Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, DrLo είπε

Καλησπέρα,

Με ενδιαφέρει

κυριως τα τζάμια για να τα βάλω κάπου αλλού. Μπορείς να μου πεις διαστέασεις των τζαμιών?

Είμαι Χαϊδάρι.

Περίπου 60*30 το καθένα. Απλά είμαι έξω και δεν μπορώ να πω με ακρίβεια εκατοστού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, tasosv1 είπε

Περίπου 60*30 το καθένα. Απλά είμαι έξω και δεν μπορώ να πω με ακρίβεια εκατοστού

OK

Κάπου τόσο (στο πλατος βασικά) μου κάνουν

Όποτε μπορείς μπορούμε να κανονίσουμε.

Έχεις pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

But wait, there's more!

TurboX βάση λάπτοπ με μετακινούμενο ανεμιστήρα Coolermaster, νομίζω είναι rebrand προϊόντος της Coolermaster, πολύ ποιοτικό από αλουμίνιο, περισσότερο για μικρά λάπτοπ.

DVD Writer NEC ND 3500A (IDE), προφανώς δεν έχω ιδέα αν παίζει ακόμα.

Αγνώστου ταυτότητος bluetooth handsfree Sony Ericsson (!!!) με το λουρί του. Προσοχή δεν έχει φορτιστή, νομίζω οτι φορτίζει με τους παλιούς Sony Ericsson πχ σαν αυτόν.

Εργοστασιακή ψύκτρα Intel (μάλλον socket 775) στο κουτί της.

Φώτο απ τα παραπάνω εδώ.

Sony Cybershot DSC P73 με τη θήκη της, πιθανότατα νεκρή. Παίρνει μπαταρίες ΑΑ και Sony Memory Stick (δεν περιλαμβάνονται)

Logitech Chillstream για PS3 (παίζει και σε PC) έχει ανεμιστήρες και καλά για να μην ιδρώνουν τα χέρια, gimmicks του κερατά, αλλά ok.

Easy touch ρολόι με chest strap για να βλέπετε τους παλμούς σας κατά την προπόνηση. Λογικά δουλεύει, αλλά η ζώνη δεν έχει μπαταρία, παίρνει CR2032.

Φώτο εδώ

Για εκδήλωση ενδιαφέροντος quote αυτό το μήνυμα και αναφέρετε ποιο προϊόν σας ενδιαφέρει. Παραλαβή από τη γειτονιά μου στη Θεσσαλονίκη. Συνεννόηση με π.μ.

Επεξ/σία από angmar
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tasosv1 είπε

Χαρίζεται έπιπλο hifi. Δομικά είναι μία χαρά. Επίσης τα τζάμια κλείνουν τέλεια.

Ο καπλαμας έχει φουσκώσει σε κάποια σημεία και Από την κάτω πλευρά τρίβεται λίγο το νοβοπάν καθώς έχουν αφαιρεθεί οι Ρόδες εάν κάποιο ς μετακινήσει το έπιπλο. Είναι μικρά θέματα τα οποία προσωπικά ποτέ δεν με ενόχλησαν, ενώ αν θέλει κάποιος τα επιδιωρθωνει εύκολα.

Προτεραιότητα σε όποιον μπορεί να το πάρει συντομότερα από Χαϊδάρι.

Ευχαριστώ

IMG_20200119_142029.jpg

Κλείστηκε απo drLo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, angmar είπε

But wait, there's more!

TurboX βάση λάπτοπ με μετακινούμενο ανεμιστήρα Coolermaster, νομίζω είναι rebrand προϊόντος της Coolermaster, πολύ ποιοτικό από αλουμίνιο, περισσότερο για μικρά λάπτοπ.

DVD Writer NEC ND 3500A (IDE), προφανώς δεν έχω ιδέα αν παίζει ακόμα.

Αγνώστου ταυτότητος bluetooth handsfree Sony Ericsson (!!!) με το λουρί του. Προσοχή δεν έχει φορτιστή, νομίζω οτι φορτίζει με τους παλιούς Sony Ericsson πχ σαν αυτόν.

Εργοστασιακή ψύκτρα Intel (μάλλον socket 775) στο κουτί της.

Φώτο απ τα παραπάνω εδώ.

