Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους.

Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) D-Link ethernet switch. Ζήτημα να έχει δουλέψει 15-20 ημέρες. Το έχω καμιά 3-4 χρόνια, αλλά απλά, κάθεται. Είναι στο κουτί του με τον μετασχηματιστή του. Παρακαλώ μόνο όποιος το χρειάζεται πραγματικά και όχι για συλλογή, αν ήταν έτσι, το κρατούσα κι εγώ! 

Αναφορά σε κείμενο

IMG_20190505_101040.jpg.23c3c47290cb1a8edd864069caa38f93.jpg

2) MP3 CD-Player μάρκας μ'έκαψ...εεε Bench, το οποίο αν θυμάμαι καλά, είχα πάρει από τα DIA :lol: Είχα δοκιμάσει ένα CD original. Μία το έπαιζε, μία όχι, οπότε υποθέτω πως θέλει ένα καθαρισματάκι για να είναι λειτουργικό. Το είχα δοκιμάσει με κάτι "βόμβες" ηχειάκια, ο ήχος έβγαινε κανονικότατα.
Πρέπει κάποτε να είχε και κάποιο μετασχηματιστή για ρεύμα, αλλά δεν τον έχω (και λέει DC 4.5v, νομίζω δύσκολο να βρει κάποιος τέτοιον, αλλά you never know).
Παίρνει 2Χ ΑΑ μπαταρίες, και αν θυμάμαι καλά, λειτουργούσε και με επαναφορτιζόμενες. Περασμένης εποχής, αλλά waaaaaaaaaay too good για τα χρήματα που είχε κοστίσει! 

Αναφορά σε κείμενο

IMG_20190202_124723.jpg.2ae312cc303d81ca42993bbb8c1ce4e0.jpg

Έχω και 1 φορτιστή από παλαιό κινητό Samsung (star νομίζω), καθώς και μάλλον τα ακουστικά αυτού. 

Επίσης το ανεμιστήρι από ένα laptop με τον κωδικό SONY Vaio PCG-81112M. Έχει μία φτερωτή σπασμένη (κάποιος που το καθάρισε, είχε την φαεινή ιδέα να πιέσει τις φτερωτές φαντάζομαι, και έτσι έκανε πατέντα και κόλλησε ένα κομμάτι αντί φτερωτής - ωστόσο δουλεύει το ανεμιστηράκι). Ουσιαστικά είναι αυτό.

 

 

Παραλαβή από Καλλιθέα, κατόπιν συνεννόησης, απογευματινές ώρες από περίπου 18:00 και μετά (και σήμερα όποιος θέλει μετά τις 16:00)
Παραλαβή από κέντρο Αθήνας, από 09:00 - 16:30 περίπου Δευτέρα έως Παρασκευή

Ενδιαφέρον ΠΡΩΤΑ εδώ και μετά συνεννόηση με προσωπικό μήνυμα. Παρακαλώ άτομα ενεργά και όχι νίντζα :) 
ΥΓ: Διατηρώ δικαίωμα επιλογής για το που θα δοθούν τα πράγματα, εάν υπάρξει ενδιαφέρον. 

Ευχαριστώ! 

Επεξ/σία από tommybertsen
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) D-Link ethernet switch. Ζήτημα να έχει δουλέψει 15-20 ημέρες. Το έχω καμιά 3-4 χρόνια, αλλά απλά, κάθεται. Είναι στο κουτί του με τον μετασχηματιστή του. Παρακαλώ μόνο όποιος το χρειάζεται πραγματικά και όχι για συλλογή, αν ήταν έτσι, το κρατούσα κι εγώ! 

Με ενδιαφέρει, στέλνω PM

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/5/2019 στις 9:29 ΜΜ, christosg είπε

Ενημέρωση μέχρι στιγμές έχουμε:

1. Μητρική Gigabite GA-6VTXE (socket 370) με άγνωστο επεξεργαστή. - f2bnp

3. Sound Blaster LIVE! (CT4830) PCI - rafa1919

5. Κάρτα δικτύου 100 PCI - Alxnks

6. RAM διάφορες - Crybal

8. Δυο ζευγάρια ηχεία. - Masamune

9. CD-RW Plextor PX-W482TA - Kostas.karras

11. Mouse Genius Serial port. - Masamune

14. Microphone Creative (3.5 jack) - rafa1919

15. Φορτιστής επαναφορτιζόμενων μπαταριών - Masamune

19. Δυο φορτιστές για παλιά HP laptops - Crybal και *Kopanos*

21. Διάφορα καλώδια (audio, video, ρεύματος, σειριακά, παράλληλα, LAN, τηλεφωνικά, οθόνης, κτλ.) - Crybal και Kostas.karras

