Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Kapetanakos είπε

Ποια είναι η γνώμη σας για το CRO πάει να γίνει σαν το ΒΝΒ? Βλέπω κάνει airdrop σε κάποια coin.

αν εννοεις σαν τιμη πολυυυυ δυσκολο.. δεν βοηθανε τοκενομικς...
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, Kapetanakos είπε

Ποια είναι η γνώμη σας για το CRO πάει να γίνει σαν το ΒΝΒ? Βλέπω κάνει airdrop σε κάποια coin.

Το συγκεκριμένο ήταν μια τραγωδία και εγκλώβισε πολύ κόσμο. Βέβαια τα $0,05 ίσως ήταν και ο πάτος. Αν το ανταλλακτήριο δεν κλείσει λογικά στο bullrun θα ανέβει και η τιμή. Για να γίνει σαν τον BNB στην "τιμή" με τα τωρινά δεδομένα είναι αδύνατον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Το συγκεκριμένο ήταν μια τραγωδία και εγκλώβισε πολύ κόσμο. Βέβαια τα $0,05 ίσως ήταν και ο πάτος. Αν το ανταλλακτήριο δεν κλείσει λογικά στο bullrun θα ανέβει και η τιμή. Για να γίνει σαν τον BNB στην "τιμή" με τα τωρινά δεδομένα είναι αδύνατον.

Για ποιο λόγο να κλείσει, έχεις ακούσει κάτι?μου φαίνεται πολύ δυνατό ανταλλακτηριο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kapetanakos είπε

Για ποιο λόγο να κλείσει, έχεις ακούσει κάτι?μου φαίνεται πολύ δυνατό ανταλλακτηριο .

Το να κλείσει το είπα υπερβολικά, είναι ακραίο σενάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αδερφια βαλτε μια φωνη ξεχασαμε τα onmi που λανσαρανε σημερα...Να φανταστω η τιμη επαιξε πιο πανω απο τα 30.84$ που παιζει τωρα?

Ποσο το προλαβατε οσοι το προλαβατε?Κανα 40αρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, icenex είπε

Ρε αδερφια βαλτε μια φωνη ξεχασαμε τα onmi που λανσαρανε σημερα...Να φανταστω η τιμη επαιξε πιο πανω απο τα 30.84$ που παιζει τωρα?

Ποσο το προλαβατε οσοι το προλαβατε?Κανα 40αρι?

Και 48$ το είδα με γρήγορες πτωτικές τάσεις.

Δεν το πούλησα.

Για να δούμε τι θα γίνει στη συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, icenex είπε

Ρε αδερφια βαλτε μια φωνη ξεχασαμε τα onmi που λανσαρανε σημερα...Να φανταστω η τιμη επαιξε πιο πανω απο τα 30.84$ που παιζει τωρα?

Ποσο το προλαβατε οσοι το προλαβατε?Κανα 40αρι?

Άργησα να το δω. Μόλις κατάλαβα πως η πτώση τελειωμό δεν έχει το έστειλα πριν από λίγο στα 32. Κανονικά άνετα έφτανε και το 100ρικο. Αλλά η αγορά των alts είναι γενικά χάλια...

Επεξ/σία από NiKoSmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, kkatzos είπε

Και 48$ το είδα με γρήγορες πτωτικές τάσεις.

Δεν το πούλησα.

Για να δούμε τι θα γίνει στη συνέχεια.

Οχι ρε γαμωτο στο λαιμο μου εκατσε και αυτο οπως το saga που με εχει ξενερωσει αφανταστα...οταν λανσαρε το saga καποια στιγμη το ειδα στα 1400€ και τωρα ειναι κατω απο 700 το NFP το ιδιο οταν λανσαρε το ειδα να αξιζουν γυρω στα 700€ και τωρα κανουν 240€.

Λετε να το στειλω το Omni να βολευτω με κοντα 500€ η να ρισκαρω μπας και παρω 650-700?

IMG_20240417_173142.jpg

Βρήκα και τις αναλήψεις-κερδη που έχω κάνει από τα launchpool/pad. Και σε αυτά δεν έχω ακόμη πουλήσει saga,Nfp,omni.

Κάτι παραπάνω από 10k είναι ότι σας είπα, έχω βγάλει πίσω το μισό μου κεφάλαιο από τα bnb.Χωρις να εχω πουλησει το bnb μου που αξιζει κατι παραπανω απο 50κ.