Sony Cybershot DSC P73 με τη θήκη της, πιθανότατα νεκρή. Παίρνει μπαταρίες ΑΑ και Sony Memory Stick (δεν περιλαμβάνονται)

Logitech Chillstream για PS3 (παίζει και σε PC) έχει ανεμιστήρες και καλά για να μην ιδρώνουν τα χέρια, gimmicks του κερατά, αλλά ok.

Easy touch ρολόι με chest strap για να βλέπετε τους παλμούς σας κατά την προπόνηση. Λογικά δουλεύει, αλλά η ζώνη δεν έχει μπαταρία, παίρνει CR2032.

Φώτο εδώ

Για εκδήλωση ενδιαφέροντος quote αυτό το μήνυμα και αναφέρετε ποιο προϊόν σας ενδιαφέρει. Παραλαβή από τη γειτονιά μου στη Θεσσαλονίκη. Συνεννόηση με π.μ.

Καλησπέρα σου στέλνω μήνυμα για την βάση λάπτοπ και το  cpu cooler

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

47 λεπτά πριν, angmar είπε

But wait, there's more!

TurboX βάση λάπτοπ με μετακινούμενο ανεμιστήρα Coolermaster, νομίζω είναι rebrand προϊόντος της Coolermaster, πολύ ποιοτικό από αλουμίνιο, περισσότερο για μικρά λάπτοπ.

DVD Writer NEC ND 3500A (IDE), προφανώς δεν έχω ιδέα αν παίζει ακόμα.

Αγνώστου ταυτότητος bluetooth handsfree Sony Ericsson (!!!) με το λουρί του. Προσοχή δεν έχει φορτιστή, νομίζω οτι φορτίζει με τους παλιούς Sony Ericsson πχ σαν αυτόν.

Εργοστασιακή ψύκτρα Intel (μάλλον socket 775) στο κουτί της.

Φώτο απ τα παραπάνω εδώ.

Sony Cybershot DSC P73 με τη θήκη της, πιθανότατα νεκρή. Παίρνει μπαταρίες ΑΑ και Sony Memory Stick (δεν περιλαμβάνονται)

Logitech Chillstream για PS3 (παίζει και σε PC) έχει ανεμιστήρες και καλά για να μην ιδρώνουν τα χέρια, gimmicks του κερατά, αλλά ok.

Easy touch ρολόι με chest strap για να βλέπετε τους παλμούς σας κατά την προπόνηση. Λογικά δουλεύει, αλλά η ζώνη δεν έχει μπαταρία, παίρνει CR2032.

Φώτο εδώ

Για εκδήλωση ενδιαφέροντος quote αυτό το μήνυμα και αναφέρετε ποιο προϊόν σας ενδιαφέρει. Παραλαβή από τη γειτονιά μου στη Θεσσαλονίκη. Συνεννόηση με π.μ.

Με ενδιαφερει το chillstream και το ρολοι

Επεξ/σία από krami
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/1/2020 στις 7:28 ΜΜ, 1comment είπε

Χαρίζεται εκτυπωτής canon ip2600. Όπως έγραψα και σε άλλο θέμα, έχει το εξής πρόβλημα: βγάζει σφάλμα ότι η κασέτα εξόδου χαρτιού είναι κλειστή και αργεί πάρα πολύ να γίνει η εκτύπωση, που στο τέλος δεν γίνεται καθόλου σωστά. Έχει και τα μελάνια μέσα, το πολύχρωμο δεν έχει καθόλου, το μαύρο λογικά έχει. Παράγγειλα καινούργιο οπότε αυτός πάει για απόσυρση. Να πω ότι μέχρι πρόσφατα έβγαζε το σφάλμα αλλά εκτύπωνε κανονικά με μια μικρή καθυστέρηση χωρίς προβλήματα. Το καλώδιο usb θα το κρατήσω γιατί ο νέος δεν θα έχει. Όποιος τον θέλει, στέλνει μήνυμα.

Το μοντέλο είναι αυτό image.png.1deea404a2f01e23075d3c789cad3441.png

(Δεν μένω Αθήνα, αλλά έρχομαι κέντρο κάθε βδομάδα).

