Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Χαρίζονται οι 2 κονσόλες στην φωτογραφία, για ανταλλακτικά ή επισκευή. 

Το PsOne (αριστερά) ανάβει και δείχνει κανονικά αλλά τα cd δεν γυρίζουν. Εκτός από τον μηχανισμό με το laser υπάρχει και πρόβλημα κάπου αλλού (έχω δοκιμάσει άλλο drive και δεν έγινε κάτι). Έχει γίνει αλλαγή σε ένα τσιπάκι υπεύθυνο για ρεύματα στον μηχανισμό, δούλευε στο full (οπότε δεν διάβασε τα παιχνίδια), είτε με ανοικτό είτε με κλειστό το καπάκι, μετά από λίγο σταμάτησε και δεν λειτούργησε ξανά. 

Το PS (δεξιά) δείχνει να ανάβει αλλά δεν βγάζει εικόνα, ούτε ήχο. Λογικά έχει πρόβλημα και ο μηχανισμός του laser. 

Δεν κάνω αποστολές, θα δωθουν σε μέρος που θα ορίσω εγώ κοντά στον χώρο μου (Νέα Ιωνία).

Ευχαριστώ. 

Μόνο μέλη που έχουν χαρίσει στο παρελθόν. 

NwOUQsO.jpg

Με ενδιαφερουν

Στέλνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα MAG 250/254 Remote Control απο TV box χωρις το πισω καπακι, δείχνει λειτουργικό

https://www.electronix.gr/index.php?route=product/product&product_id=36437

Όποιος ενδιαφέρετε πμ.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ!!!

Χαρίζονται οι 2 κονσόλες στην φωτογραφία, για ανταλλακτικά ή επισκευή. 

Το PsOne (αριστερά) ανάβει και δείχνει κανονικά αλλά τα cd δεν γυρίζουν. Εκτός από τον μηχανισμό με το laser υπάρχει και πρόβλημα κάπου αλλού (έχω δοκιμάσει άλλο drive και δεν έγινε κάτι). Έχει γίνει αλλαγή σε ένα τσιπάκι υπεύθυνο για ρεύματα στον μηχανισμό, δούλευε στο full (οπότε δεν διάβασε τα παιχνίδια), είτε με ανοικτό είτε με κλειστό το καπάκι, μετά από λίγο σταμάτησε και δεν λειτούργησε ξανά. 

Το PS (δεξιά) δείχνει να ανάβει αλλά δεν βγάζει εικόνα, ούτε ήχο. Λογικά έχει πρόβλημα και ο μηχανισμός του laser. 

Δεν κάνω αποστολές, θα δωθουν σε μέρος που θα ορίσω εγώ κοντά στον χώρο μου (Νέα Ιωνία).

Ευχαριστώ. 

Μόνο μέλη που έχουν χαρίσει στο παρελθόν. 

NwOUQsO.jpg

Ενδιαφέρομαι για τα ps one ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται  οι  εξης   μνημες   αγνωστης   λειτουργικοτητας.....

1.2χ1GB   PC2-5300U-555-12  AET760UD00-30DS92Z

spacer.png

2.2X1GB  PC2-5300U-555-12  M378T2953EZ3-CE6

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην   εδρα   μου   κατοπιν   συνεννοησης   εντος   48ωρου.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   κατοπιν   στειλτε   αμεσα   πμ.

ΕΠΕΙΔΗ  ΔΕΝ  ΓΝΩΡΙΖΩ  ΠΟΙΕΣ  ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ  ΚΑΙ  ΠΟΙΕΣ   ΟΧΙ   ΑΣ   ΠΑΡΕΙ   ΚΑΠΟΙΟΣ   ΚΑΙ  ΤΑ   ΔΥΟ   ΣΕΤ   ΚΑΙ  ΑΣ   ΚΑΝΕΙ   ΤΑ   ΚΟΥΜΑΝΤΑ   ΤΟΥ.

ΔΟΘΗΚΑΝ!

Ευχαριστω πολυ.Πιθανοτατα αυριο θα τις τσεκαρω και θα σου πω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω έναν εκπτωτικόκωδικο από ανανέωση whatsup για 3 ευρώ για παραγγελίες με κάρτα από το 11888 και ισχύει μέχρι 10/5. Αν το θέλει κανείς ας μου στείλει. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ!!!

