Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

49 λεπτά πριν, astavlas είπε

ok 

Σε αυτή την τιμή είχε πρόσβαση κάποιος κι αν ναι, πως?

δες πρώτο ποστ τελευταία παράγραφο. Εν συντομία όχι δεν γίνεται αυτό που θες.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, tcktcktck είπε

δες πρώτο ποστ τελευταία παράγραφο. Εν συντομία όχι δεν γίνεται αυτό που θες.

 

 

To φαντάστηκα ότι δεν γίνεται αυτό, άρα πρέπει να διαθέτεις πολλαααααα bnb για να πεις ότι κάτι βγήκε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, astavlas είπε

To φαντάστηκα ότι δεν γίνεται αυτό, άρα πρέπει να διαθέτεις πολλαααααα bnb για να πεις ότι κάτι βγήκε....

Αυτό είναι προσωπικό. Εσύ το αποφασίζεις. Προσωπικά δεν θα πρότεινα σε κανέναν να αγοράσει τώρα bnb που είναι κοντά στο ath ειδικά ενώ εγώ έχω μέσο όρο αγοράς κοντά στα 100$. Βέβαια ο λόγος που είναι εκεί ο μέσος όρος μου είναι γιατί παίρνω αυτά τα μικρά ποσά ήδη από τον προηγούμενο κύκλο και τα κάνω bnb και μετά πουλάω τα bnb όταν η τιμή φτάσει εκεί που θέλω και πάλι από την αρχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, astavlas είπε

To φαντάστηκα ότι δεν γίνεται αυτό, άρα πρέπει να διαθέτεις πολλαααααα bnb για να πεις ότι κάτι βγήκε....

Για να βγάλεις "μηνιάτικο" από launchpool που αναφέρθηκε παραπίσω στα σχόλια πιστεύω πρέπει να εχεις πάνω από 50κ ευρώ σε bnb. (αν πάει αναλογικά και δεν υπάρχει κάποιο soft/hard cap, που λογικά, υπάρχει.) 

 

Επεξ/σία από ooaris
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, ooaris είπε

Για να βγάλεις "μηνιάτικο" από launchpool που αναφέρθηκε παραπίσω στα σχόλια πιστεύω πρέπει να εχεις πάνω από 50κ ευρώ σε bnb. (αν πάει αναλογικά και δεν υπάρχει κάποιο soft/hard cap, που λογικά, υπάρχει.) 

 

Αναλογως που αγορασες...Γιατι αλλιως ειναι να αγορασες 100 bnb με 500€ το ενα και αλλιως στα 200€....

Προσωπικα εκανα το δευτερο πουλησα καποια νομισματα που δεν τα πιστεψα και εκανα ανακατανομη μεγαλου μερος του κεφαλαιου σε bnb...Και ηδη εχω βγαλει πισω το μισο κεφαλαιο μου απο τα launchpool.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 06/04/2024 at 17:06, thomasG4 said:

Όποιος δεν έχει καταλάβει ότι θα δει και το αγαπημένο του coin (Ethereum, Cardano, Solana κτλ) να το περνάει επίσης αυτό...

Σειρά έχουν λεπτομερείς μηνύσεις στα αντίστοιχα "foundations" των συγκεκριμένων.

Έχουμε και τη πρώτη μήνυση σε Ethereum based πρωτόκολλο. Και το angle που πάει η SEC με το DeFi κάτι δείχνει κατά τη γνώμη μου. Πάει σε οτιδήποτε δίνει yield κτλ.

Υπενθύμιση ότι το Ethereum μετά την αλλαγή σε Proof of Stake έχει εγγενές yield μέσω του staking που υπάρχει στο πρωτόκολλο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Kαλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα τη γνώμη σας στα εξής:

1.Διαβασα στο reddit για κατι breach στα στοιχεια πελατων της trezor. Ισχύει;

2. Θέλω ν αγοράσω cold wallet. Ledger s plus ή trezor safe 3; Aπό ευκολία χρήσης και ασφάλεια. Η να περιμένω ledger stax;

3. Ο ξαδερφός μου πήρε s plus αλλά από on-line ελληνικό κατάστημα. Αν κανει wipe και το ξαναστήσει είναι οκ;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Wave25 είπε

Kαλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα τη γνώμη σας στα εξής:

1.Διαβασα στο reddit για κατι breach στα στοιχεια πελατων της trezor. Ισχύει;

2. Θέλω ν αγοράσω cold wallet. Ledger s plus ή trezor safe 3; Aπό ευκολία χρήσης και ασφάλεια. Η να περιμένω ledger stax;

3. Ο ξαδερφός μου πήρε s plus αλλά από on-line ελληνικό κατάστημα. Αν κανει wipe και το ξαναστήσει είναι οκ;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Για το 3. Μπορείς να κάνεις  wipe και αλλαγή seed. Προσωπικά και πάλι δεν θα το εμπιστευομουν

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tcktcktck είπε

Για το 3. Μπορείς να κάνεις  wipe και αλλαγή seed. Προσωπικά και πάλι δεν θα το εμπιστευομουν

 

 

Οντως δεν παιζουμε με αυτα. μονο απο το οφισιαλ σαιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

image.png.ae1228c110500b42d7e7718fd3655e6a.png

For 4 days starting 13th April 02:00 am

https://launchpad.binance.com/en/launchpool/OMNI_BNB

Υπολογίζω τιμή πρώτης ημέρας στη Binance πάνω από $10 😊

Επεξ/σία από NiKoSmile
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tcktcktck είπε

Ούτε 10% κάτω από το ath το ,bnb

Έχει δρόμο ακόμα.

Το BNB/ETH pair παίζει εδώ και μέρες στα 0.165-0.175. Έχει να ανέβει πολύ ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 hours ago, NiKoSmile said:

image.png.ae1228c110500b42d7e7718fd3655e6a.png

For 4 days starting 13th April 02:00 am

https://launchpad.binance.com/en/launchpool/OMNI_BNB

Υπολογίζω τιμή πρώτης ημέρας στη Binance πάνω από $10 😊

Μπείτε σε αυτό, όσοι δεν προλάβατε το saga. 😎👍

Free money. 🤑 

Επεξ/σία από Damianus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...