

Μάτωσε η αγορά ευκαιρία να πάρω μερικά cake ακόμη, όποιος μπήκε matic έπραξε πολύ σωστά , έχει ψωμί ακόμα κάθε μέρα όλο και περισόττεροι μπαίνουν στο mainet του και παίζουν με τα shitcoin και της φάρμες πάνω σε αυτό.

να σε ρωτήσω τι συμπεριφορά περιμένεις από το polygon matic αν το btc συνεχίσει το bear cycle και πάει κοντά στα 35; θα κρατήσει πάνω από το 1.4-1.5ευρώ ή μπορεί να αγγίξει ξανά τα όρια κάτω του 1ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Γιατί ακριβώς να κλαίς? Το ada το αγοράζουμε για hodl και staking. Δεν το πουλάμε με την 1η πτώση. Οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.

+1 στο hodl και stake στα ada.

Μια φορά και έναν καιρό με 2φραγκα. Ανεπιστρεπτί νομίζω για το ada.

IMG_20210519_094619.jpg.bf1e27397ef8a702984f8398035cae5c.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, greekfragma είπε

να σε ρωτήσω τι συμπεριφορά περιμένεις από το polygon matic αν το btc συνεχίσει το bear cycle και πάει κοντά στα 35; θα κρατήσει πάνω από το 1.4-1.5ευρώ ή μπορεί να αγγίξει ξανά τα όρια κάτω του 1ευρώ;

Δεν μπορώ να πώ με σιγουριά πάντως χθες που ήταν 1,6 σε κάποια φάση περίμενα να πέσει στο 1 για να πάρω παλι αλλά όπως βλέπεις ανέβηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NobodyRankXV είπε

Δεν μπορώ να πώ με σιγουριά πάντως χθες που ήταν 1,6 σε κάποια φάση περίμενα να πέσει στο 1 για να πάρω παλι αλλά όπως βλέπεις ανέβηκε.

είμαι στο περίμενε. παρακολουθώ βέβαια πρώτα το τι θα γίνει με το btc και μετά θα αποφασίσω σε τι τιμή θα μπω στο polygon. η προοπτική μου είναι για longrun και να κάνει τουλάχιστον ένα 3x ακόμα και short πριν εξαργυρώσω ένα ποσοστό κάτω του 40% όσων έβαλα. Τα πολλά θα μείνουν μέσα ως επένδυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά, όπως και στο προηγούμενο bull run τι έχουμε? Άτομα που κάνουν shilling νομίσματα (mcafee-musk), πουσάρισμα bitcoin στην αρχή και μετά altcoins. Ακριβώς ίδια πράγματα....όσοι έβλεπαν τα pattern απλά πήραν τα χρήματα τους 2-3 βδομάδες πριν. Τώρα κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει, προσωπικά περιμένω περαιτέρω πτώση μέχρι τα 15κ-20κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εγώ θα  απεχω και σήμερα απο το σπορ. Είναι μερα για ανθρώπουςπους με γερά νευρα και σοβαρές γνώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, omitziz είπε

Εγώ θα  απεχω και σήμερα απο το σπορ. Είναι μερα για ανθρώπουςπους με γερά νευρα και σοβαρές γνώσεις

Δεν νομιζω πλεον οτι λειτουργει κανενα patern, απο προχτες το κοιταω και δεν. Για τα γερα νευρα συμφωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...