22. Keyboard microsoft PS2 - rafa1919

23. Mini TV με DVD United DVT8111 - *Kopanos*

Τα υπόλοιπα είναι διαθέσιμα

Η παραλαβη εγινε! Ευχαριστώ πολύ!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Locke_John είπε

Γεια σας,

Εάν κάποιος ενδιαφέρεται για ταινία αύριο, στο κέντρο της Αθήνας (κινηματογράφος Ideal) ,ώρα 19:45, έχω μια περισσευούμενη θέση για την εξής ταινία:

https://www.athinorama.gr/cinema/movie/tsai_sti_saxara-1004138.html

Up, σε δύο ώρες προβολή (ο κινηματογράφος πρέπει να είναι αυτός στην Πανεπιστημίου 46, εγώ τουλάχιστον εκεί θα πάω ;) )

Επεξ/σία από Locke_John
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα έχω ένα κουτί υπολογιστή που δίνω, πριν το αλλάξω δούλευαν τα καλώδια κανονικά. Επειδή είναι μεγάλες σε μέγεθος οι φωτός που έχω, ένα μέτριο κουτί είναι μαύρου χρώματος απλό. Όποιος το θέλει παραλαβή από π. Φάληρο 09:00-14:00.

Επεξ/σία από Tigio13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Καλησπέρα έχω ένα κουτί υπολογιστή που δίνω, πριν το αλλάξω δούλευαν τα καλώδια κανονικά. Επειδή είναι μεγάλες σε μέγεθος οι φωτός που έχω, ένα μέτριο κουτί είναι μαύρου χρώματος απλό. Όποιος το θέλει παραλαβή από π. Φάληρο 09:00-14:00.

 

 

Επεξ/σία από daibuc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Tigio13 said:

Καλησπέρα έχω ένα κουτί υπολογιστή που δίνω, πριν το αλλάξω δούλευαν τα καλώδια κανονικά. Επειδή είναι μεγάλες σε μέγεθος οι φωτός που έχω, ένα μέτριο κουτί είναι μαύρου χρώματος απλό. Όποιος το θέλει παραλαβή από π. Φάληρο 09:00-14:00.

Ενδιαφέρομαι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια εχω αυτη:

Image result for aoc lm928

 

Specs https://icecat.biz/en/p/aoc/lm928/computer+monitors-lm928-1943853.html 

19αρα ειναι, και τελευταια φορα που τη χρησιμοποιησα λειτουργουσε μια χαρα. εχω χασει εδω και καποια χρονια το τροφοδοτικο της οποτε δεν μπορω να τη δοκιμασω. Λογικα δεν θα εχει προβλημα.

Δινεται οπως ειναι, χωρις το τροφοδοτικο δλδ, αν θελει καποιος να το αντικαταστησει.

Παραλαβη μονο απο Αγ. Παρασκευή (Στα Jumbo / My market, κοντά στην πλατεια) σε εργασιμες μερες και ωρες.

Παρακαλω στειλτε πμ, για να τηρηθει σωστα η οποια σειρα προτεραιοτητας.

 

Επεξ/σία από ManFromEarth
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ManFromEarth είπε

Παιδια εχω αυτη:

Image result for aoc lm928

Specs https://icecat.biz/en/p/aoc/lm928/computer+monitors-lm928-1943853.html 

19αρα ειναι, και τελευταια φορα που τη χρησιμοποιησα λειτουργουσε μια χαρα. εχω χασει εδω και καποια χρονια το τροφοδοτικο της οποτε δεν μπορω να τη δοκιμασω. Λογικα δεν θα εχει προβλημα.

Δινεται οπως ειναι, χωρις το τροφοδοτικο δλδ, αν θελει καποιος να το αντικαταστησει.

Παραλαβη μονο απο Αγ. Παρασκευή (Στα Jumbo / My market, κοντά στην πλατεια) σε εργασιμες μερες και ωρες.

Παρακαλω στειλτε πμ, για να τηρηθει σωστα η οποια σειρα προτεραιοτητας.

θα την ηθελα παρακαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...