Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους, 

Από ξεκαθάρισμα βγήκαν τα εξής :

1) Παλιό Router Technicolor  TD-5136 v2 της Forthnet με τον μετασχηματιστή του. Αυτό που μου έκανε είναι ότι για να δουλέψουν κάποια κινητά μέσω WiFi έπρεπε να τους βάλω καρφωτή IP και όχι μέσω DHCP. Δεν ξέρω αν ήθελε κάποια ρύθμιση... 

2) Παλιά Walkie Talkie (4 ρολόγια) μάρκας Freetalkie XFD-008. Είναι στο κουτί τους. Βρήκα μόνο 1 φορτιστή και από την δοκιμή που έκανα, φορτίζουν μόνο τα 2 από τα 4 και φαίνεται να λειτουργούν.

Μήνυμα πρώτα εδώ και μετά pm. Παραλαβή μόνο από Σεπόλια Αθήνα. Θα δοθεί προτεραιότητα σε άτομα που έχουν αξιολογήσεις και έχουν χαρίσει πράγματα εδώ στο φόρουμ. 

 

IMG-5369c3b0e4d2583b92ff954a4cc1135b-V.jpg

IMG-102cc3dd0ecea59f5701a82e19716b2f-V.jpg

 

Επεξ/σία από akisthegreat
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/9/2020 στις 5:08 ΜΜ, besddimo είπε

Πριν τα πάω για ανακύκλωση, ρίχτε μια ματιά.

Παραλαβή κοντά μετρό Δουκ. Πλακεντίας. Δε στέλνω.

IMG_0412.JPG.56982a1a5103bed18cfd950fcdb757fc.JPG

Το πρώτο είναι display port to VGAIMG_0413.JPG.6d5ad747ac58dfc390760d1c9da5a8bf.JPGIMG_0414.JPG.5e6c924c41a154c9bc5261a737703eb3.JPGIMG_0415.JPG.97cfbf1496a302c2bbbd01b0bc534d44.JPGIMG_0416.JPG.890d633aa68b3103da72adb778e17225.JPG

IMG_0411.JPG

Το AEG πάει προς Dark μέσω TigerGreg. Το T28 και οι VGA αντάπτορες κρατημένα.

Καλημέρα ήθελα και δημόσια να αποσύρω το ενδιαφέρον για το Paraellels γιατί δεν με βολεύει για αυτό που θέλω. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, akisthegreat είπε

Καλημέρα σε όλους, 

Από ξεκαθάρισμα βγήκαν τα εξής :

1) Παλιό Router Technicolor  TD-5136 v2 της Forthnet με τον μετασχηματιστή του. Αυτό που μου έκανε είναι ότι για να δουλέψουν κάποια κινητά μέσω WiFi έπρεπε να τους βάλω καρφωτή IP και όχι μέσω DHCP. Δεν ξέρω αν ήθελε κάποια ρύθμιση... 

2) Παλιά Walkie Talkie (4 ρολόγια) μάρκας Freetalkie XFD-008. Είναι στο κουτί τους. Βρήκα μόνο 1 φορτιστή και από την δοκιμή που έκανα, φορτίζουν μόνο τα 2 από τα 4 και φαίνεται να λειτουργούν.

Μήνυμα πρώτα εδώ και μετά pm. Παραλαβή μόνο από Σεπόλια Αθήνα. Θα δοθεί προτεραιότητα σε άτομα που έχουν αξιολογήσεις και έχουν χαρίσει πράγματα εδώ στο φόρουμ. 

IMG-5369c3b0e4d2583b92ff954a4cc1135b-V.jpg

IMG-102cc3dd0ecea59f5701a82e19716b2f-V.jpg

Φιλε καλημερα με ενδιαφερουν τα ασυρματα σου στελνω πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, gms31 είπε

Φιλε καλημερα με ενδιαφερουν τα ασυρματα σου στελνω πμ.

Κρατημένα τα walkie talkie για τον @gms31

 

Έφυγαν κιόλας τα παρέλαβε άμεσα! 

Επεξ/σία από akisthegreat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδικά "τραπεζοκαθίσματα" ikea. 

2 πλαστικά (τραπέζι και πράσινο καρεκλάκι) έκλεισαν στον teledomenet   και 2 ξύλινα (μπλε και κόκκινο) 

Όλα σε πολύ καλή κατάσταση, σταθερά και χωρίς "κουνήματα". Μοναδικό μείον οι εμφανείς φθορές στο χρώμα (γωνίες) που έχουν τα ξύλινα. 

