Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/11/2020 στις 4:38 ΜΜ, Crybal είπε

Χαριζεται ψυγειο Siemens με πρόβλημα.Ειναι αρκετα μεγαλο με πλάτος 70εκ. ,υψος 1,85 ,εχει ανεξαρτητες ρυθμισεις για συντηρηση και καταψυξη και εμφανισιακά ειναι σε πολύ καλή κατάσταση..Λειτουργούσε μια χαρά εδω και 6 χρόνια (ειναι παλαιοτερο ,απλά τοτε το πήραμε εμεις) μέχρι που αρχισε να ριχνει ασφάλεια.Ο τεχνικος μας ειπε ότι ειναι καμένο το μοτέρ και θέλει περίπου 200€ (θεωρώ οτι αν το ψαξει κάποιος ισως και με 150 φτιάχνεται) Για το μαγαζι ήδη ηταν πολύ μεγαλο οποτε το παροπλίσαμε και απλά πήραμε ενα μικρό.Παραλαβη απο Δαφνη.Χρειαζεται δύο ατομα γεροδεμενα σίγουρα! (προτεραιότητα σε άτομα που μου εχουν χαρίσει στο παρελθόν)

522990548_cooler(Medium).jpg.8054e154e2d5301275667b22264b3dc4.jpg

Το ψυγειο πάλι διαθεσιμο.Αν κάποιος το θελει μπορώ να το κρατησω λιγο καιρό μέχρι να ερθει να το παρει.Αλλιως θα παει ανακύκλωση...ειναι κρίμα όμως διοτι αν εξαιρεσουμε το προβλημα με το μοτερ ειναι σε παρα πολύ καλή κατάσταση.

Επεξ/σία από Crybal
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, poulinos είπε

απλα θα πω τυπικα οτι αυτοι που χαριζουν ας προσεχουν που δινουν διοτι καποιοι δεν εχουν παρει τιποτα ενω αλλοι καθε δεκα ποστ παιρνουν και κατι.σε ελευθερη μεταφραση καποιοι  παιζει να εχουν γεμισει αποθηκη με αυτα που εχουν παρει απο εδω.

Μην ανοιγεις τετοια κουβεντα μεσα εδω. Λιγο να παρακολουθησει καποιος το νημα θα δει και θα καταλαβει.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται....

1.Ψηφιακος   δεκτης   επιγειας  ληψης   LEMM  HD2030   με   HDMI  και  τηλεχειριστηριο   που  μολις   καθαρισα   αλλα   δυστυχως

αναβει   μονο   ενα   πρασινο   λαμπακι.

Μαλλον   θελει   πυκνωτες.

spacer.png

2.ΗΡ officejet 4110 all in one  εκτυπωτης-φαξ-σκανερ-αντιγραφικο  αγνωστης   λειτουργικοτητας

που   καθεται   7-8  χρονια   στο  ραφι. Λειπουν   τα   καλωδια  του  και   το  διαφανο   πλαστικο.

spacer.png

3.Οθονη   AXIOMTEK   επαγγελματικη   πολυ  βαρεια   μαλλον   απο   AIO  υπολογιστη  αγνωστης  λειτουργικοτητας.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην   εδρα  μου   πισω  απο   το  εφετειο   αθηνας.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω    και  στειλτε   αμεσα   ΠΜ  ΠΡΟΣ   ΑΠΟΦΥΓΗ  ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ.

 

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ....ΜΟΝΟ  οποιος   εχει  αποφασισει   για   παραλαβη   διαφορετικα   ΜΗΝ   ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ  παρακαλω   πολυ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, CaptainHog said:

Μην ανοιγεις τετοια κουβεντα μεσα εδω. Λιγο να παρακολουθησει καποιος το νημα θα δει και θα καταλαβει.

για αυτο ακριβως το εγραψα για να ειναι ενημερος ο κοσμος που χαριζει

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλωσαν οι ανιψιές κι έκαναν εκκαθάριση. 

Δίνονται λοιπόν τα βιβλία που φαίνονται στην φωτογραφία. Όλα είναι σε άψογη κατάσταση και το μόνο που τα αδικεί είναι το background πάτωμα του γκαράζ, που τράβηξα την φωτογραφία 😀

Όποιος ενδιαφέρεται ΠΡΩΤΑ ποστ εδώ και μετά συνεννόηση με πμ. Εννοείται ότι μιλάμε να φύγουν όλα μαζί.

Παραλαβή από τη διεύθυνσή μου στη Νέα Σμύρνη (ΜΟΝΟ). 

IMG_20201115_131022_copy_2560x1920.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, haris_216 είπε

Μεγάλωσαν οι ανιψιές κι έκαναν εκκαθάριση. 

Δίνονται λοιπόν τα βιβλία που φαίνονται στην φωτογραφία. Όλα είναι σε άψογη κατάσταση και το μόνο που τα αδικεί είναι το background πάτωμα του γκαράζ, που τράβηξα την φωτογραφία 😀

Όποιος ενδιαφέρεται ΠΡΩΤΑ ποστ εδώ και μετά συνεννόηση με πμ. Εννοείται ότι μιλάμε να φύγουν όλα μαζί.

Παραλαβή από τη διεύθυνσή μου στη Νέα Σμύρνη (ΜΟΝΟ). 

IMG_20201115_131022_copy_2560x1920.jpg

Με ενδιαφέρουν πολύ. Μένω παλαιό Φάληρο και μου είναι εύκολο να έρθω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, poulinos είπε

για αυτο ακριβως το εγραψα για να ειναι ενημερος ο κοσμος που χαριζει

το θεμα ειναι οτι αν και γνωριζουν αρκετοι απο εδω μεσα τι και πως, συνεχιζουν το ιδιο ακριβως τροπαρι....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, CaptainHog said:

το θεμα ειναι οτι αν και γνωριζουν αρκετοι απο εδω μεσα τι και πως, συνεχιζουν το ιδιο ακριβως τροπαρι....

και εγω δεν θα ασχοληθω παραπανω.ελευθερια εχουμε.απλα τοσο καιρο ελεγα οτι θα το αναφερω και δεν το ειχα κανει ασχετα που το post θα θαφτει.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Με ενδιαφέρουν πολύ. Μένω παλαιό Φάληρο και μου είναι εύκολο να έρθω. 

Δικά σου, με το σωστό κωδικό στο sms πάντα 😜

Στείλε μήνυμα να τα πούμε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, haris_216 είπε

Μεγάλωσαν οι ανιψιές κι έκαναν εκκαθάριση. 

Δίνονται λοιπόν τα βιβλία που φαίνονται στην φωτογραφία. Όλα είναι σε άψογη κατάσταση και το μόνο που τα αδικεί είναι το background πάτωμα του γκαράζ, που τράβηξα την φωτογραφία 😀

Όποιος ενδιαφέρεται ΠΡΩΤΑ ποστ εδώ και μετά συνεννόηση με πμ. Εννοείται ότι μιλάμε να φύγουν όλα μαζί.

Παραλαβή από τη διεύθυνσή μου στη Νέα Σμύρνη (ΜΟΝΟ). 

IMG_20201115_131022_copy_2560x1920.jpg

Ενδιαφέρομαι και εγώ και μενουμε και κοντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...