Προς το περιεχόμενο

Τσιγάρα κάτω απο 3€


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παίδες υπάρχουν τσιγάρα κάτω απο 3€??Όχι πουράκια.Αν υπαρχουν πειτε μου μάρκες (και πλς μην ξεκίνησετε κοψε το τσιγαρο , ξέρω καλά τις συνέπειες)

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γτ Δν το γυρνάς σε ηλεκτρονικό; φίλος μου που έκανε 2 πακέτα την ημέρα και ξεκίνησε ηλεκτρονικό από πέρσι Σεπτέμβριο υπολογίζει κέρδος κανα 1000ρικο (άσχετα αν δεν έχει και τώρα λεφτά)

ειναι και λιγότερο βλαβερό απ ότι λένε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη, αλλά αν κάνεις 1 τη μέρα, δηλαδή 30 το μήνα, τι σε νοιάζει πόσο κάνει το πακέτο; Άντε και να κερδίσεις 1 ευρώ το μήνα με το φθηνό πακέτο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, txcellas είπε

Γτ Δν το γυρνάς σε ηλεκτρονικό; φίλος μου που έκανε 2 πακέτα την ημέρα και ξεκίνησε ηλεκτρονικό από πέρσι Σεπτέμβριο υπολογίζει κέρδος κανα 1000ρικο (άσχετα αν δεν έχει και τώρα λεφτά)

ειναι και λιγότερο βλαβερό απ ότι λένε.

Το έχω σκεφτεί. Αλλά τώρα τελευταία δεν ακούω και τα καλυτερα για το ηλεκτρονικό. Δεν ξέρω είδα μια έρευνα και με φόβισε... Υπάρχει μεγάλη περιπτωση το ηλεκτρονικό να είναι χειρότερο

Μόλις τώρα, FilipposMD είπε

Συγγνώμη, αλλά αν κάνεις 1 τη μέρα, δηλαδή 30 το μήνα, τι σε νοιάζει πόσο κάνει το πακέτο; Άντε και να κερδίσεις 1 ευρώ το μήνα με το φθηνό πακέτο...

Μωρε εχω τους λόγους μου. 1-2 την μέρα κάνω αλλά είμαι πολυ χαλια οικονομικά που κ το 1€ το τσιγγουνευομαι ειδικα για τσιγαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, txcellas είπε

Νόμιζα 1 πακέτο την ημέρα! Ε Κλάιν τότε! Ριξτο στην τράκα καλύτερα!!

Χαχαχα.Μια ζωή αυτό εκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, AristidisZ είπε

Ναι αλλά θα πρέπει να παίρνει έναν καπνό ανά 2 1/2 μήνες... 

Μία φέτα πατάτα ή μήλο και στο ψυγείο σε προστατευτική σακούλα. Τον κρατάει υγρό χωρίς να τον βρέχει αρκετά ώστε να μην ανάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 ώρες πριν, xristos97 είπε

Πάρε έναν καπνό. Εμένα ολόκληρο το καλοκαίρι μου έβγαλε πέρυσι. Καμιά 70αρια παίζει να είχα βγάλει.

Αυτό θα κάνω.Είναι όντως πιο οικονομικό

3 ώρες πριν, tsioulak είπε

Οχι δεν παίζουν τοσο φτηνά κανονικά τσιγάρα, τα πιο φτηνά είναι στα 3,7 το πακέτο (κάποια Καρέλια κυρίως αλλα όχι μόνο).

Μια τέτοια απάντηση περίμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Theo08 είπε

Αυτό θα κάνω.Είναι όντως πιο οικονομικό

Απλά βάλτον κάπου που να μην χάσει την υγρασία του γρήγορα. Εγώ τον είχα βάλει σε ένα βαζάκι και σε σκιερό μέρος (με το σακουλάκι εννοείται).

Επεξ/σία από xristos97
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...