Δίνονται όλα μαζί ή και χώρια. 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος ΠΡΩΤΑ εδώ (για λόγους διαφάνειας και προτεραιότητας θα αγνοήσω απευθείας πμ)   και μετά συνεννόηση με πμ. 

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη το συντομότερο (μέσα στις επόμενες 3-4 μέρες ) καθώς είναι μες τη μέση

ΕΦΥΓΑΝ

IMG_20200929_104224_copy_2560x1920.jpg

Επεξ/σία από haris_216
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, haris_216 είπε

παιδικά "τραπεζοκαθίσματα" ikea. 

2 πλαστικά (τραπέζι και πράσινο καρεκλάκι) και 2 ξύλινα (μπλε και κόκκινο) 

Όλα σε πολύ καλή κατάσταση, σταθερά και χωρίς "κουνήματα". Μοναδικό μείον οι εμφανείς φθορές στο χρώμα (γωνίες) που έχουν τα ξύλινα. 

Δίνονται όλα μαζί ή και χώρια. 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος ΠΡΩΤΑ εδώ (για λόγους διαφάνειας θα αγνοήσω απευθείας πμ) και μετά συνεννόηση με πμ. 

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη το συντομότερο (μέσα στις επόμενες 3-4 μέρες ) καθώς είναι μες τη μέση 

IMG_20200929_104224_copy_2560x1920.jpg

Καλημέρα, ενδιαφερομαι για τραπεζάκι και το πράσινο καρεκλακι.

Επεξ/σία από teledomenet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, tsiv είπε

Χαρίζονται...

1) Βάση - Cooler για Laptop 12" με καλώδιό για σύνδεση και διακόπτη on-off

2) Motherboard  Elite Group G31T-M7 REV 1.0, μου τη χάρισε ο Νίκος @nikolinoss και τον ευχαριστώ και δημόσια.

Δεν κατάφερα να την κάνω να ποστάρει, και βαριέμαι να ασχοληθώ παραπάνω.

Ισχύουν τα γνωστά!

Παραλαβή από Νίκαια, διατηρώ το δικαίωμα επιλογής που θα τα δώσω

Cooler-12.jpg

Mobo-Elite-Group-G31-T-M7-REV-1-0.jpg

Kαλημερα. με ενδιαφερει η βαση για laptop εαν δεν εχει δοθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spacer.png

 

 

χαριζεται το παραπανω diskman το οποιο το εχω πολλα χρονια και τωρα μεσα απο μια μετακομιση ξαναβγηκε στην επιφανεια.

Ειναι κριμα να σκουραζει ετσι και πιθανον καποιος να το θελει και να του χαρισει ωρες ευχαριστης συντροφιας στις βολτες του κλπ.

 

1. ειναι παναλαφρο

2. παιρνει μολις μια μπαταρια 2ΑΑ και αν θυμαμαι καλα κραταει αρκετες ωρες παιξιματος.

3. σε ενα δισκακι μπορειτε να βαλετε με ποιοτητα 128 καμια 500αρια  MP3.

4. του εκανα τεστ ντραιβ (μην δωσω κατι και τρωω μπινελικια) παιζει μια χαρα με καινουρια μπαταρια που του εβαλα.

4. το χειριστηριο εχει και πιαστρακι που το βαζεις οπου βολευει σε μπουφαν

5. Δωρο επιπλεον το cd που εχει μεσα και το ακουγα πριν δεκα βαλε χρονια :)

προτεραιοτητες και παραλαβες

===========================

το παιρνει ο πρωτος που θα ποσταρει απο κατω (ΠΜ προτεραιοτητας δεν ισχυουν) και με προυποθεση να το παραλαβει απο Πειραια.

Δεν εχω χρονο για αποστολες, οποτε αν οντως το θελετε και μπορειτε να το παραλαβετε καντε ενα ποστ και καλες ακροασεις.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, tornado είπε

spacer.png

χαριζεται το παραπανω diskman το οποιο το εχω πολλα χρονια και τωρα μεσα απο μια μετακομιση ξαναβγηκε στην επιφανεια.

Ειναι κριμα να σκουραζει ετσι και πιθανον καποιος να το θελει και να του χαρισει ωρες ευχαριστης συντροφιας στις βολτες του κλπ.

1. ειναι παναλαφρο

2. παιρνει μολις μια μπαταρια 2ΑΑ και αν θυμαμαι καλα κραταει αρκετες ωρες παιξιματος.

3. σε ενα δισκακι μπορειτε να βαλετε με ποιοτητα 128 καμια 500αρια  MP3.

