Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Doubt είπε

Εκκαθάρισης συνέχεια.

CD RW Octron 700MB σφραγισμένα, τεμάχια 7.

5cac75f3a16b01149c551bc9

2 δισκάκια DVD-R Verbatim κενά και 2 γραμμένα με Windows 10 Pro GR 64bit και 32bit

6 καλώδια SATA

IMG-20190909-175301.jpg

Και καμιά 20αρια τζαμπεράκια, αν τα θέλει κανείς.

Καλησπέρα, αν πρόλαβα θα με ενδιέφερε έστω ένα απ' τα δισκάκια με τα windows 10 κ τα dvd άγραφα. 

Ευχαριστώ προκαταβολικά, στέλνω pm

Επεξ/σία από Locke_John
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Doubt είπε

Εκκαθάρισης συνέχεια.

CD RW Octron 700MB σφραγισμένα, τεμάχια 7. - ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ

5cac75f3a16b01149c551bc9

2 δισκάκια DVD-R Verbatim κενά και 2 γραμμένα με Windows 10 Pro GR 64bit και 32bit - ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ

6 καλώδια SATA - ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ

IMG-20190909-175301.jpg

Και καμιά 20αρια τζαμπεράκια, αν τα θέλει κανείς.

Καλησπέρα σας.Θά ἤθελα, νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά ἕνα ἀπό τά cd μέ τά windows 10, ἄν τελικά δέν δωθοῦν καί τά δύο στό μέλος Locke_John. Eὐχαριστῶ.

Επεξ/σία από georgios65
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) 3 δορυφορικά πιάτα διαστάσεων τα 2 60χ70 και το ένα 70χ80 μαζί με τα lnb  τους και κάποιες βάσεις στήριξης.

Παραλαβή από το χώρο μου- Τολό  Αργολίδας

2) Ενας δορυφορικός δέκτης SD FTA

3) Ποδοσφαιρικά παπούτσια  ADMIRAL No 42.5 ελάχιστα μεταχειρισμένα

4) Μικρο όργανα γυμναστικής ( LEG STRETCHER, ROLLER  ΚΟΙΛΙΑΚΩΝ, THIGH MASTER, ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΟΙΝΑΚΙΑ, ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΜΕΤΡΗΤΗ)

5) Οργανα εκμάθησης  κολύμβησης

6) Παιδικό ρολόϊ STEFANEL TEMPO

Αποστολή με δέμα ΕΛΤΑ  ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ  για τα 2-6 με έξοδα αποστολής 3€ για τα 2 κιλά και +1€ για κάθε έξτρα 2 κιλά. Η διαδικασία είναι η εξής: Mου  λέτε τι θέλετε να σας στείλω, προετοιμάζω το δέμα (εδώ θέλει λίγο υπομονή γιατί θα χρειαστεί κάποιο χρονικό διάστημα) ,σας λέω το κόστος, μου κάνετε κατάθεση των χρημάτων σε τραπεζικό μου λογαριασμό και σας στέλνω το δέμα και τον αριθμό αποστολής για track & trace.

Περισσότερα με p.m. Η αγγελία θα αναρτηθεί και σε άλλα forum

Ευχαριστώ

 

ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΠΙΑΤΑ1.jpg

ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟΣ ΔΕΚΤΗΣ1.jpg

ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟΣ ΔΕΚΤΗΣ2.jpg

ADMIRAL1.jpg

ADMIRAL2.jpg

THIGH MASTER-A-001.JPG

LEG STRETCHER-B-001.JPG

WETEK ROLLER-001.JPG

ΣΧΟΙΝΑΚΙΑ-001.jpg

ΟΡΓΑΝΑ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΚΟΛΥΜΠΗΣΗΣ-001.jpg

STEFANEL TEMPO-001.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, grmarine96 είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) 3 δορυφορικά πιάτα διαστάσεων τα 2 60χ70 και το ένα 70χ80 μαζί με τα lnb  τους και κάποιες βάσεις στήριξης.

