Προς το περιεχόμενο

Γενικό θέμα Revolut

Προτεινόμενες αναρτήσεις

See your accounts in one place with Open Banking

Are you a UK Revolut customer with an additional UK bank account? If so, then we need your help testing our Open Banking beta.

https://blog.revolut.com/see-your-accounts-in-one-place-with-open-banking/

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 69
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ασφάλεια από την Ευρωπαϊκή κεντρική τράπεζα έως 100000€, θα μπορεί να δίνει δάνεια και να κάνεις υπεραναληψεις και τέλος θα μπορούν να έχουν δικό τους σύστημα διαχείρισης πληρωμών και δεν θα βασίζεται

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 29/11/2019 στις 10:22 ΜΜ, Ukforthemoment είπε

See your accounts in one place with Open Banking

Are you a UK Revolut customer with an additional UK bank account? If so, then we need your help testing our Open Banking beta.

https://blog.revolut.com/see-your-accounts-in-one-place-with-open-banking/

Το είδα και εγώ και μπήκε στη beta έκδοση της εφαρμογής στο android

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα την επόμενη εβδομάδα πετάω για Αγγλία.  Θέλω να βάλω στην κάρτα λεφτά συμφέρει από alfa bank? Η από κάποια άλλη ελληνική τράπεζα Και κρατάει προμήθεια στην Αγγλία που θα Την χρησιμοποιώ για αγορές? Ευχαριστώ 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
38 λεπτά πριν, ManassisO είπε

revolut ή mojo οι ελληνικες τραπεζες έχουν μεγαλες προμύθειες για καφε 0.9π με πειραιώς δίνεις συν 1.2ε 

Mojo?O Austin Powers είσαι;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Revolut....για συναλλαγές έξω αλλά και Ελλάδα...

Θέλω να ρωτήσω το εξής έχω παρατηρήσει ότι τελευταία ενώ κάνω συναλλαγές έξω συγκεκριμένα έβγαλα εισητηρίο μέσω Revolut και πλήρωσα και parking area free fee υπάρχει μια εξαιρετική καθυστέρηση στην απορρόφηση χρημάτων και τελικό έγγραφο αποδείξη. Σε τουλάχιστον δύο συναλλαγές τη τελευταία βδομάδα. Έχετε παρατηρήσει κάτι; ΜιλΩ για ίντερνετικη και όχι δια ζώσης πληρωμή

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 9 μήνες μετά...
Στις 3/12/2020 στις 12:54 ΜΜ, george1807 είπε

Go big. Go desktop. With the Revolut Web App.

spacer.png

https://blog.revolut.com/introducing-the-revolut-web-app/

Νομιζω ειναι οτι καλυτερο μπορουσε να κανει η καρτα αυτη!!!! 

Να δωσει την ευκαιρια να κανεις συναλλαγες και απο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ!!!!

μπραβο μπταβο μπραβο....!!!!!!!!

Υ.Γ. ακομη θυμαμαι προβλημα που ειχα ως νεος κατοχος της καρτας οταν ειχε μπλοκαρει το λογαριασμο μου.....λογω εμβασματος που εστειλα απο αλλη τραπεζα και εμεινα απο κινητο....εσπασε!!! Δεν ειχα κινητο τελευταιας τεχνολογιας για να συνομιλησω με τους Υπευθυνους και ειχα 300 ευρα Δεσμευμενα μεσα!!!! ΑΠιστευτη Ταλαιπωρια ειδικα αν μεινεις απο κινητη συσκευη!!!!!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 2 μήνες μετά...

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.