4. του εκανα τεστ ντραιβ (μην δωσω κατι και τρωω μπινελικια) παιζει μια χαρα με καινουρια μπαταρια που του εβαλα.

4. το χειριστηριο εχει και πιαστρακι που το βαζεις οπου βολευει σε μπουφαν

5. Δωρο επιπλεον το cd που εχει μεσα και το ακουγα πριν δεκα βαλε χρονια :)

προτεραιοτητες και παραλαβες

===========================

το παιρνει ο πρωτος που θα ποσταρει απο κατω (ΠΜ προτεραιοτητας δεν ισχυουν) και με προυποθεση να το παραλαβει απο Πειραια.

Δεν εχω χρονο για αποστολες, οποτε αν οντως το θελετε και μπορειτε να το παραλαβετε καντε ενα ποστ και καλες ακροασεις.

Ενδιαφέρομαι...

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Ενδιαφέρομαι...

στελνω μηνυμα για συνεννοηση

 

 

edit: η συνεννοηση εγινε, εφοσον ποσταρει ο φιλος, παει να πει οτι το diskman πεταξε :)

Επεξ/σία από tornado
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, tornado είπε

το cd που εχει μεσα και το ακουγα πριν δεκα βαλε χρονια

Αυτο  δεν  ειναι   τιποτα...

Προπερσι   βρηκα   sony  walkman   με  κασετα  gloria  gaynor, boney m, και  village  people...😀🤣🤩

YMCA  και   τετοια....🤣

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tigergreg είπε

Αυτο  δεν  ειναι   τιποτα...

Προπερσι   βρηκα   sony  walkman   με  κασετα  gloria  gaynor, boney m, και  village  people...😀🤣🤩

YMCA  και   τετοια....🤣

το δικο μου ειναι κλασικ, smoke on the water, temple of the king κλπ, ο φιλος θα χαλαρωσει με κλασικο ροκ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, tsiv είπε

Χαρίζονται...

1) Βάση - Cooler για Laptop 12" με καλώδιό για σύνδεση και διακόπτη on-off

2) Motherboard  Elite Group G31T-M7 REV 1.0, μου τη χάρισε ο Νίκος @nikolinoss και τον ευχαριστώ και δημόσια.

Δεν κατάφερα να την κάνω να ποστάρει, και βαριέμαι να ασχοληθώ παραπάνω.

Ισχύουν τα γνωστά!

Παραλαβή από Νίκαια, διατηρώ το δικαίωμα επιλογής που θα τα δώσω

Cooler-12.jpg

Mobo-Elite-Group-G31-T-M7-REV-1-0.jpg

πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, tornado είπε

spacer.png

χαριζεται το παραπανω diskman το οποιο το εχω πολλα χρονια και τωρα μεσα απο μια μετακομιση ξαναβγηκε στην επιφανεια.

Ειναι κριμα να σκουραζει ετσι και πιθανον καποιος να το θελει και να του χαρισει ωρες ευχαριστης συντροφιας στις βολτες του κλπ.

1. ειναι παναλαφρο

2. παιρνει μολις μια μπαταρια 2ΑΑ και αν θυμαμαι καλα κραταει αρκετες ωρες παιξιματος.

3. σε ενα δισκακι μπορειτε να βαλετε με ποιοτητα 128 καμια 500αρια  MP3.

4. του εκανα τεστ ντραιβ (μην δωσω κατι και τρωω μπινελικια) παιζει μια χαρα με καινουρια μπαταρια που του εβαλα.

4. το χειριστηριο εχει και πιαστρακι που το βαζεις οπου βολευει σε μπουφαν

5. Δωρο επιπλεον το cd που εχει μεσα και το ακουγα πριν δεκα βαλε χρονια :)

προτεραιοτητες και παραλαβες

===========================

το παιρνει ο πρωτος που θα ποσταρει απο κατω (ΠΜ προτεραιοτητας δεν ισχυουν) και με προυποθεση να το παραλαβει απο Πειραια.

Δεν εχω χρονο για αποστολες, οποτε αν οντως το θελετε και μπορειτε να το παραλαβετε καντε ενα ποστ και καλες ακροασεις.

Με ενδιαφέρει. Θα χαιρόμουν πολύ να το αποκτούσα εγώ μιας και είμαι Λάτρης των Walkman της Sony αλλά Diskman δεν είχα ποτέ!!! Επίσης, είμαι κάτοικος Πειραιά. ΤΟ ΘΕΕΛΛΩΩ!!! 

Επεξ/σία από Thanosb75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...