Προς το περιεχόμενο

ORICO 2139U3 2.5" SATA to USB 3.0 Transparent Hard Drive Enclosure US $3.53 [ΤΕΛΟΣ]


teotsi21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 198
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
9 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

οσι πληρωνετε με paypal μη ξεχασετε να βαλετε να κανει μετατροπη το paypal και οχι η τραπεζα γιατι θα χρεωθειτε επιπλεον 1 ευρω μετατροπη συναλλαγματος.

Αυτο ισχυει για την καρτα σου (Πειραιως)  και για καποιες αλλες, αλλα οχι για ολες. Οποιος θελει το ψαχνει λοιπον πριν κανει την πληρωμη αφου υπαρχουν περιπτωσεις που ειναι καλυτερα να κανει καποιος το αντιθετο απο αυτο που λες. Καποια cents (10-13) θα κερδισει κανοντας την μετατροπη η τραπεζα του βεβαια, οχι κανενα μεγαλο ποσο για την συγκεκριμενη αγορα που ειναι μικρη.  Αλλα δεν ειναι του παρόντος να αναλυθει.

Απλα διορθωσα και συνεχιζουμε την κουβεντα για την θηκη και μονο. ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστη επισημανση.Να τσεκαρουν πρωτα τα παιδια αν η τραπεζα τους εχει βαλει την προμηθεια συναλλάγματος, και αναλογα κανουν την μετατροπή όπως συμφερει καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άψογο το dresslily έκανε ακριβώς 12 μέρες. Μένω και επαρχία πρέπει να ήρθε σε 3 4 μέρες Ελλάδα. Μπράβο. 

Παρακάτω το παλιό που έχω εδώ και 3 χρόνια από bang good και το νέο σε πολύ καλή συσκευασία. Θα μπει 160αρης στο καινούργιο και βλέπουμε. 3.5" θήκες δεν έχει φθηνές έχω έναν 1TB και δεν ξέρω τι να τον κάνω. 

 

20180625_202707.jpg

 

Αριστερά το καινούργιο δεξιά το παλιό. Είναι λίγο διαφορετικά τα transistors πάνω στην πλακέτα και το νέο γράφει orico πάνω στο τζάμι το άλλο στην πλακέτα. Και τα 2 δουλεύουν άψογα με ταχύτητες over 100mb ανάλογα το σκληρό βέβαια. 

20180625_204040.jpg

 

Επεξ/σία από Heybro
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα πάντως με κουπόνι μου την βγάζει £3.51 (~3.99€). Με μετατροπή Paypal θα περάσει τα 4€.. άλλαξε η τιμή?

edit: Άκυρο, τώρα διάβασα ολόκληρο το 1ο post.. :)

Επεξ/σία από thomason993
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lgre_p είπε

Εσάς η θήκη δεν ανοίγει από λάθος αρκετά εύκολα με τον σκληρό μέσα? 

Θα πρέπει να την κουμπώσεις εάν όπως σύρεις το καπάκι δεν κλείσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα κι εγώ χθές 2 θήκες, με παραγγελία 8/6 και shipped 13/6. 13 ημερολογιακές, όλα καλά!

 

Και κάπου πήρε το μάτι μου ότι το Dresslily είναι θυγατρική του gearbest.

Επεξ/σία από mpas0u
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Prof_Chaos είπε

Σας ηρθαν στο γραμματοκιβώτιο ή τα παραλάβατε με ειδοποίηση απο ταχυδρομείο;

Μέχρι πριν 8-10 μήνες επαιρνα τα πάντα στο σπίτι. Εδώ και 8-10 μήνες έρχεται για τα πάντα ειδοποίηση, ακόμα και μεγέθους απλού μικρού γράμματος. Ένα πολύ μικρό ποσοστό δεμάτων, και μόνο πολύ μικρά έρχονται στο σπίτι.

Για το εν λόγω δεμα μου έχει έρθει ειδοποίηση χθες. Επειδή περιμένω άλλο ένα, δε πάω να το πάρω για να πάω μαζί και για τα 2.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dchatz είπε

Μέχρι πριν 8-10 μήνες επαιρνα τα πάντα στο σπίτι. Εδώ και 8-10 μήνες έρχεται για τα πάντα ειδοποίηση, ακόμα και μεγέθους απλού μικρού γράμματος. Ένα πολύ μικρό ποσοστό δεμάτων, και μόνο πολύ μικρά έρχονται στο σπίτι.

 Για το εν λόγω δεμα μου έχει έρθει ειδοποίηση χθες. Επειδή περιμένω άλλο ένα, δε πάω να το πάρω για να πάω μαζί και για τα 2.

μάλλον είναι θέμα ταχυδρομείου γιατι σε μένα τα στέλνει τις περισσότερες φορές εαν είναι μικρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...