Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ότι έπεσε το bitcoin στα 40500-41000 πριν λίγο καιρό είναι σίγουρο. Θυμάμαι ξεκάθαρα είχα ξυπνήσει εκείνο το πρωί και έβαλα να δώ το coinmarketcap και ήταν κάπου στα 40900 εκείνη τη στιγμή.

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 ώρες πριν, laserjesus είπε

Από τα 69.400 στα 40.540 είναι το σωστό. Και είναι 42% διαφορά. 

Στα 69 ήταν το ATH ... όταν πήγε στιγμιαια στα 40200 ήταν στο range 55K ως 58Κ .

Να είμαστε δίκαιοι αν είναι να βάζουμε κριτήριο το ATH σε σχέση με τη βουτιά μπορώ και γω να σου πω ότι σε 9 χρόνια από τα 5$ πήγε 50Κ . 

Φιλικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποτε απο 40200 στις 4/12, σημερα ειμαστε στα 49200, δηλαδη μεσα σε μια βδομαδα ανεβηκε 22% .

Τρενο παει, απορω για ποιες κατρακυλες λεγατε προχθες με τετοια ανοδο μεσα σε μια βδομαδα.

😀

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Bruno44 είπε

Στα 69 ήταν το ATH ... όταν πήγε στιγμιαια στα 40200 ήταν στο range 55K ως 58Κ .

Να είμαστε δίκαιοι αν είναι να βάζουμε κριτήριο το ATH σε σχέση με τη βουτιά μπορώ και γω να σου πω ότι σε 9 χρόνια από τα 5$ πήγε 50Κ . 

Φιλικά 

Απάντησε και σε μένα αν θέλεις. :)
Το ATH φυσικά και έχει νόημα γιατί είναι πρόσφατο, 1 μήνα πριν. Πως να το κάνουμε, από εκεί έπεσε στα τωρινά. :P

Μη πνίγεστε σε μια κουταλιά νερό όμως βρε παιδιά, bullish όλοι είμαστε στη τελική απ'ότι καταλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Απάντησε και σε μένα αν θέλεις. :)
Το ATH φυσικά και έχει νόημα γιατί είναι πρόσφατο, 1 μήνα πριν. Πως να το κάνουμε, από εκεί έπεσε στα τωρινά. :P

Μη πνίγεστε σε μια κουταλιά νερό όμως βρε παιδιά, bullish όλοι είμαστε στη τελική απ'ότι καταλαβαίνω.

Τι να σου απαντήσω φιλε μου δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να ακούσεις.  

Κανεις δεν μπορεί να πει σε κανένα τίποτα. Γουστάρει κάποιος επενδύει δε γουστάρει δεν επενδύει. Διαφωνούμε συμφωνωντας και συμφωνούμε διαφωνώντας μου φαίνεται. Όλα καλά. Εγώ απλά βαρέθηκα από παντού να ακούω για moon και διάστημα κτλ κτλ και να μπαίνει τώρα κοσμάκης και να πετάει χωρίς να ξέρει που χρηματα και αντίστοιχα για κατρακύλες , μακροβούτια κτλ κτλ . Γενικά δεν μου αρέσουν οι ακρότητες. That's all 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Bruno44 είπε

Τι να σου απαντήσω φιλε μου δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να ακούσεις.  

Κανεις δεν μπορεί να πει σε κανένα τίποτα. Γουστάρει κάποιος επενδύει δε γουστάρει δεν επενδύει. Διαφωνούμε συμφωνωντας και συμφωνούμε διαφωνώντας μου φαίνεται. Όλα καλά. Εγώ απλά βαρέθηκα από παντού να ακούω για moon και διάστημα κτλ κτλ και να μπαίνει τώρα κοσμάκης και να πετάει χωρίς να ξέρει που χρηματα και αντίστοιχα για κατρακύλες , μακροβούτια κτλ κτλ . Γενικά δεν μου αρέσουν οι ακρότητες. That's all 

Προτού βαρεθείς όμως ρίχνε μια ματιά σε τι σχολιάζεις. :)

fo.png.cb97e87d16b16893f9140edca660c1df.png

Inception post! :D

Επεξ/σία από Diinekis21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Προτού βαρεθείς όμως ρίχνε μια ματιά σε τι σχολιάζεις. :)

fo.png.cb97e87d16b16893f9140edca660c1df.png

Inception post! :D

Spoiler

OMG light theme. Εἰς τό πῦρ τό αἰώνιον & εἰς τό σκότος τό ἐξώτερον !

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/12/2021 στις 12:30 ΠΜ, Bruno44 είπε

Στα 69 ήταν το ATH ... όταν πήγε στιγμιαια στα 40200 ήταν στο range 55K ως 58Κ .

Να είμαστε δίκαιοι αν είναι να βάζουμε κριτήριο το ATH σε σχέση με τη βουτιά μπορώ και γω να σου πω ότι σε 9 χρόνια από τα 5$ πήγε 50Κ . 

Φιλικά 

Τα νούμερα είναι νούμερα και δεν ερμηνεύονται όπως βολεύει τον καθένα.

Όπως μπορούσες να πουλήσεις σε τα 69Κ έτσι μπορούσες να αγοράσεις στα 40.5Κ. 

Αλλαγές κατά το δοκούν είναι απλώς για να εξυπηρετήσουν απόψεις και να χαϊδεύουν αυτιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, skiabox είπε

Πλέον έχω και το δικό μου ειδησεογραφικό site σχετικό με τα κρυπτονομίσματα!

https://insidecryptoverse.com/

καλοτάξιδο.

μια παρατήρηση μόνο. η κατηγοριοποίηση στο header menu με τι κριτήρια έγινε; γενικά θέλουν δουλίτσα τα menu.

νομίζω θες δουλίτσα και στο θέμα security. το MH magazine και γενικά οτι έχεις τα αρχεία του wp-content public θα έπρεπε να σε προβληματίσει για πιθανές επιθέσεις σε κενά ασφαλείας μιας και όποιος θέλει ξέρει τι τρέχεις και σε ποιο σημείο.

Επεξ/σία από greekfragma
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, greekfragma είπε

καλοτάξιδο.

μια παρατήρηση μόνο. η κατηγοριοποίηση στο header menu με τι κριτήρια έγινε; γενικά θέλουν δουλίτσα τα menu.

να φανταστώ οτι μιλάμε για newspaper theme;

Ευχαριστώ πολύ.

Το ότι είμαι επαγγελματίας software developer δεν σημαίνει βέβαια ότι κάνω ότι έχω στην κατοχή μου ο ίδιος!

Δηλαδή και να ξέρεις να το κάνεις για να συμπιέσεις τον χρόνο δίνεις και δουλειές αλλού!

Ακόμα δεν έχω προλάβει να κοιτάξω λεπτομέρειες.

Λύνω κάτι άλλα θέματα τώρα!

:)

Επεξ/σία από skiabox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@skiabox έχω κάνει διόρθωση στο ποστ. καλό είναι να μιλήσεις ψιλο-άμεσα με όποιον στο έστησε γιατί υπάρχουν αρκετά σημαντικά λάθη ασφαλείας κυρίως με τα οποία κακώς βγήκε έτσι στον αέρα. τα της εμφάνισης είναι υποκειμενικό και αλλάζουν και στη πορεία. το όνομα πάντως μ αρέσει :)

 

Επεξ/σία από greekfragma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...