Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, NiKoSmile είπε

Με αυτό τον τρόπο έμμεσα στηρίζουν τα ευρωπαϊκά ανταλλακτήρια και το ευρώ. Καλό νέο και για τη ΝΕΧΟ που στακάρεις ευρώ και παίρνεις το token.

Το θέμα είναι να αρχίσουμε να βλέπουμε και κανένα euro stable coin  pair. Η circle έχει βγάλει ήδη τέτοιο stable coin αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει πουθενά διαθέσιμο pair

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παμε ρε SAGA το δε μουν!!! Αντε θα το κρατησω και θα το στειλω αυριο μεθαυριο εκτος αν γινει κανεναν καλο pump απο σημερα.

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, icenex είπε

Παμε ρε SAGA το δε μουν!!! Αντε θα το κρατησω και θα το στειλω αυριο μεθαυριο εκτος αν γινει κανεναν καλο pump απο σημερα.

Έπεσε το BNB 3.5% και το πήραμε σε saga. 

Σε νταραβέρι να βρισκόμαστε δηλαδή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, icenex είπε

Παμε ρε SAGA το δε μουν!!! Αντε θα το κρατησω και θα το στειλω αυριο μεθαυριο εκτος αν γινει κανεναν καλο pump απο σημερα.

Tι τιμή εκκίνησης είχε το saga?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, ooaris said:

Έπεσε το BNB 3.5% και το πήραμε σε saga. 

Σε νταραβέρι να βρισκόμαστε δηλαδή.

Εγώ συνήθως τα πουλάω στο BNB pair, έτσι μαζεύω σιγά σιγά BNB και έτσι στο επόμενο launchpool έχω παραπάνω rewards. Επίσης έχω παρατηρήσει ότι όταν τελειώνουν τα launchpool είναι καλή στιγμή να αγοράσεις BNB (όπως σήμερα που έπεσε 3.5%) οπότε είναι win win

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, NiKoSmile είπε

Να το πουλήσω ή όχι; Έτσι όπως πάει θα φτάσει τα 10$ για πλάκα

Εγω θα το κρατησω, θα σας ακουσω που λετε να τα στελνω την δευτερη μερα..Τωρα θα μου βγει σε καλο? θα δειξει..Αν ομως κανει κανα τρελο Pump στα 10$ οπως λες το εχω στειλει για πλακα μην σου πω και στα 9$ θα το στειλω.

57 λεπτά πριν, snot είπε

Εγώ συνήθως τα πουλάω στο BNB pair, έτσι μαζεύω σιγά σιγά BNB και έτσι στο επόμενο launchpool έχω παραπάνω rewards. Επίσης έχω παρατηρήσει ότι όταν τελειώνουν τα launchpool είναι καλή στιγμή να αγοράσεις BNB (όπως σήμερα που έπεσε 3.5%) οπότε είναι win win

Εγω παλι τα φερνω πισω και τα τρωω ή εν παση περιπτωση γυρναω πισω σιγα σιγα το κεφαλαιο που μπηκα στα κρυπτο.Ασε που εχω αγορασει αρκετα bnb και βγαζω μισθο καθε φορα οχι αστεια οποτε δεν με νοιαζει και ιδιαιτερα να αποκτησω περισσοτερα.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, icenex είπε

Παμε ρε SAGA το δε μουν!!! Αντε θα το κρατησω και θα το στειλω αυριο μεθαυριο εκτος αν γινει κανεναν καλο pump απο σημερα.

Ποσο τα αγοράσατε κι έχετε τόσο κέρδος;

Εμενα μετά το farming είχαν τιμή εκκίνησης 5€ και τώρα είναι στα 6….

Τιποτα σπουδαίο…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, astavlas said:

Ποσο τα αγοράσατε κι έχετε τόσο κέρδος;

Εμενα μετά το farming είχαν τιμή εκκίνησης 5€ και τώρα είναι στα 6….

Τιποτα σπουδαίο…

Δε νομίζω να αγόρασε κανείς. Αν έχεις πολλά bnb κάνεις αξιόλογο farm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

tudent Coin (STC) Token Redemption

Dear Student Coin Community,

After a detailed analysis and careful consideration of our situation, resources, and opportunities, we have reached the hard decision to discontinue the Student Coin project and use all of the remaining resources to repurchase all $STC Tokens. This decision, although difficult, is made with the highest responsibility towards our community.

We have resolved to initiate the process of closing the Student Coin and redeeming all $STC Tokens. Our priority is a transparent and fair repurchase strategy for all token holders. The $STC Token Redemption plan will be calculated on an individual basis, taking into account the varied ways tokens were acquired, such as purchase prices, airdrops, and bonuses, to ensure fairness and equality.

$STC Token Redemption will be conducted at a Price Above Market Value: In recognition of your support, the repurchase price will be significantly higher than the current market rate.

Funds Allocation for Token Redemption: We are dedicating all of our current funds, intended for project development, to the token redemption process. This constitutes 91.5% of our project's total historical funding, ensuring a fair and complete redemption for all token holders.

Immediate Token Burn: All tokens currently held by the Student Coin treasury will be immediately burned, with no redemption value. This action exceeds our initial promise and improves the value proposition for our community.

We are profoundly thankful for your support during this journey and are committed to ensuring a seamless transition. We encourage you to review the detailed information about our history, reasons, and procedures that will be helpful throughout the process.

We invite you to read the full announcement here: studentcoin.org 

Thank you for your trust and support.

Kind regards,

The Student Coin Team

Καλά πήγε αυτό. Για όσους δεν έχουν εμπειρία από προηγούμενο κύκλο προσοχή στα coins που πλασάρουν σαν ευκαιρίες κάτι youtubers. Ειδικά οι Έλληνες έπιναν νερό στο όνομα αυτού του καταφανεστατα ponzi scheme 

 

https://youtu.be/0QDjv-HQISI?si=qmqRTjY2KASv30iJ

Επεξ/σία από tcktcktck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, snot είπε

Δε νομίζω να αγόρασε κανείς. Αν έχεις πολλά bnb κάνεις αξιόλογο farm

Μπορεις να μας πεις έναν μέσο όρο για το ποσά SAGA ανα ΒΝΒ έδωσε αυτό το launch pool?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, astavlas είπε

Ποσο τα αγοράσατε κι έχετε τόσο κέρδος;

Εμενα μετά το farming είχαν τιμή εκκίνησης 5€ και τώρα είναι στα 6….

Τιποτα σπουδαίο…

Δεν αγόρασα, απλά έχω πολλά bnb... και μου δίνει αντίστοιχα πολλά νομίσματα στα launchpool.. 

16 λεπτά πριν, blade-17 είπε

Μπορεις να μας πεις έναν μέσο όρο για το ποσά SAGA ανα ΒΝΒ έδωσε αυτό το launch pool?

Σε μένα πάντως από όσο βλέπω μου έδωσε περί τα 2 saga ανά bnb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, astavlas είπε

Eγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως προκύπτει αυτό το +15000% κερδοφορίας του saga που αναφέρει η binance....

Η τιμή αρχικής προσφοράς εισόδου στην binance ήταν λιγότερο από $0,05.

Επεξ/σία από NiKoSmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...