Προς το περιεχόμενο

iOS 12


alexakos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Jiakometi είπε

Όχι..... Κι εμένα το δεύτερο μισό φάνηκε λίγο πιο αργό.... μάλλον αρχίζουν να φορτώνουν οι servers σιγά σιγά....

αυτό φαντάστηκα και εγώ! οκ κατέβηκε κ το περνάει τώρα! ανυπομονώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος χρησιμοποιεί gestures σε iPad, θα είχε την καλοσύνη να μας πει γιατί ορισμένες φορές όταν είμαι στα settings ή σε κάποιο site και κάνω pinch in με βγάζει στην  multitasking σελίδα ή application switcher αντί της home σελίδας όπου πάντοτε με πήγαινε σε όλες τις εκδόσεις του ios 11; Μου το έκανε και στις public beta που είχα νωρίτερα και είπα θα διορθώθηκε, αλλά δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Makis38 είπε

Όποιος χρησιμοποιεί gestures σε iPad, θα είχε την καλοσύνη να μας πει γιατί ορισμένες φορές όταν είμαι στα settings ή σε κάποιο site και κάνω pinch in με βγάζει στην  multitasking σελίδα ή application switcher αντί της home σελίδας όπου πάντοτε με πήγαινε σε όλες τις εκδόσεις του ios 11; Μου το έκανε και στις public beta που είχα νωρίτερα και είπα θα διορθώθηκε, αλλά δεν...

Νομίζω πως έχουν αλλάξει τα gestures στην 12. Για να πας home screen απλά τραβάς από κάτω το δάχτυλο σου προς τα πανω. Swipe up δηλαδή από το κάτω bezel.

Επεξ/σία από atheatos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά τις περισσότερες φορές ορθώς με πάει στη home σελίδα. Λιγότερες στο multitasking. Επίσης το swipe up μιας και το ανέφερες δεν "αρπάζει" όπως άρπαζε στην 11. Πρέπει να το κάνεις λίιιιιγο πιο αργά προς τα πάνω για να πιάσει. Στις beta public το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 1.30 ώρα επιτέλους εγκαταστάθηκε στο 5s. Το οποίο ειλικρινά πάει σφαίρα ( με σχέση πριν ). Όσον αφορά την μπαταρία θα το δω σε μια με δυο μέρες. Για να μπορέσω να καταλάβω διαφορά. Οι εφαρμογές ανοίγουν πιο γρήγορα  και απελευθερώθηκε και εσωτερικός χώρος. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Makis38 είπε

Ναι αλλά τις περισσότερες φορές ορθώς με πάει στη home σελίδα. Λιγότερες στο multitasking. Επίσης το swipe up μιας και το ανέφερες δεν "αρπάζει" όπως άρπαζε στην 11. Πρέπει να το κάνεις λίιιιιγο πιο αργά προς τα πάνω για να πιάσει. Στις beta public το ίδιο.

Έχω το iPad Pro 9.7 δεν έχω συναντήσει κανένα πρόβλημα με το “αρπαγμα” είτε με την beta είτε με την official. Ίσως θα πρέπει να ξαναεγκαταστησεις την 12 μέσο iTunes.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, stathisdr είπε

Εδώ και ώρα δεν το κατεβάζει με τίποτα...Μου βγάζει ένα παραθυράκι λήψη και μετά κολλάει...Άραγε μόνο εγώ έχω πρόβλημα ή και άλλοι;

Μάλλον τώρα την κατεβάζουν κάποια εκατομύρια  χρηστών ταυτόχρονα....

Το πρωί θα την βρεις έτοιμη !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...