Spoiler

Screenshot_2024-04-02-21-22-31-617_com.binance.dev.jpgScreenshot_2024-04-02-21-21-37-679_com.binance.dev.jpg

Επεξ/σία από icenex
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 14 ωρες (καπου 2:30 πμ Ελλαδας) αναμενεται το btc halving. Θα εχουμε αναταραξεις ; Να προσδεθουμε ; Αντε του δε μουν. Παω να δω τους χρωματικους συνδυασμους που δινει η λαμπο να ξερω τι θα επιλεξω. :lol:

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλογραμμένο άρθρο για το halving

https://www.ot.gr/2024/04/18/crypto/bitcoin-antistrofi-metrisi-gia-to-mountial-ton-crypto/

τωρα για την ιστορία. Η ισοτιμία προ halving και οι προσδοκίες φένετε ότι έχουν ήδη προεξοφληθεί και μάλλον αμέσως μετά το halving θα υπάρξει και μείωση της ισοτιμιας όπως έχει γίνει πάντα σε κάθε κύκλο.

To μεγάλο παιχνίδι όμως θα αρχίσει μετά όταν η αγορά θα πάθει το πραγματικό supply sock που ώς συνήθως αρχίζει να φαίνεται 1 με 2 μήνες μετά το halving. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, astavlas είπε

Προτεινετε για αγορά bitcoin σήμερα πριν το halving ή να περιμένουμε λίγο?

Προτειναμε για αγορα οταν ολος ο κοσμος ειχε χεστει πανω του και αντι τοτε να αγορασει πουλαγε και εφτασε το btc να κανει 15-18k...

Και τωρα ειναι καλη ευκαιρια να αγορασεις αλλα μην περιμενεις τρελες αποδοσεις στην καλυτερη των περιπτωσεων να δουμε το btc να φτανει 200-250k...Προσωπικα δεν πιστευω να δουμε τοσο μεγαλες αποδοσεις ειμαι της αποψης οτι θα φτασει γυρω στα 150Κ.

Αν θεωρεις οτι αξιζει να μπεις τωρα και απλα να βγαλεις τα διπλα λεφτα απο οσα εβαλες τοτε μπες.Μικρη διαφορα εχει ειτε μπεις στα 60 ειτε στα 70. Προσωπικα πιστευω θα παει πιο πανω μετα το halving event και ας μην μας προλαβει το supply shock.Οπως και να εχει κανεις μας δεν μπορει να ξερει που θα παει η αγορα οπως βλεπεις δυσκολα πεφτει καποιος μεσα ειδικα τωρα που ειναι και στο παιχνιδι τα etf.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, chek2fire είπε

Καλογραμμένο άρθρο για το halving

https://www.ot.gr/2024/04/18/crypto/bitcoin-antistrofi-metrisi-gia-to-mountial-ton-crypto/

τωρα για την ιστορία. Η ισοτιμία προ halving και οι προσδοκίες φένετε ότι έχουν ήδη προεξοφληθεί και μάλλον αμέσως μετά το halving θα υπάρξει και μείωση της ισοτιμιας όπως έχει γίνει πάντα σε κάθε κύκλο.

To μεγάλο παιχνίδι όμως θα αρχίσει μετά όταν η αγορά θα πάθει το πραγματικό supply sock που ώς συνήθως αρχίζει να φαίνεται 1 με 2 μήνες μετά το halving. 

Απλά τις προηγούμενες φορές δεν είχε φάει τέτοια ήττα λίγες πριν (μείωση λόγω και καλά πολέμου). Εκτός αν θυμάμαι λάθος. Αρκετοί αγόρασαν πάνω από 60 για αν το αφήσουν να πέσει πιο κάτω. Ίσως και να πουλήσουν για να μην έχουν μεγάλη ζημιά. 

Who knows 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, chek2fire είπε

Καλογραμμένο άρθρο για το halving

https://www.ot.gr/2024/04/18/crypto/bitcoin-antistrofi-metrisi-gia-to-mountial-ton-crypto/

τωρα για την ιστορία. Η ισοτιμία προ halving και οι προσδοκίες φένετε ότι έχουν ήδη προεξοφληθεί και μάλλον αμέσως μετά το halving θα υπάρξει και μείωση της ισοτιμιας όπως έχει γίνει πάντα σε κάθε κύκλο.

To μεγάλο παιχνίδι όμως θα αρχίσει μετά όταν η αγορά θα πάθει το πραγματικό supply sock που ώς συνήθως αρχίζει να φαίνεται 1 με 2 μήνες μετά το halving. 

Supply καλτσα? :P

Κατι μου λεει οτι δεν θα δουμε την ιστορια να επαναλαμβανετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...