Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 3/8/2018 στις 8:04 ΜΜ, haris_216 είπε

Πριν κάνα 6μηνο πήρα από τον Γρηγόρη (tigergreg) από αυτό το νήμα την τιμονιέρα/πεταλιέρα για ΡS1/PS2 των φωτογραφιών (οι φωτό είναι του Γρηγόρη).

Δυστυχώς εκ των υστέρων ανακάλυψα ότι εκεί που ήθελα να τη δώσω είχαν ήδη δώσει την κονσόλα τους. Στο μεταξύ, θέματα υγείας στο οικογενειακό περιβάλλον, με έκαναν να ξεχάσω το όλο θέμα.

Τώρα που τα πράγματα είναι καλύτερα είπα να ασχοληθώ ξανά και να το δώσω σε κάποιον που ενδεχομένως το θέλει.

Λοιπόν, είναι σε πολύ καλή αισθητική κατάσταση. Λειτουργικά δεν ξέρω αφού δεν είχα τη δυνατότητα να το χρησιμοποιήσω, αλλά ούτε και ο Γρηγόρης ήξερε όταν μου το έδωσα.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα εδώ και μετά τα ρέστα με pm.

Μόνο παραλαβή από Νέα Σμύρνη

a1.jpg

a2.jpg

Έφυγε στον Masamune που εξέφρασε ενδιαφέρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 hours ago, haris_216 said:

Έφυγε στον Masamune που εξέφρασε ενδιαφέρον

Να ευχαριστήσω τον haris_216 για την τιμονιέρα. Εντός ολίγων ημερών θα την δοκιμάσω στο Playstation 2 και θα γράψω εδώ εντυπώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, 111111 είπε

Με ενδιαφέρει το Ασύρματο πληκτρολόγιο και ποντίκι απο lidl, καθώς και η κάρτα gforce. Μπορώ να καταθέσω το ποσό στην Εθνική.

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα,νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά τό ἀσύρματο πληκτρολόγιο καί τό ποντίκι. Εὐχαριστῶ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, 111111 είπε

Με ενδιαφέρει το Ασύρματο πληκτρολόγιο και ποντίκι απο lidl, καθώς και η κάρτα gforce. Μπορώ να καταθέσω το ποσό στην Εθνική.

Εντάξει φίλε μου θα σου στείλω σύντομα p.m

8 ώρες πριν, Doubt είπε

Μήπως είναι αυτό;

https://www.cnet.com/products/asus-crw-5232as-cd-rw-drive-ide-series/specs/

Σύνδεση IDE?

Ναί φίλε μου αυτό είναι

9 ώρες πριν, esem είπε

με ενδιαφερουν τα psp accesories και καλωδια

Στείλε μου με p.m τα στοιχεία σου και το κινητό σου για να στα στείλω

Eυχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

BhΠάμε μια σούμα και μερικές προσθήκες ακόμα για αυτά που χαρίζονται:

-Docking station lightning iPhone 5-5s-se, ισως να υπάρχουν και κάποια καλώδια lightning που δε δουλεύουν σε iOS 11

 -headset με μικρόφωνο αχρησιμοποίητο, ωστόσο έμεινε 6 χρόνια σε ένα συρτάρι και έχει ξεφτίσει το πλαστικό στα μαξιλαράκια του

 -ραφιερα μπάνιου μεταλλική 3 ράφια (θέλει λίγο καθάρισμα τρίψιμο καθώς είναι κανένα δίμηνο στο μπαλκόνι)

-παπουτσοθηκη πλαστική κρεμαστή ικεα ΕΦΥΓΕ ΣΤΟΝ kostas.karras

-κάποια καλώδια lightning που δε μου δουλεύουν σε iOS 11

-αισθητήρας πόρτα ασύρματος για συναγερμό (δε ξέρω που ταιριάζει τον πήρα κατά λάθος για homesafe αλλά δε παίζει)

-usb hub 1-4 ΕΦΥΓΕ ΣΤΟΝ kostas.karras

-κάποιος ανταπτορας λάμπας πιθανώς με κίνηση ή ήχο άγνωστο ΕΦΥΓΕ ΣΤΟΝ kostas.karras

-κολλητηρι για πλαστικές σακούλες 

 

και μένουν 2 βινυλια από αυτά που παρέθεσα μερικές σελίδες νωρίτερα (τα 2 μόλις δόθηκαν στον summit_1)...

