Προς το περιεχόμενο

iOS 12


alexakos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά εχω φαει φρικη με το ios 11.4. Απο το uptade και μετα χανω το wifi εαν ειμαι 2 μετρα μακρια απο το ρουτερ μου. Μου βγαζει μυνημα λανθασμενο password γνωστο το θεμα το ακολουθω στο φορουμ της apple εδω κι καιρό και δεν ειμαι ο μονος ασχετο εχω αλλαξει wifi antenna με καινουργια .

σκεφτομαι για την public beta ios12 να στρωσει το wifi να δω και πως θα πάει η συσκευη μου ειναι iphone 6 απλα επειδη δεν το κατεχω σχετικά θα μπορω μετα να βαλω την κανονικη οταν δωθει στο κοινο;; Το τηλεφωνο παίζει να εχει προβληματα με την beta??

ευχαριστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 187
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, harrys23 είπε

Ρε παιδιά εχω φαει φρικη με το ios 11.4. Απο το uptade και μετα χανω το wifi εαν ειμαι 2 μετρα μακρια απο το ρουτερ μου. Μου βγαζει μυνημα λανθασμενο password γνωστο το θεμα το ακολουθω στο φορουμ της apple εδω κι καιρό και δεν ειμαι ο μονος ασχετο εχω αλλαξει wifi antenna με καινουργια .

σκεφτομαι για την public beta ios12 να στρωσει το wifi να δω και πως θα πάει η συσκευη μου ειναι iphone 6 απλα επειδη δεν το κατεχω σχετικά θα μπορω μετα να βαλω την κανονικη οταν δωθει στο κοινο;; Το τηλεφωνο παίζει να εχει προβληματα με την beta??

ευχαριστώ.

Το τηλέφωνο ναι παίζει να έχει θέματα με την Beta. Όπως λέει και η εταιρία και οι χρήστες δεν το βάζουμε σε κυριο τηλέφωνο. Βέβαια άλλο τι λένε και άλλο τι κάνουμε. Ναι θα μπορείς εννοείται να έχεις την κανονική μόλις βγει. Πριν βγει η κανονική σβήνεις το beta profile και την παίρνεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εβαλα τελικα στο 6αρι αλλα απο οτι φαινεται μαλλον εχω θεμα με την πλακέτα γμτ. Προφανώς το τσιπ του wifi.

Παρ´ολα αυτα οσο για την ios 12 beta δεν μπορω να βαλω pin sim card παταω κληση να ανοιξει η ουονη για το pin sim αλλα δεν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, harrys23 είπε

Την εβαλα τελικα στο 6αρι αλλα απο οτι φαινεται μαλλον εχω θεμα με την πλακέτα γμτ. Προφανώς το τσιπ του wifi.

Παρ´ολα αυτα οσο για την ios 12 beta δεν μπορω να βαλω pin sim card παταω κληση να ανοιξει η ουονη για το pin sim αλλα δεν 

Μπορεί να είναι bug. Δεν έχει ακουστεί κάτι όμως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/7/2018 στις 9:02 ΜΜ, Orabatman είπε

 Μπορεί να βοηθήσει κάποιος να δώσει τις οδηγίες πως να περάσω το rsim 12  Σε iPhone εφτά plus είναι κλειδωμένο σε δίκτυο AT@Τ

Έχει να κάνει με το iOS 12 ?

Στις 2/7/2018 στις 5:27 ΜΜ, harrys23 είπε

Εχεις διαβασει τιποτα για το wifi?

Ούτε γι αυτό. Κάτι κόλπα κάνει το gps σε μερικούς 

https://www.google.gr/amp/www.iphonehacks.com/2018/06/ios-12-beta-problems.html/amp

 

Επεξ/σία από alexakos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, alexakos89 είπε

Έχει να κάνει με το iOS 12 ?

Ούτε γι αυτό. Κάτι κόλπα κάνει το gps σε μερικούς 

https://www.google.gr/amp/www.iphonehacks.com/2018/06/ios-12-beta-problems.html/amp

Έχω το 11,4   Πρέπει να κάνω ανανέωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγήκε η beta 7. Μην την βάλετε ακόμα γιατί λένε για laggy performance.

 

αναμονη μέχρι να λυθεί. 

Επεξ/σία από alexakos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, alexakos89 είπε

Βγήκε η beta 7. Μην την βάλετε ακόμα γιατί λένε για laggy performance.

αναμονη μέχρι να λυθεί. 

Το κατάλαβα με τον κακό τρόπο.Την έβαλα σε 6s.Εντάξει δεν είναι και τόσο τραγικό αλλά είναι σίγουρα ένα βήμα πίσω από την beta 6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
22 hours ago, alexakos89 said:

Βγήκε η beta 7. Μην την βάλετε ακόμα γιατί λένε για laggy performance.

αναμονη μέχρι να λυθεί. 

Η beta 7 είναι μόνο για τους developers. Η public beta είναι ακόμη η 5. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, billdanos είπε

Η beta 7 είναι μόνο για τους developers. Η public beta είναι ακόμη η 5. 

Έχεις δίκιο. Νόμιζα είχε πάει στην 6 η public. Και ετοιμάζονταν να βγει σε Public η 7. 

Όποτε αναμονή για την 7 όσοι είστε με dev account.

Μόλις βγει η 6 σε beta βάλτε την ήταν από της καλυτερες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να  κυκλοφορήσει επίσημα η 12. Θέλω να την βάλω από περιέργεια στο 5ς. Το έχω αφήσει στην 10.3.3 μετά από όσα διάβασα στο διαδίκτυο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...