Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, laserjesus είπε

Εγώ ξαναπήρα πίσω με τόκο τα eth που πούλησα με panic sell στο πρώτο dip. Και να πέσει και άλλο χέστηκα , πήρα τα 30 αλλά 2 μου έμειναν. Και στα 600$ να πέσει θα ανέβει ξανά σε 2 χρόνια.

Μπορεί να πέσει στα 600$ αλλά θα είναι για λίγα δευτερόλεπτα 😉😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, taskor74 είπε

Μπορεί να πέσει στα 600$ αλλά θα είναι για λίγα δευτερόλεπτα 😉😊

Έχω χάσει τον ύπνο και την ησυχία μου μήνες τώρα .. ευχαριστώ καλό το trade αλλά δεν θα γεράσω σαν τον @Bourdoulas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, snet είπε

1477€ το ΕΤΗ !!!

Και ακόμα είναι Σάββατο.

Βρωμουσε η δουλειά από εχθές η δουλειά και έπιασε oco sell στα 1858. Άντε πάλι καραούλι ούτε 12 ώρες δεν ησύχασα γμτ. Δεν θέλω να γίνω @Bourdoulas :) :)🐂🐂🐂🐂

Επεξ/σία από laserjesus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια το βαρελι απλα δν εχει πατο, μην βιαστειτε να μπειτε σε μια αποτομη πτωση, ολη η τρελα που εφτασε το btc και τα alts σε ATH παει, εφυγε, βοηθησαν τα καλα νεα απο που ερχοντουσαν το ενα μετα το αλλο, με κερασακι στην τουρτα αυτο του Ελον για αγορες με BTC να φτασει εκει που εφτασε αλλα μετα το μεγαλο μπαμ του Απριλιου ουτε ενα καλο νεο δεν εχει ακουστει για να του δωσει λιγο ωθηση (εκτος το φιασκο του El Salvador), τα support πεφτουν το ενα μετα το αλλο, ο ποιο πολλοι δεν δεχονται οτι εχουμε μπει σε bear market τοσο γρηγορα και αποτομα, αλλα ετσι ειναι δειτε για παραδειγμα την σημερινη μερα,

βεβαια εσκασε μυτη και αυτο το Tweet

https://twitter.com/Cerberu21014829/status/1408610283635961857?s=20

Επεξ/σία από Metaksas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Ασχημα νέα για την Tether περισσότερο. Οι περισσότεροι θα αρχίσουν να ανταλλάσουν τα USDT για BTC κάποια στιγμή. 

Άρχισαν και τα FUD ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι στο tradeview και στα discord/telegram έχουν λυσσαξει για υπέρdip μέχρι Δευτέρα μεσημέρι , shorts μετά τα 24Κ του btc και άλλα ωραία.

 

Άρα έρχεται το pump του αιώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Όλοι στο tradeview και στα discord/telegram έχουν λυσσαξει για υπέρdip μέχρι Δευτέρα μεσημέρι , shorts μετά τα 24Κ του btc και άλλα ωραία.

 

Άρα έρχεται το pump του αιώνα.

Λες; Για πρότεινε κάποιο κανάλι σε discord/telegram. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...