Παραλαβή από το χώρο μου- Τολό  Αργολίδας

2) Ενας δορυφορικός δέκτης SD FTA

3) Ποδοσφαιρικά παπούτσια  ADMIRAL No 42.5 ελάχιστα μεταχειρισμένα

4) Μικρο όργανα γυμναστικής ( LEG STRETCHER, ROLLER  ΚΟΙΛΙΑΚΩΝ, THIGH MASTER, ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΟΙΝΑΚΙΑ, ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΜΕΤΡΗΤΗ)

5) Οργανα εκμάθησης  κολύμβησης

6) Παιδικό ρολόϊ STEFANEL TEMPO

Αποστολή με δέμα ΕΛΤΑ  ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ  για τα 2-6 με έξοδα αποστολής 3€ για τα 2 κιλά και +1€ για κάθε έξτρα 2 κιλά. Η διαδικασία είναι η εξής: Mου  λέτε τι θέλετε να σας στείλω, προετοιμάζω το δέμα (εδώ θέλει λίγο υπομονή γιατί θα χρειαστεί κάποιο χρονικό διάστημα) ,σας λέω το κόστος, μου κάνετε κατάθεση των χρημάτων σε τραπεζικό μου λογαριασμό και σας στέλνω το δέμα και τον αριθμό αποστολής για track & trace.

Περισσότερα με p.m. Η αγγελία θα αναρτηθεί και σε άλλα forum

Ευχαριστώ

ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΑ ΠΙΑΤΑ1.jpg

ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟΣ ΔΕΚΤΗΣ1.jpg

ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟΣ ΔΕΚΤΗΣ2.jpg

ADMIRAL1.jpg

ADMIRAL2.jpg

THIGH MASTER-A-001.JPG

LEG STRETCHER-B-001.JPG

WETEK ROLLER-001.JPG

ΣΧΟΙΝΑΚΙΑ-001.jpg

ΟΡΓΑΝΑ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΚΟΛΥΜΠΗΣΗΣ-001.jpg

STEFANEL TEMPO-001.jpg

καλησπερα με ενδιαφερουν τα μικρο οργανα γυμναστικης και ο δορυφορικος δεκτης στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/9/2019 στις 1:41 ΜΜ, blackhill66 είπε

χαριζεται το xiaomi power bank 20000mah βραχηκε ,στεγνωσε,ανοιχτηκε ,εχει ξεκολλησει μια απο τις 4 επαφες ,αναβει συνεχομενα ενα απο τα 4 λαμπακια του αλλα δεν δινει ρευμα οποιος το θελει θα ερθει πειραια καλλιπολη να το παραλαβει δευτερα-τριτη pm

xxx.jpg

παρέλαβα! ευχαριστώ πολύ το φίλο blackhill66. να είσαι καλά!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται φόρμα ποδηλάτου σε XL σορτσάκι μαζι με μπλουζα............

Βασική προϋπόθεσή να εχει ξανα χαρίσει στο παρελθόν, οχι απαραίτητα με σειρα προτεραιότητας (με πμ) για να αποκλείσουμε το κλασικό πλέον φαινόμενο απο τους γνωστούς ζήτουλες του συγκεκριμένου threat που κάθονται πανω απο ενα τηλέφωνο και μόλις δούνε ποστ κατευθείαν ζητάνε πρώτοι για να προλάβουνε..........για να πάρει και κανένας άλλος.

Δευτερη προϋπόθεση μονο Αθήνα για παραλαβή μετα απο σινενοηση απο το σπιτι μου ευχαριστώ.