 

παραλαβη Αττική βόρεια κοντά σε ησαπ - όχι αποστολές  

παρακαλω μόνο μέλη που έχουν χαρίσει κάτι στο παρελθόν - όχι ελεύθεροι σκοπευτές 

εκδηλωση ενδιαφέροντος εδώ και έπειτα άμεσα πμ

επιθυμω να φεύγουν άμεσα, έως την Παρασκευή 

εαν θέλει να τα πάρει κάποιος και να τα μοιράσει-στείλει μετέπειτα πολύ ευχαρίστως θα με βοηθούσε 

08424320-3F76-45D4-8AE9-4C4522663CA7.jpeg

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Πάμε μια σούμα και μερικές προσθήκες ακόμα για αυτά που χαρίζονται:

-Docking station lightning iPhone 5-5s-se, ισως να υπάρχουν και κάποια καλώδια lightning που δε δουλεύουν σε iOS 11

 -headset με μικρόφωνο αχρησιμοποίητο, ωστόσο έμεινε 6 χρόνια σε ένα συρτάρι και έχει ξεφτίσει το πλαστικό στα μαξιλαράκια του

 -ραφιερα μπάνιου μεταλλική 3 ράφια (θέλει λίγο καθάρισμα τρίψιμο καθώς είναι κανένα δίμηνο στο μπαλκόνι)

-παπουτσοθηκη πλαστική κρεμαστή ικεα

-κάποια καλώδια lightning που δε μου δουλεύουν σε iOS 11

-αισθητήρας πόρτα ασύρματος για συναγερμό (δε ξέρω που ταιριάζει τον πήρα κατά λάθος για homesafe αλλά δε παίζει)

-usb hub 1-4

-κάποιος ανταπτορας λάμπας πιθανώς με κίνηση ή ήχο άγνωστο 

-κολλητηρι για πλαστικές σακούλες 

και μένουν 4 βινυλια από αυτά που παρέθεσα μερικές σελίδες νωρίτερα (τα 2 έχουν ζητηθεί)...

παραλαβη Αττική βόρεια κοντά σε ησαπ - όχι αποστολές  

παρακαλω μόνο μέλη που έχουν χαρίσει κάτι στο παρελθόν - όχι ελεύθεροι σκοπευτές 

εκδηλωση ενδιαφέροντος εδώ και έπειτα άμεσα πμ

επιθυμω να φεύγουν άμεσα, έως την Παρασκευή 

εαν θέλει να τα πάρει κάποιος και να τα μοιράσει-στείλει μετέπειτα πολύ ευχαρίστως θα με βοηθούσε 

B7E07DF8-4D68-448B-A6C8-34A31481BD34.jpeg

77D2BA16-6667-4AC2-B335-4D0392E3CFA3.jpeg

Στέλνω pm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, paylidis είπε

 

-παπουτσοθηκη πλαστική κρεμαστή ικεα ΕΦΥΓΕ ΣΤΟΝ kostas.karras

-usb hub 1-4 ΕΦΥΓΕ ΣΤΟΝ kostas.karras

-κάποιος ανταπτορας λάμπας πιθανώς με κίνηση ή ήχο άγνωστο ΕΦΥΓΕ ΣΤΟΝ kostas.karras

Ευχαριστω τον φιλτατο!!Να σαι καλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να χαρισω το κατιτις μου και γω...ο εικονιζομενος Maxtor, σε αγνωστη κατασταση και αγνωστο περιεχομενο (😂),μου δοθηκε μαζι με case υπολογιστη.Δεν εχω καλωδιο A
TA/IDE να τον δοκιμασω και δεν θα κανω κι ολας και τον κοπο!Επισης ενα τσαντακι για CD/DVD το οποιο χωραει 36 δισκακια.Ειναι σε πολυ καλη κατασταση για τα χρονια του (9+).Θεσσαλονικη κατα προτιμηση! (φυσικα μπορω να στειλω κι ολας)imageproxy.php?img=&key=2f3e8a0ffdb7258f

IMG_0696.JPG

IMG_0698.JPG

Επεξ/σία από ΛεναΛενα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ΛεναΛενα είπε

