Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, teledomenet είπε

 

 

16 ώρες πριν, aoc4000 είπε

Καλησπέρες, υπάρχουν όλα τα παραπάνω ακόμα!!!

4. Επίσης δίνω αυτά τα 2 pos χωρίς το τροφοδοτικο όμως (12v παίρνουν) έχω κρατήσει ένα (3 είχα) pos γιατί με την παράλληλη μπορείς να στήσεις cnc 😉  δεν κάνουν για κανονική χρήση (δοκίμασα και σε παιδικό σταθμό να τα χρησιμοποιήσω, τζίφος....)

5. αποκωδικοποιητές digea συνήθως με χαλασμένο τροφοδοτικό (4τμχ)

6. mpeg dvd player Elite με το τηλεκοντρολ

7. Φωτοτυπικό εκτυπωτής bizhub 160 χωρίς τύμπανο, κασέτα χαρτιου και τονερ. Άγνωστης λειτουργικής κατάστασης για ανταλλακτικά

8. εκτός απο τον ανωτέρω εκτυπωτή (no 1) άλλοι 2 HP με προβλήματα στην τροφοδοσία χαρτιού αν θυμάμαι καλά. Τροφοδοτικό ΔΕΝ έχει ο άσπρος

9. ακουστικά αποκοπής θορύβου (με μπαταρίες δουλεύουν)

10. κάμερα ip δουλεύει αλλά δεν μπορώ να κάνω ρεσετ μπαίνει στο "λειτουργικό" με terminal για δοκιμές.

11. τρόμπα 12v αυτοκινήτου για στρώματα.

12. Παλιά ξυριστική μηχανή με την θήκη της.

Περιοχή Πειραιά (κοκκινιά)

IMG_20200930_114424.jpg

IMG_20200930_130324.jpg

IMG_20200930_130145.jpg

IMG_20200930_130303.jpg

IMG_20200930_120052.jpg

IMG_20200930_120136.jpg

IMG_20200930_120148.jpg

IMG_20200930_130225.jpg

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα, νά  ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά ἕνα ἀπό τά δύο pos. Εὐχαριστῶ.

Επεξ/σία από georgios65
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για παραλαβή από Αγία Παρασκευή / Σταυρός τα παρακάτω.

Φωτιστικό για 2 λάμπες G9.

Συσκευή μασάζ με περιστρεφόμενη κεφαλή - μάλλον θέλει μπαταρίες. Έχει το φορτιστή του.

Subwoofer velodyne. Είναι καμένο και το μεγάφωνο και η πλακέτα - οπότε για ιδιοκατασκευή αν κάποιος θέλει το κουτί.  Είναι βαρύ και του λείπουν βίδες.

Data switch από το παρελθόν. 1 σε 2 Centronics

Ασύρματο τηλέφωνο General electric - άγνωστη κατάσταση με το φορτιστή του - χωρίς μπαταρίες.

Φορτιστής για AA και ΑΑΑ.  Αυτός είναι δικός μου.  Ξαφνικά άρχισε να αναβοσβήνει - αν ξεκινήσει φορτίζει άριστα μέχρι να το βγάλεις από την πρίζα. Τον είχα αγαπήσει - κάνει και τεστ.  Δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ.

Φωτιστικό γραφείου με μεγεθυντικό φακό.  Λειτουργεί αλλά έχει ραγίσει το εξάρτημα που μπαίνει μέσα στη βάση.  Με λίγο ηλεκτροκόλληση γίνεται καινούργιο. Κρατημένο @360city

 

Στείλτε PM.

Insomnia.jpg

Επεξ/σία από papars
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, papars είπε

Για παραλαβή από Αγία Παρασκευή / Σταυρός τα παρακάτω.

Φωτιστικό για 2 λάμπες G9.

Συσκευή μασάζ με περιστρεφόμενη κεφαλή - μάλλον θέλει μπαταρίες. Έχει το φορτιστή του.

Subwoofer velodyne. Είναι καμένο και το μεγάφωνο και η πλακέτα - οπότε για ιδιοκατασκευή αν κάποιος θέλει το κουτί.  Είναι βαρύ και του λείπουν βίδες.

Data switch από το παρελθόν. 1 σε 2 Centronics

Ασύρματο τηλέφωνο General electric - άγνωστη κατάσταση με το φορτιστή του - χωρίς μπαταρίες.

Φορτιστής για AA και ΑΑΑ.  Αυτός είναι δικός μου.  Ξαφνικά άρχισε να αναβοσβήνει - αν ξεκινήσει φορτίζει άριστα μέχρι να το βγάλεις από την πρίζα. Τον είχα αγαπήσει - κάνει και τεστ.  Δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ.

Φωτιστικό γραφείου με μεγεθυντικό φακό.  Λειτουργεί αλλά έχει ραγίσει το εξάρτημα που μπαίνει μέσα στη βάση.  Με λίγο ηλεκτροκόλληση γίνεται καινούργιο.

Στείλτε PM.

Insomnia.jpg

ΠΜ για τον φακό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, aoc4000 είπε

Καλησπέρες, υπάρχουν όλα τα παραπάνω ακόμα!!!

4. Επίσης δίνω αυτά τα 2 pos χωρίς το τροφοδοτικο όμως (12v παίρνουν) έχω κρατήσει ένα (3 είχα) pos γιατί με την παράλληλη μπορείς να στήσεις cnc 😉  δεν κάνουν για κανονική χρήση (δοκίμασα και σε παιδικό σταθμό να τα χρησιμοποιήσω, τζίφος....)

