Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια φορά πούλησα κι εγώ σήμερα  cardano στο 1,4 δολάρια, θεωρόντας οτι βρήκα μεγάλη ευκαιρία και θ αγοράσω λέει στην επόμενη πτώση, κι έχω κάνει σενάρια στο μυαλό μου, 

να δείτε που τώρα θ ανεβαίνει και θ ανεβαίνει και κατήφορο δεν θά χει, την ξέρουμε την τύχη μας...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Στα 39κ ανοίγω short θέση. You have been warned! 

πάντα σε αυτά τα φράγματα ισοτιμίας ανοίγουν αρκετά short. Αν υπάρχει δυναμική για σπάσιμο τους έχουν σημειωθεί επικά καψίματα των σορταρίσματων. Αν υπάρχει τέτοια τώρα? Κανείς δεν ξέρει. 

 

15 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Παιδιά όποιος είναι να κάνει το εμβόλιο να περιμένει. Η αγορά είναι bullish! Είμαστε ήδη 150 ευρώ πάνω! 

εγώ σου λέω αν τα έδινε σε Bitcoin θα είχε πολύ μεγαλύτερη συμμετοχή :D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, trelaras22 είπε

Μια φορά πούλησα κι εγώ σήμερα  cardano στο 1,4 δολάρια, θεωρόντας οτι βρήκα μεγάλη ευκαιρία και θ αγοράσω λέει στην επόμενη πτώση, κι έχω κάνει σενάρια στο μυαλό μου, 

να δείτε που τώρα θ ανεβαίνει και θ ανεβαίνει και κατήφορο δεν θά χει, την ξέρουμε την τύχη μας...  

 

 

Κ πολυ καλα εκανες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια... Εγω ειμαι απο τους καημενους που μπηκα προσφατα στο παιχνιδι.. Διαβαζοντας τα project, με ειχε εντυπωσιασει το ICP οπου και μπηκα ( που να μου κοβοταν το ιντερνετ ), το Polygon και κατι ψιλα στο chainlink... To ICP αναγκαστικα θα το κρατησω για too long μηπως και, κι απλα περιμενω να χτυπησει 2αρακι το matic ξανα ... Ενας φιλος μου που απλα ηθελε να τζογαρει με 2k , με ρωτησε κι απλα τα ριξαμε ολα σε BTC στα 26κ ευρω.... Αναμενουμε οπως ολοι...

ΥΓ θελω γνωμες για ICP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Alexis-9 είπε

Καλημερα παιδια... Εγω ειμαι απο τους καημενους που μπηκα προσφατα στο παιχνιδι.. Διαβαζοντας τα project, με ειχε εντυπωσιασει το ICP οπου και μπηκα ( που να μου κοβοταν το ιντερνετ ), το Polygon και κατι ψιλα στο chainlink... To ICP αναγκαστικα θα το κρατησω για too long μηπως και, κι απλα περιμενω να χτυπησει 2αρακι το matic ξανα ... Ενας φιλος μου που απλα ηθελε να τζογαρει με 2k , με ρωτησε κι απλα τα ριξαμε ολα σε BTC στα 26κ ευρω.... Αναμενουμε οπως ολοι...

ΥΓ θελω γνωμες για ICP

Βαλτο σ ενα μπαούλο και πέτα το στην θαλλασα. 

Για πρωτη φορα παίρνεις btc  eth κ ada. Μονο. Και να εγκλωβιστεις δεν πειραζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mourgakos2007 είπε

Βαλτο σ ενα μπαούλο και πέτα το στην θαλλασα. 

Για πρωτη φορα παίρνεις btc  eth κ ada. Μονο. Και να εγκλωβιστεις δεν πειραζει. 

Ευελπιστω πως το project εστω, οσο ναζιστικο κι αν φαινεται :D , θα εξαγοραστει καποια στιγμη με αποτελεσμα να ανεβει... Τωρα το polygon ειναι η αληθεια οτι παρασυρθηκα πιστευοντας πως θα ειναι το καλοκαιρι των DeFi και altcoins ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Alexis-9 είπε

Ευελπιστω πως το project εστω, οσο ναζιστικο κι αν φαινεται :D , θα εξαγοραστει καποια στιγμη με αποτελεσμα να ανεβει... Τωρα το polygon ειναι η αληθεια οτι παρασυρθηκα πιστευοντας πως θα ειναι το καλοκαιρι των DeFi και altcoins ..

Το matic ειναι προτζεκτ με μελλον. Όπως και το vet το link κ μερικα ακομα. 

Ομως, πρώτα παίρνεις btc και μετα ολα τ άλλα. Το ν ανεβουν τα υπόλοιπα χωρίς ν ανεβει το btc δεν γινεται. 

Σε καιρους βουτιας, ο κοσμος πουλαει altcoins και τα κάνει btc για "σιγουρια"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...