Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, papoys1 είπε

Καινούργιος στο νήμα αν  και έχω πολλά πράγματα λειτουργικά άχρηστα για μένα δεν είχα κάνει την απόπειρα.

Κάτι διαφορετικό που ενδεχομένως κάποιος να ενδιαφερθεί πριν πάνε στον κάδο.Επειδή ασχολούμε με το αντικείμενο από χόμπυ είχα κάνει απόπειρα φύτευσης κάπαρης επειδή λένε ότι είναι πολύ δύσκολο φυτό να βγει και σπάνιο σχεδόν ανύπαρκτο να το βρεις σε φυτώριο.

Βγήκαν αρκετά δώρισα κάποια σε κάποιους φίλους που ήθελαν και επειδή έμειναν 7-8 αν κάποιος ενδιαφέρεται ας στείλει π.μ. Πληροφοριακά και επειδή δεν πάνε ταχυδρομικά βρίσκομαι Β/Α  Αττική πλησίον Αγία Παρασκευή για παραλαβή σε προσυνενοημένο σημείο σηνάντησης.

https://youtu.be/oi0_dWkoBQw?t=160

Το έβαλα και στο νήμα φυτοτέχνη αλλά δεν είχε απήχηση και είπα μήπως εδώ βρεθεί κανείς..😊

Καλησπέρα με ενδιαφέρει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βιβλία Γερμανικών επιπέδων B2 & C1. Κάποια είναι σε κατάσταση καινούργιου, κάποια έχουν μερικές σημιώσεις σε λίγες σελίδες. Όσα έχουν CD περιλαμβάνονται. Δεν γνωρίζω γρι γερμανικά οπότε δείτε την φωτογραφία. Παραλαβή από Νέα Ιωνία.

 

IMG_20200625_205502.jpg

Πλακέτες από σκληρούς δίσκους Seagate Barracuda 7200.11 1TB και Western Digital WD2500JD. Οι δίσκοι τα 'φτυσαν, οι πλακέτες ίσως να είναι χρήσιμες σε κάποιον για ανάκτηση δεδομένων.

IMG_20200625_221711.jpg

Επεξ/σία από Mvpgr
Δώθηκαν
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/6/2020 στις 5:13 ΠΜ, georgeps21 είπε

εκτος από τα παραπάνω χαρίζεται και:

1)μια κούτα με ηχεία που είχα αφαιρέσει πριν χρόνια από τηλεοράσεις, ακουστικά ηχεια υπολογιστη κλπ. περα από τα 2 στρογγυλα πανω αριστερα , τα υπόλοιπα αν θυμαμαι καλα δουλέυουν ολα.

 

104477763_270075307640816_5028271286079823755_n.jpg

Παρέλαβα. Ευχαριστώ πολύ τον Γιώργο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Mvpgr είπε

Βιβλία Γερμανικών επιπέδων B2 & C1. Κάποια είναι σε κατάσταση καινούργιου, κάποια έχουν μερικές σημιώσεις σε λίγες σελίδες. Όσα έχουν CD περιλαμβάνονται. Δεν γνωρίζω γρι γερμανικά οπότε δείτε την φωτογραφία. Παραλαβή από Νέα Ιωνία.

IMG_20200625_205502.jpg

Θα με ενδιέφεραν τα βιβλία των Γερμανικών.

Θα τσεκάρω αυριο αν έχω κάποια "από το θείο" αλλά θα με ενδιέφεραν αν δεν τα έχω από εκεί.

Εναλλακτικά μπορώ να τα πάρω και να ξαναποστάρω όσα δε μου χρειάζονται.

Επεξ/σία από DrLo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mvpgr είπε

Βιβλία Γερμανικών επιπέδων B2 & C1. Κάποια είναι σε κατάσταση καινούργιου, κάποια έχουν μερικές σημιώσεις σε λίγες σελίδες. Όσα έχουν CD περιλαμβάνονται. Δεν γνωρίζω γρι γερμανικά οπότε δείτε την φωτογραφία. Παραλαβή από Νέα Ιωνία.

