Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, petaw-se-oneiro είπε

Ταμπλετακι bitmore windows 8.1
Του εχω βάλει μπαταρία απο κινητό μεσα γιατί η δική του μας χαιρέτησε χρόνους. Για σοβαρή χρήση ίσως χρειαστεί αντικατάσταση. Και πριν και μετά την αλλαγή ζεσταινοταν αρκετά στο σημείο του επεξεργαστή αλλά τεχνικός μου είπε ότι είναι οκ και ότι έτσι κάνουν αυτά. Απο λειτουργία είναι κομπλέ δουλεύουν τα πάντα εξάλλου είναι ελάχιστα χρησιμοποιημενο, το έφαγε το ντουλάπι. Παραλαβή ΜΟΝΟ απο μετρό Δάφνης, δεν στέλνω. 

spacer.png

spacer.png

Καλημερα εχεις πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 λεπτά πριν, petaw-se-oneiro είπε

Ταμπλετακι bitmore windows 8.1
Του εχω βάλει μπαταρία απο κινητό μεσα γιατί η δική του μας χαιρέτησε χρόνους. Για σοβαρή χρήση ίσως χρειαστεί αντικατάσταση. Και πριν και μετά την αλλαγή ζεσταινοταν αρκετά στο σημείο του επεξεργαστή αλλά τεχνικός μου είπε ότι είναι οκ και ότι έτσι κάνουν αυτά. Απο λειτουργία είναι κομπλέ δουλεύουν τα πάντα εξάλλου είναι ελάχιστα χρησιμοποιημενο, το έφαγε το ντουλάπι. Παραλαβή ΜΟΝΟ απο μετρό Δάφνης, δεν στέλνω. 

spacer.png

spacer.png

pm και από εμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, petaw-se-oneiro είπε

Ταμπλετακι bitmore windows 8.1
Του εχω βάλει μπαταρία απο κινητό μεσα γιατί η δική του μας χαιρέτησε χρόνους. Για σοβαρή χρήση ίσως χρειαστεί αντικατάσταση. Και πριν και μετά την αλλαγή ζεσταινοταν αρκετά στο σημείο του επεξεργαστή αλλά τεχνικός μου είπε ότι είναι οκ και ότι έτσι κάνουν αυτά. Απο λειτουργία είναι κομπλέ δουλεύουν τα πάντα εξάλλου είναι ελάχιστα χρησιμοποιημενο, το έφαγε το ντουλάπι. Παραλαβή ΜΟΝΟ απο μετρό Δάφνης, δεν στέλνω. 

spacer.png

spacer.png

Το παρελαβα, ευχαριστω πολυ φιλε μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζεται το γνωστο dvd DVX495

την τελευταια φορα επαιζε κανονικα με μικρες καθυστερησεις παραλαβη απο χολαργος

αν βρεθει πανω απο ενας ενδιαφερομενος κληρωση

ευχαριστω

Στελιος

$_84.JPG

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται γυναικεία ρουχα.Ειναι σε σχετικά καλή κατάσταση.Μεγεθος θα ελεγα οτι για μια γυναικα στο 1,60 πρεπει να ειναι medium.MΜετρησα μασχαλη/μαχαλη περίπου 43-45 εκατοστα.Το κάτω δεξία ειναι λίγο μεγαλύτερο.

 

1610030068_rouxa(Medium).jpg.bd60e543613623fc97f426a95117d726.jpg

 

Επίσης αποκωδικοποιητης F7U mpf-3383.Παγωνει η εικονα (δεν ειναι δικος μου...οτι μου ειπαν).Το ανοιξα να δω για προφανή προβλήματα αλλά δεν ειδα κάτι.

https://www.amiridis-savvidis.gr/datafiles/474.jpg

Πραλαβη απο Κυψελη ή Δαφνη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Δορυφορικο πιατο θελει κανεις η να το βγαλω στον δρομο;

Ειναι 90Χ100 με τρια LNB και τον ανταπτορα που τα τρια τα κανει ενα.

IMG-20200610-151442.jpg

μ ενδιαφερει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο εκτυπωτές σε άριστη κατάσταση εξωτερικά και λειτουργικά (απ' όσο θυμάμαι). Βρίσκομαι ανατολική Θεσ/νίκη (περίχωρα) και τις καθημερινές λόγω δουλειάς στην Καλαμαριά.Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει μνμ γιατί θα πάνε ανακύκλωση σε λίγες μέρες.Καλό θα ήταν να δοθούν σε δύο διαφορετικά άτομα.

Μοντέλα:

HP Photosmart C4280

Canon Pixma MP230

IMG_0735.JPEG.dc4df93277ac7a87d74d90215902dec5.JPEG

IMG_0737.JPEG.560f30b3d4d6102c465135914bcc7738.JPEG

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kazaboy είπε

Δύο εκτυπωτές σε άριστη κατάσταση εξωτερικά και λειτουργικά (απ' όσο θυμάμαι). Βρίσκομαι ανατολική Θεσ/νίκη (περίχωρα) και τις καθημερινές λόγω δουλειάς στην Καλαμαριά.Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει μνμ γιατί θα πάνε ανακύκλωση σε λίγες μέρες.Καλό θα ήταν να δοθούν σε δύο διαφορετικά άτομα.

Μοντέλα:

HP Photosmart C4280

Canon Pixma MP230

IMG_0735.JPEG.dc4df93277ac7a87d74d90215902dec5.JPEG

IMG_0737.JPEG.560f30b3d4d6102c465135914bcc7738.JPEG

Φίλε μου καλημέρα. Θα με ενδιέφερε ένας από τους δύο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, kazaboy είπε

Δύο εκτυπωτές σε άριστη κατάσταση εξωτερικά και λειτουργικά (απ' όσο θυμάμαι). Βρίσκομαι ανατολική Θεσ/νίκη (περίχωρα) και τις καθημερινές λόγω δουλειάς στην Καλαμαριά.Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει μνμ γιατί θα πάνε ανακύκλωση σε λίγες μέρες.Καλό θα ήταν να δοθούν σε δύο διαφορετικά άτομα.

Μοντέλα:

HP Photosmart C4280

Canon Pixma MP230

IMG_0735.JPEG.dc4df93277ac7a87d74d90215902dec5.JPEG

IMG_0737.JPEG.560f30b3d4d6102c465135914bcc7738.JPEG

Με ενδιαφερει ο mp230, ειμαι Θεσσαλονικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Kostas _mp είπε

Φίλε μου καλημέρα. Θα με ενδιέφερε ένας από τους δύο. 

Καλησπέρα Κώστα,

θέλεις να κρατήσω για σένα τον Hp και να πάρει ο krami τον Canon γιατί ενδιαφέρεται όπως θα είδες?

37 λεπτά πριν, krami είπε

Με ενδιαφερει ο mp230, ειμαι Θεσσαλονικη

Ο CANON MP230  ΕΚΛΕΙΣΕ στον Krami.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/6/2020 στις 9:04 ΠΜ, uodvrhw είπε

Ευχαριστω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ τον Θοδωρή για τα πραγματα που βρεθηκαν την καταλληλη στιγμη και θα φανουν ιδιαιτερα χρησιμα!

Να σαι καλα!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...