5. αποκωδικοποιητές digea συνήθως με χαλασμένο τροφοδοτικό (4τμχ)

6. mpeg dvd player Elite με το τηλεκοντρολ

7. Φωτοτυπικό εκτυπωτής bizhub 160 χωρίς τύμπανο, κασέτα χαρτιου και τονερ. Άγνωστης λειτουργικής κατάστασης για ανταλλακτικά

8. εκτός απο τον ανωτέρω εκτυπωτή (no 1) άλλοι 2 HP με προβλήματα στην τροφοδοσία χαρτιού αν θυμάμαι καλά. Τροφοδοτικό ΔΕΝ έχει ο άσπρος

9. ακουστικά αποκοπής θορύβου (με μπαταρίες δουλεύουν)

10. κάμερα ip δουλεύει αλλά δεν μπορώ να κάνω ρεσετ μπαίνει στο "λειτουργικό" με terminal για δοκιμές.

11. τρόμπα 12v αυτοκινήτου για στρώματα.

12. Παλιά ξυριστική μηχανή με την θήκη της.

Περιοχή Πειραιά (κοκκινιά)

IMG_20200930_114424.jpg

IMG_20200930_130324.jpg

IMG_20200930_130145.jpg

IMG_20200930_130303.jpg

IMG_20200930_120052.jpg

IMG_20200930_120136.jpg

IMG_20200930_120148.jpg

IMG_20200930_130225.jpg

Παρέλαβα 2,3&4, ευχαριστώ πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, papars είπε

Για παραλαβή από Αγία Παρασκευή / Σταυρός τα παρακάτω.

Φωτιστικό για 2 λάμπες G9.

Συσκευή μασάζ με περιστρεφόμενη κεφαλή - μάλλον θέλει μπαταρίες. Έχει το φορτιστή του.

Subwoofer velodyne. Είναι καμένο και το μεγάφωνο και η πλακέτα - οπότε για ιδιοκατασκευή αν κάποιος θέλει το κουτί.  Είναι βαρύ και του λείπουν βίδες.

Data switch από το παρελθόν. 1 σε 2 Centronics

Ασύρματο τηλέφωνο General electric - άγνωστη κατάσταση με το φορτιστή του - χωρίς μπαταρίες.

Φορτιστής για AA και ΑΑΑ.  Αυτός είναι δικός μου.  Ξαφνικά άρχισε να αναβοσβήνει - αν ξεκινήσει φορτίζει άριστα μέχρι να το βγάλεις από την πρίζα. Τον είχα αγαπήσει - κάνει και τεστ.  Δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ.

Φωτιστικό γραφείου με μεγεθυντικό φακό.  Λειτουργεί αλλά έχει ραγίσει το εξάρτημα που μπαίνει μέσα στη βάση.  Με λίγο ηλεκτροκόλληση γίνεται καινούργιο. Κρατημένο @360city

Στείλτε PM.

Insomnia.jpg

Πμ για το φωτιστικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, papars είπε

Ασύρματο τηλέφωνο General electric - άγνωστη κατάσταση με το φορτιστή του - χωρίς μπαταρίες.

Λόγω απόστασης επαναλαμβάνω την παράκληση, αν κάποιος πάει να πάρει πράγματα και μπορεί να με διευκολύνει για να παραλάβω το ασύρματο πιο κεντρικά, θα ήμουν υπόχρεος.

Ίσως αυτή τη φορά να είμαι πιο τυχερός. (ο Γρηγόρης ξέρει)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται 2 κωδικοί Deals4you ο ένας χρησιμοποιημενος σε Έβερεστ και ο άλλος σε Shell με λήξη 11/10

Update: έμεινε αυτός 238316936

 

Επεξ/σία από SilentVoice
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, SilentVoice είπε

Χαρίζονται 2 κωδικοί Deals4you ο ένας χρησιμοποιημενος σε Έβερεστ και ο άλλος σε Shell με λήξη 11/10

Ενδιαφέρομαι για τον κωδικό Shell, μαζεύω πόντους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Doubt είπε

Λόγω απόστασης επαναλαμβάνω την παράκληση, αν κάποιος πάει να πάρει πράγματα και μπορεί να με διευκολύνει για να παραλάβω το ασύρματο πιο κεντρικά, θα ήμουν υπόχρεος.

Ίσως αυτή τη φορά να είμαι πιο τυχερός. (ο Γρηγόρης ξέρει)

θα βρεθω με τον @papars για τον φακο, μπορω να στο παρω αλλα ειμαι Γαλατσι, αν σε βολευει... ενημερωσε σε ΠΜ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
  • Θήκη για IDE δίσκο. Χωρίς δίσκο, καλώδιο USB και τροφοδοτικό.
  • Τσαντάκι ώμου με πολλές θήκες. Αχρησιμοποίητο.
  • Stock ψύκτρα socket 775. Τα ποδαράκια δεν είναι σπασμένα.
  • Μαγνητική κασέτα 150ΜΒ (Για συλλεκτικούς σκοπούς)
  • Αντάπτορας USB -μάλλον 2.0- σε ethernet -προφανώς 100άρι-.
  • PCI Modem (Για συλλεκτικούς σκοπούς)
  • Βραχιόλι τύπου power balance
  • Αντάπτορας HDMI σε VGA, δυσλειτουργικός.
  • USB 2 hub με 4 θύρες

Εκδήλωση ενδιαφέροντος με πμ και παραλαβή απο το χώρο μου στο Μοσχάτο (Αγ.Κωνσταντίνος)

IMG-20201002-153609.jpg

Επεξ/σία από e-tic
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MessengerOfGood είπε

Τι παρουσιάζει; 

Δουλεύει και ανάποδα;

Άλλες φορές μεταδίδεται η εικόνα ενώ άλλες όχι.
Δεν το έχω δοκιμάσει ανάποδα, αν και δεν νομίζω να δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...