IMG_20200625_205502.jpg

Πλακέτες από σκληρούς δίσκους Seagate Barracuda 7200.11 1TB και Western Digital WD2500JD. Οι δίσκοι τα 'φτυσαν, οι πλακέτες ίσως να είναι χρήσιμες σε κάποιον για ανάκτηση δεδομένων.

IMG_20200625_221711.jpg

Καλημέρα σας. Θά ἤθελα, νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά τά βιβλία τῶν Γερμανικῶν ἐκ μέρους μαθητή, πού ἔχει ἀρχίσει μαθήματα Γερμανικῶν. Εὐχαριστῶ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλεκτρονικό τσιγάρο Joyetech evic vtwo mini 75w και ατμοποιητης aspire k3 για κάποιον που θέλει να κόψει τον καρκίνοσωλήνα. Έχει σημαδια το μοντ αλλα λειτουργικά είναι άριστο. Χρειάζεται μια μπαταρία και αντίσταση στον ατμοποιητη. Επίσης φορτίζει μόνο με εξωτερικό φορτιστή. Παραλαβή απο μέτρο Δάφνης. spacer.png

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, petaw-se-oneiro είπε

Ηλεκτρονικό τσιγάρο Joyetech evic vtwo mini 75w και ατμοποιητης aspire k3 για κάποιον που θέλει να κόψει τον καρκίνοσωλήνα. Έχει σημαδια το μοντ αλλα λειτουργικά είναι άριστο. Χρειάζεται μια μπαταρία και αντίσταση στον ατμοποιητη. Επίσης φορτίζει μόνο με εξωτερικό φορτιστή. Παραλαβή απο μέτρο Δάφνης. spacer.png

Πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/6/2020 στις 5:57 ΜΜ, SakafliaC είπε

Χαρίζονται ένα πιστολάκι και μια πρέσα μαλλιών.

Αρκετά ταλαιπωρημένα και τα δύο, αλλά δουλεύουν μια χαρά.

Παραλαβή από Χολαργό.

Εγώ δεν τα βρήκα καθόλου ταλαιπωρημένα! Λίγα σημάδια φυσιολογικής χρήσης μόνο.

Ευχαριστώ πολύ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NotOnlyTV LV3H Ψηφιακό/Αναλογικό TV tuner και ραδιόφωνο. Στο link έχει drivers για Windows. Το πρόγραμμα με το οποίο έτρεχε ήταν το Total Media, κάπου θα βρεθεί online και αυτό. Όποιος θέλει περνάει από Νέα Ιωνία και το παίρνει. Δείτε και τα προηγούμενα που έχω ανεβάσει αυτές τις μέρες μήπως σας ενδιαφέρει κάτι.

 

IMG_20200626_151603.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πανω  σε   ασχετο   ψαξιμο   βρηκα   μια   καινουργια   ψυκτρα  για    AMD    GLACIAL TECH  IGLOO 2400  γι   αυτα  τα   παλια   σοκετ.....

https://en.wikipedia.org/wiki/Socket_A

spacer.png

Αν   υπαρχει   ενδιαφερον   παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   κατοπιν  συνεννοησης   εντος   48  ωρων.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   αμεσα   ΠΜ.

 

 

 

 

ΥΓ.Βρηκα   και   μια   βαση   ασυρματου   τηλεφωνου   PHILIPS  XALIO  300  με   το  τροφοδοτικο   του.

ΜΟΝΟΝ   Η  ΒΑΣΗ...

spacer.png

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταμπλετακι bitmore windows 8.1
Του εχω βάλει μπαταρία απο κινητό μεσα γιατί η δική του μας χαιρέτησε χρόνους. Για σοβαρή χρήση ίσως χρειαστεί αντικατάσταση. Και πριν και μετά την αλλαγή ζεσταινοταν αρκετά στο σημείο του επεξεργαστή αλλά τεχνικός μου είπε ότι είναι οκ και ότι έτσι κάνουν αυτά. Απο λειτουργία είναι κομπλέ δουλεύουν τα πάντα εξάλλου είναι ελάχιστα χρησιμοποιημενο, το έφαγε το ντουλάπι. Παραλαβή ΜΟΝΟ απο μετρό Δάφνης, δεν στέλνω. 

spacer.png

spacer.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...