Ισχύει ακόμα, μιας και με το φίλο που ενδιαφέρθηκε δεν συμβαδίζουν οι ώρες που μπορεί να με συναντήσει για να παραλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, georgeps21 είπε

imageproxy.php?img=&key=1845fd3b90269583imageproxy.php?img=&key=1845fd3b90269583Χαρίζονται τα παρακάτω πραγματάκια (κάποια έχουν ξαναμπεί) για παραλαβή απαραίτητα σήμερα γτ μου πιάνουν πολύ χώρο. 

1) chicco μαρσοπο 

2) powerfix τρίβειο χωρίς καλώδιο και τα ανταλλακτικά 

3)ρολόι σε σχήμα ροδας

4)  hp photosmart cn255-64001  με προβλήμα στη κεφαλή μάλλον (μαζί με το τροφοδοτικό του) 

5) τροφοδοτικό από νοκια τηλέφωνο 

6) 2 υπολογιστές που δούλευαν κάποτε. 

Παραλαβή από Γαλάτσι, και όπως πάντα ποστ κ μετά πμ ;)

Μικρή προτεραιότητα στα άτομα που έχω πραγματοποιήσει συναλλαγή. 

Screenshot_2020-01-19-12-28-56-229_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2020-01-19-12-34-43-777_com.miui.gallery.jpg

Ενδιαφέρον για το 2, έχω στείλει πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, angmar είπε

But wait, there's more!

TurboX βάση λάπτοπ με μετακινούμενο ανεμιστήρα Coolermaster, νομίζω είναι rebrand προϊόντος της Coolermaster, πολύ ποιοτικό από αλουμίνιο, περισσότερο για μικρά λάπτοπ.

DVD Writer NEC ND 3500A (IDE), προφανώς δεν έχω ιδέα αν παίζει ακόμα.

Αγνώστου ταυτότητος bluetooth handsfree Sony Ericsson (!!!) με το λουρί του. Προσοχή δεν έχει φορτιστή, νομίζω οτι φορτίζει με τους παλιούς Sony Ericsson πχ σαν αυτόν.

Εργοστασιακή ψύκτρα Intel (μάλλον socket 775) στο κουτί της.

Φώτο απ τα παραπάνω εδώ.

Sony Cybershot DSC P73 με τη θήκη της, πιθανότατα νεκρή. Παίρνει μπαταρίες ΑΑ και Sony Memory Stick (δεν περιλαμβάνονται)

Logitech Chillstream για PS3 (παίζει και σε PC) έχει ανεμιστήρες και καλά για να μην ιδρώνουν τα χέρια, gimmicks του κερατά, αλλά ok.

Easy touch ρολόι με chest strap για να βλέπετε τους παλμούς σας κατά την προπόνηση. Λογικά δουλεύει, αλλά η ζώνη δεν έχει μπαταρία, παίρνει CR2032.

Φώτο εδώ

Για εκδήλωση ενδιαφέροντος quote αυτό το μήνυμα και αναφέρετε ποιο προϊόν σας ενδιαφέρει. Παραλαβή από τη γειτονιά μου στη Θεσσαλονίκη. Συνεννόηση με π.μ.

pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Πιπις 3 είπε

Λοιπόν αδέρφια το note 4 είναι ακόμα διαθέσιμο ,αν δεν το πάρει κανείς μέχρι την Παρασκευή θα πάει για ανακύκλωση,μόνο χέρι με χέρι 

πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Πιπις 3 είπε

Λοιπόν αδέρφια το note 4 είναι ακόμα διαθέσιμο ,αν δεν το πάρει κανείς μέχρι την Παρασκευή θα πάει για ανακύκλωση,μόνο χέρι με χέρι 

Απο ποια περιοχή είσαι;

Υπάρχει κάποια φωτο να δουμε σε τι κατασταση είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

25 λεπτά πριν, Πιπις 3 είπε

Λοιπόν αδέρφια το note 4 είναι ακόμα διαθέσιμο ,αν δεν το πάρει κανείς μέχρι την Παρασκευή θα πάει για ανακύκλωση,μόνο χέρι με χέρι 

Ενδιαφέρομαι για το Note 4...

Σου έχω στείλει ήδη μήνυμα αλλά δεν απάντησες.... Περιοχή που είσαι???

Επεξ/σία από IcemanGr71
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...