Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 hours ago, iPnos said:

- αδιάβροχη Θήκη Crystal Audio για Tablet 10' στο κουτί της αχρησιμοποίητη (https://www.skroutz.gr/s/3690864/Crystal-Audio-Splash-10-1.html)

- Screen Protector για Sony PSP Go (σφραγισμένο)

- PCI Modem Creative DS1932

- Καλώδιο SCART

Καλησπέρα, με ενδιαφέρει η θήκη για tablet.

Περιοχή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/8/2019 στις 8:58 ΜΜ, DrLo είπε

update

[ 3 ] 1x PCI Modem Λειτουργικό τελευταία φορά
[ 5 ] 1x Περπατητήρας (Πι ηλικωμένων) Παρόμοιος με αυτόν
[ 7 ] 2x 512ΜΒ RAM DDR2 DIMM (νομίζω στα 533)  
[ 10 ]   3 παλαιά "stupid-phone" κινητά το κόκκινο vodafone δεν εχει φορτιστή.

Ευχαριστώ πολύ για το χαζοτηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Dell pentium4 775 (φτανει εως e6700,4gb ram 667 4x1)

Χωρις τροφοδοτικο,ψήκτρα(παιρνει μια δικια του),χωρις μνημες.

Πεντακαθαρο, παραλαβη απο Σισμανογλειο

0-02-04-3d65e187c707021f6b25c11c8f680ecf201fff6fa2c2b1233f823fd033e8d790_664cc534.jpg

Επεξ/σία από serdakis
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, serdakis είπε

Dell pentium4 775 (φτανει εως e6700,4gb ram 667 4x1)

Χωρις τροφοδοτικο,ψήκτρα(παιρνει μια δικια του),χωρις μνημες.

Πεντακαθαρο, παραλαβη απο Σισμανογλειο

0-02-04-3d65e187c707021f6b25c11c8f680ecf201fff6fa2c2b1233f823fd033e8d790_664cc534.jpg

αν γινεται η αποστολη θα με ενδιεφερε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Σε σχέση με τα ηλεκτρονικά που μου έδωσε ο @azografos χαρίζω τα παρακάτω

 

spacer.png

Είναι κρατημένα για τον @KaRLoSSaLoNiKa βέβαια που ήθελε και αυτός απλά περιμένω απάντηση αν τυχών δεν τα θέλει.

Αυτά ούτε ξέρω πως και αν δουλεύουν τα έβαλα στο USB του υπολογιστή δεν ανοίγε κανένα λαμπάκι απλά μου φαίνεται περίεργο ότι κανένα δεν ανάβει ίσως κάνω κάτι εγώ λάθος. Δεν τα είχα προλάβει αυτά τα ηλεκτρονικά! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται   απο  φιλο   δυο   ηλεκτρικες   σκουπες   ημιεπαγγελματικες   πολυ   δυνατες   με   καποια   θεματα   αλλα   λειτουργικες.

1.AEG   2,000W    χωρις   το  κονταρι   και  θελει   καθαρισμα   γιατι   σταματαει   μετα   απο   λιγο  πιθανοτατα   απο   βαλβιδα   ασφαλειας  αν  ερθει   αναποδα.

spacer.png

2.BLACK  AND  DECKER   1500W   χωρις   κονταρι   και  το  καλωδιο   πλεον   δεν  μαζευεται   αυτοματα  και   θελει   καθαρισμα.

spacer.png

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   απο   καταστημα   γυναικειων  παπουτσιων   ΘΗΣΕΩΣ   (ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ)  155   ΚΑΛΛΙΘΕΑ   ωρες   καταστηματων.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   αμεσα   πμ   ωστε  να   κρατηθουν   τυχον  προτεραιοτητες.

 

 

ΔΟΘΗΚΑΝ!

 

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   απο  φιλο   δυο   ηλεκτρικες   σκουπες   ημιεπαγγελματικες   πολυ   δυνατες   με   καποια   θεματα   αλλα   λειτουργικες.

1.AEG   2,000W    χωρις   το  κονταρι   και  θελει   καθαρισμα   γιατι   σταματαει   μετα   απο   λιγο  πιθανοτατα   απο   βαλβιδα   ασφαλειας  αν  ερθει   αναποδα.

spacer.png

2.BLACK  AND  DECKER   1500W   χωρις   κονταρι   και  το  καλωδιο   πλεον   δεν  μαζευεται   αυτοματα  και   θελει   καθαρισμα.

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   απο   καταστημα   γυναικειων  παπουτσιων   ΘΗΣΕΩΣ   (ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ)  155   ΚΑΛΛΙΘΕΑ   ωρες   καταστηματων.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   αμεσα   πμ   ωστε  να   κρατηθουν   τυχον  προτεραιοτητες.

Ενδιαφέρομαι για την Aeg. Pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/8/2019 στις 10:50 ΠΜ, kprimax είπε

Χαρίζονται επτά λάμπες φθορίου (35w η καθεμία) τύπου linestra.Κυρίως μπαίνουν σε πάγκους κουζίνας. Οι δυο είναι 50cm και οι άλλες 30cm. Λειτουργούν κανονικά και οι δυο είναι καινούριες στο κουτί τους. Απλά τις αντικατέστησα με LED. Σε δυο- τρεις μέρες πάνε για ανακύκλωση. Μόνο σε άτομα που βρίσκονται Πάτρα. 

lamps.jpg

Δόθηκαν για ανακύκλωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/8/2019 στις 4:02 ΜΜ, seventh_son είπε

Χαρίζεται για ανταλλακτικά το Pioneer DV-380, χωρίς καλώδιο τροφοδοσίας. Με το κοντρόλ του και τα βιβλία του. Έχει κάποιο πρόβλημα με το τροφοδοτικό του. Παρόλο που παίρνει κανονικά ρεύμα δεν δείχνει και δε κάνει τίποτα. Από κεφαλή πρέπει να είναι άψογο γιατί έχει παίξει καμιά δεκαριά DVD το πολύ και μετά το έδωσα στους γονείς μου, που δε βάλαν ποτέ. Σήμερα πήγα να δοκιμάσω ένα DVD που έγραψα και ήταν νεκρό, ποιος ξέρεις πόσο καιρό. Επίσης μαζί θα δοθεί και ένα χειριστήριο που έχω από κάποιο άλλο παλιό DVD Thomson. Για όποιον θέλει να ασχοληθεί, παραλαβή από το χώρο μου, Ζωγράφου - Γουδή. Δεν έχω χρόνο να στείλω. Θα το κρατήσω μέχρι Κυριακή και αν δεν ενδιαφερθεί κάποιος ανακύκλωση.

Δόθηκε σε μέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/9/2019 στις 1:32 ΜΜ, Jeiko_22 είπε

Χαρίζεται επεξεργαστής Intel Xeon E5504.

Αναλυτικές πληροφορίες.

Παραλαβή από Αγία Παρασκευή Αττικής.

Ευχαριστώ πολύ το φίλο Jeiko_22 για τον επεξεργαστή!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...