Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Ασχημα νέα για την Tether περισσότερο. Οι περισσότεροι θα αρχίσουν να ανταλλάσουν τα USDT για BTC κάποια στιγμή. 

Γιατι btc και όχι usdc? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, mourgakos2007 είπε

Γιατι btc και όχι usdc? 

Σωστός αλλά θεωρούν κίνδυνο όλα τα stablecoins. Απλά εγώ θεωρώ ότι αν κάνουν κίνηση θα την φάει πρώτα η Tether και μετά οι υπόλοιποι. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισε να παίζει FUD ....το οποίο δε με πείθει. Μας βλέπω για λίγο dump στα 28Κ αύριο για panic sell και από Δευτέρα φουλ pump mode για τα 40Κ εύκολα. 

Αυτά σε short term. Για long term σίγουρα μας παίζουν redistribution accumulation patterns και για bull market καλό Σεπτέμβρη. 

Εγώ μπήκα στα alts μεταξύ 32-33Κ που και στα 28 να πέσει το btc τελικά δεν έχει νόημα βγες μπες. Ας ξαναπάει οπότε γουστάρει πάνω από 70Κ και ας αυγατισουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το dip του Bitcoin το έχασα. Περίμενα ότι θα πήγαινε για άλλη μια φορά κάτω από τα 30k να αγοράσω αλλά δεν μας έκανε την χάρη :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, chek2fire είπε

αυτό το dip του Bitcoin το έχασα. Περίμενα ότι θα πήγαινε για άλλη μια φορά κάτω από τα 30k να αγοράσω αλλά δεν μας έκανε την χάρη :D 

Fomo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά που κάτι ψυχανεμίστηκα σωστά αυτή τη φορά και μπήκα πριν κοιμηθώ!

Stake λεπον όλα τα ADA που κερδίσαμε 2 μέρες τώρα,για να έχουμε τα μαλλάκια μας όλο το καλοκαίρι,κι ότι περισσεύει από το υστέρημα,buy and hold!🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, rallistas είπε

Καλά που κάτι ψυχανεμίστηκα σωστά αυτή τη φορά και μπήκα πριν κοιμηθώ!

Stake λεπον όλα τα ADA που κερδίσαμε 2 μέρες τώρα,για να έχουμε τα μαλλάκια μας όλο το καλοκαίρι,κι ότι περισσεύει από το υστέρημα,buy and hold!🤣

Μόνο με ψυχανεμισματα πλέον, γιατί όποιος πει αυτό το διάστημα πως διαβαζει διαγράμματα μάλλον να το κοίταξει... π.χ μέντιουμ κλπ 😁

Κυριακάτικη έκπληξη λοιπόν... Και για εμενα😊

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ολοι αναλυτές γίνατε.. ας γινω και εγω..😂🤣

γραμμές οτι να ναι και πρόβλεψη οτι αμα συνεχίσει έτσι μας βλέπω το ADA να ειναι τελος Ιουλίου με γύρω στα 92 λεπτά υψηλό

received_128272749416211.jpeg

😛

Επεξ/σία από sdevil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω η τάση είναι ξεκάθαρη και ξέρετε όλοι τι πρέπει να κάνετε! Χρησιμοποιώ αρκετά το σύστημα Ομπεμαγιανγκ. 

20210627_163953.jpg

Επεξ/σία από Bourdoulas
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Νομίζω η τάση είναι ξεκάθαρη και ξέρετε όλοι τι πρέπει να κάνετε! Χρησιμοποιώ αρκετά το σύστημα Ομπεμαγιανγκ. 

20210627_163953.jpg

Ξεκάθαρο χρειάζεται περισσότερα trendlines για να έχουμε λιγότερα fake breakouts.

Επεξ/σία από laserjesus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...