1.jpg

Επεξ/σία από dukepapass
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανανεωση... 10/09/19

Χαρίζονται

CPU AMD για LAPTOP
2 TEM. TMDTL64HAXSDM http://www.cpu-world.com/CPUs/K8/AMD-Turion 64 X2 Mobile technology TL-64 - TMDTL64HAX5DM.html

ΜΝΗΜΕΣ ΛΑΠΤΟΠ
DDR1
256 - 4 TEM
DDR2
256 – 2 TEM
512 – 7 TEM

Παλιό μοντεμακι pci

MODEM PCI ΠΑΛΙΟ

ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ (ΠΑΛΙΟ-ΦΤΗΝΟ!!-ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ) KΡATHMENO Μάριος τσαπαλιαρης

Tablet turbox Breeze IV kai W768.Ειναι ψιλοβανδαλισμενα.Δεν εχουν μπαταριες και το 768 εχει σπασμενη οθονη.(χωρις φορτιστες) KΡATHMENA Μάριος τσαπαλιαρης

>>>Μητρικη + P3 (μαλλον και το κουτι μαζί χωρις δισκους και drives)

882932174_478(Small).jpg.2e4812f3a0926fdafc27c89739efdd0c.jpg

>>> Μητρική Ρ4 / 478 με cpu (μαλλον και το κουτι μαζί χωρις δισκους και drives) KΡATHMENH f2bnp

>>Μητρική Foxconn 915m12-gv-6ls (ειναι 775 αλλά παιρνει απ οτι ειδα μονο παλιους μονοπύρηνους Ρ4) KΡATHMENH (με επιφυλαξη)

Όλα τα παραπάνω είναι σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση

Θα προτιμηθούν μέλη που έχουν γενικότερα συμμετοχή στο φορουμ και έχουν χαρισει αντικείμενα. Επίσης θα προτιμούσα να τα πάρουν περισσότεροι από ένας και άτομα που πιθανότατα να τα χρησιμοποιήσουν. Εχω το δικαίωμα να επιλέξω σε ποιον θα δώσω ειδικά εαν παλαιότερα εχω παρει κάτι απο αυτόν.Αποστολές δεν κάνω. Παραλαβές απογεύματα από Ν. Σμύρνη, βράδια νωρίς και αργίες από Κυψέλη/Γαλάτσι.

Post εδω και υστερα πμ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, dukepapass είπε

Χαρίζεται φόρμα ποδηλάτου σε XL σορτσάκι μαζι με μπλουζα............

Βασική προϋπόθεσή να εχει ξανα χαρίσει στο παρελθόν, οχι απαραίτητα με σειρα προτεραιότητας (με πμ) για να αποκλείσουμε το κλασικό πλέον φαινόμενο απο τους γνωστούς ζήτουλες του συγκεκριμένου threat που κάθονται πανω απο ενα τηλέφωνο και μόλις δούνε ποστ κατευθείαν ζητάνε πρώτοι για να προλάβουνε..........για να πάρει και κανένας άλλος.

Δευτερη προϋπόθεση μονο Αθήνα για παραλαβή μετα απο σινενοηση απο το σπιτι μου ευχαριστώ.

1.jpg

Στεκνω να ρωτησω για μεγεθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dukepapass είπε

Χαρίζεται φόρμα ποδηλάτου σε XL σορτσάκι μαζι με μπλουζα............

Βασική προϋπόθεσή να εχει ξανα χαρίσει στο παρελθόν, οχι απαραίτητα με σειρα προτεραιότητας (με πμ) για να αποκλείσουμε το κλασικό πλέον φαινόμενο απο τους γνωστούς ζήτουλες του συγκεκριμένου threat που κάθονται πανω απο ενα τηλέφωνο και μόλις δούνε ποστ κατευθείαν ζητάνε πρώτοι για να προλάβουνε..........για να πάρει και κανένας άλλος.

Δευτερη προϋπόθεση μονο Αθήνα για παραλαβή μετα απο σινενοηση απο το σπιτι μου ευχαριστώ.

1.jpg

Ενδιαφερομαι (κυριως για το παντελονι του αν εχει τζελ)

 

ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα χαρίζω εγώ αλλά τα εχω δοκιμάσει. Μάλλον έχει μεγάλο τζελ, όπως το λες. Σε σχέση με πιο επώνυμα ρούχα είναι πιο μεγάλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...