Χαρίζονται οι 2 κονσόλες στην φωτογραφία, για ανταλλακτικά ή επισκευή. 

Το PsOne (αριστερά) ανάβει και δείχνει κανονικά αλλά τα cd δεν γυρίζουν. Εκτός από τον μηχανισμό με το laser υπάρχει και πρόβλημα κάπου αλλού (έχω δοκιμάσει άλλο drive και δεν έγινε κάτι). Έχει γίνει αλλαγή σε ένα τσιπάκι υπεύθυνο για ρεύματα στον μηχανισμό, δούλευε στο full (οπότε δεν διάβασε τα παιχνίδια), είτε με ανοικτό είτε με κλειστό το καπάκι, μετά από λίγο σταμάτησε και δεν λειτούργησε ξανά. 

Το PS (δεξιά) δείχνει να ανάβει αλλά δεν βγάζει εικόνα, ούτε ήχο. Λογικά έχει πρόβλημα και ο μηχανισμός του laser. 

Δεν κάνω αποστολές, θα δωθουν σε μέρος που θα ορίσω εγώ κοντά στον χώρο μου (Νέα Ιωνία).

Ευχαριστώ. 

Μόνο μέλη που έχουν χαρίσει στο παρελθόν. 

NwOUQsO.jpg

Ενδιαφέρομαι στέλνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται ενα xiaomi redmi note 3 pro με μονο προβλημα οτι έχει ανοίξει εχει που βρισκονται τα κουμπιά του ήχου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, RAK είπε

Χαρίζεται ενα xiaomi redmi note 3 pro με μονο προβλημα οτι έχει ανοίξει εχει που βρισκονται τα κουμπιά του ήχου.

Ενδιαφέρομαι αν είσαι από Αθήνα φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LetMeBe είπε

Ενδιαφέρομαι αν είσαι από Αθήνα φίλε μου.

Μου εχει στειλει ηδη ενας, αν δεν γινει..θα σου στειλω :) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, RAK είπε

Χαρίζεται ενα xiaomi redmi note 3 pro με μονο προβλημα οτι έχει ανοίξει εχει που βρισκονται τα κουμπιά του ήχου.

Ενδιαφέρομαι και εγώ αν είσαι Αθήνα.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, teledomenet είπε

Εχω ενα MAG 250/254 Remote Control απο TV box χωρις το πισω καπακι, δείχνει λειτουργικό

https://www.electronix.gr/index.php?route=product/product&product_id=36437

Όποιος ενδιαφέρετε πμ.

Κρατημενο για το μελος Alxnks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, RAK είπε

Χαρίζεται ενα xiaomi redmi note 3 pro με μονο προβλημα οτι έχει ανοίξει εχει που βρισκονται τα κουμπιά του ήχου.

ενδιαφερομαι και γω αν εισαι Αθηνα,ευχαριστω πολυ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, με την σειρα μου και εγω δινω μερικα πραματακια. Δεν ξερω την λειτουργικοτητα τους οποτε...

1: RAM DDR2 Kingston 2GB (https://www.itcreations.com/view_product.asp?product_id=44006)  ΔΩΘΗΚΕ στον φιλο Tsiv!
2: RAM DDR2 SODIMM 1GB Transcend 667mhz (https://prnt.sc/nhgqzn)
3: RAM DDR2 1GB Αγνωστα mhz, δεν θυμαμε απο που την βρηκα, ειναι αυτη εδω (https://i.ebayimg.com/images/g/51kAAOSw7t5atDe~/s-l1600.jpg)

Θα προσθεσω οτι αλλο βρω και δεν χρειαζομαι. Παραλαβη απο την περιοχη μου λογο χρονου! Ευχαριστω!
 

12 ώρες πριν, RAK είπε

Χαρίζεται ενα xiaomi redmi note 3 pro με μονο προβλημα οτι έχει ανοίξει εχει που βρισκονται τα κουμπιά του ήχου.

kalhspera tha mporousa na to exw? den exw kinito kai den eimai se oikonomikh katastash na agorasw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...