Να χαρισω το κατιτις μου και γω...ο εικονιζομενος Maxtor, σε αγνωστη κατασταση και αγνωστο περιεχομενο (😂),μου δοθηκε μαζι με case υπολογιστη.Δεν εχω καλωδιο A
TA/IDE να τον δοκιμασω και δεν θα κανω κι ολας και τον κοπο!Επισης ενα τσαντακι για CD/DVD το οποιο χωραει 36 δισκακια.Ειναι σε πολυ καλη κατασταση για τα χρονια του (9+).Θεσσαλονικη κατα προτιμηση! (φυσικα μπορω να στειλω κι ολας)imageproxy.php?img=&key=2f3e8a0ffdb7258f

IMG_0696.JPG

IMG_0698.JPG

ενδιαφερομαι για το σκληρο δισκο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται   τα   εξης...

1.SMARTPHONE    ALCATEL  ONE  TOUCH   λειτουργικο  μεν   αλλα   με   σπασμενη   οθονη   και  χωρις   φορτιστη.

alcatel-onetouch-pop-c9-7047d-negro-libr

2.Ηχειακι  αδιαβροχο  για   μπανιο   ΟΕΜ  με  βεντουζα   και   συνδεση  BLUETOOTH  χωρις   τον   φορτιστη   του   αγνωστης   λειτουργικοτητας.

20160801102630_oem_adiavrocho_bluetooth_

3.MEDIA  PLAYER   X2   τετραπυρηνο   με   εξοδο   HDMI  USB  CARDREADER   ΚΛΠ    με   το  τροφοδοτικο   του   και   τηλεχειριστηριο.

759944965.g_400-w_g.jpg

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ  ΑΠΟ  ΤΟ  ΕΦΕΤΕΙΟ   ΜΕΧΡΙ   ΣΗΜΕΡΑ   ΤΟ  ΒΡΑΔΥ   ΣΤΙΣ   10  Η  ΑΥΡΙΟ   ΠΡΩΙ  ΓΙΑΤΙ   ΜΕΤΑ   ΦΕΥΓΩ.

ΑΝ  ΔΕΝ  ΜΠΟΡΕΙΤΕ   ΜΗΝ   ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ.......

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   αμεσα   πμ.

 

ΔΟΘΗΚΕ!

 

 

ΝΑ   ΠΩ   ΑΠΛΑ   ΟΤΙ   ΤΟ  MEDIA  PLAYER   KAI   TO   AΔΙΑΒΡΟΧΟ  ΗΧΕΙΑΚΙ   ΕΙΝΑΙ   ΠΡΟΣΦΟΡΑ  ΤΟΥ   ΦΙΛΟΥ   ΑΚΗ  ΑΠΟ  www.avsite.gr

 

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   τα   εξης...

1.SMARTFONE   ALCATEL  ONE  TOUCH   λειτουργικο  μεν   αλλα   με   σπασμενη   οθονη   και  χωρις   φορτιστη.

alcatel-onetouch-pop-c9-7047d-negro-libr

2.Ηχειακι  αδιαβροχο  για   μπανιο   ΟΕΜ  με  βεντουζα   και   συνδεση  BLUETOOTH  χωρις   τον   φορτιστη   του   αγνωστης   λειτουργικοτητας.

20160801102630_oem_adiavrocho_bluetooth_

3.MEDIA  PLAYER   X2   τετραπυρηνο   με   εξοδο   HDMI  USB  CARDREADER   ΚΛΠ    με   το  τροφοδοτικο   του   και   τηλεχειριστηριο.

759944965.g_400-w_g.jpg

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ  ΑΠΟ  ΤΟ  ΕΦΕΤΕΙΟ   ΜΕΧΡΙ   ΣΗΜΕΡΑ   ΤΟ  ΒΡΑΔΥ   ΣΤΙΣ   10  Η  ΑΥΡΙΟ   ΠΡΩΙ  ΓΙΑΤΙ   ΜΕΤΑ   ΦΕΥΓΩ.

ΑΝ  ΔΕΝ  ΜΠΟΡΕΙΤΕ   ΜΗΝ   ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ.......

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   αμεσα   πμ.

Kαλησπέρα Γρηγόρη.

 

Ενδιαφέρομαι για το MEDIA  PLAYER  

Επεξ/σία από tsiv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...