Προς το περιεχόμενο

Γενικό θέμα Revolut


george1807

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 minutes ago, vonmike said:

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά, είμαι νέος κάτοχος της κάρτας ρεβολουτ, μέχρι στιγμής όλα είναι καλά πληρώνω παντού. Χθες μάλιστα έβγαλα και πρώτη φορά λεφτά από το ΑΤΜ. Η ερώτηση μου είναι  το πως μπορώ να βάλω μετρητά στη κάρτα, θέλω πχ να βάλω ένα πσοο που έχω μετρητά εντός. Πως μπορώ να το κάνω? 

Καλησπέρα και καλή χρόνια, δεν γίνεται αυτό. Αναγκαστικά μόνο να τα βάλεις σε ΑΤΜ σε έναν ελληνικό λογαριασμό και από εκεί στη revolut.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε Νίκο. Σε ευχαριστώ πολύ 🤝

7 minutes ago, george1807 said:

Καλησπέρα και καλή χρόνια, δεν γίνεται αυτό. Αναγκαστικά μόνο να τα βάλεις σε ΑΤΜ σε έναν ελληνικό λογαριασμό και από εκεί στη revolut.

Σε ευχαριστώ πολύ, κατάλαβα)) ελήφθη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, vonmike said:

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά, είμαι νέος κάτοχος της κάρτας ρεβολουτ, μέχρι στιγμής όλα είναι καλά πληρώνω παντού. Χθες μάλιστα έβγαλα και πρώτη φορά λεφτά από το ΑΤΜ. Η ερώτηση μου είναι  το πως μπορώ να βάλω μετρητά στη κάρτα, θέλω πχ να βάλω ένα πσοο που έχω μετρητά εντός. Πως μπορώ να το κάνω? 

Να σε ρωτήσω, αυτά που πληρώνεις στις αγορές σου με την revolut, π:ς τα έβαλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, alfeios said:

Να σε ρωτήσω, αυτά που πληρώνεις στις αγορές σου με την revolut, π:ς τα έβαλες;

Μου τα έβαλαν στο iban αντί να μου τα βάλουν σε ελληνική τράπεζα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 16/1/2022 στις 4:08 ΜΜ, vonmike είπε

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά, είμαι νέος κάτοχος της κάρτας ρεβολουτ, μέχρι στιγμής όλα είναι καλά πληρώνω παντού. Χθες μάλιστα έβγαλα και πρώτη φορά λεφτά από το ΑΤΜ. Η ερώτηση μου είναι  το πως μπορώ να βάλω μετρητά στη κάρτα, θέλω πχ να βάλω ένα πσοο που έχω μετρητά εντός. Πως μπορώ να το κάνω? 

Τα λεφτά πως τα έβγαλες; σε οποιοδήποτε ατμ τράπεζας μπορούμε να τα βγάλουμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kouaks88 είπε

Τα λεφτά πως τα έβγαλες; σε οποιοδήποτε ατμ τράπεζας μπορούμε να τα βγάλουμε; 

Σε οποιοδήποτε ναι. Δωρεάν μέχρι 200€ το μήνα αν είσαι στο απλό πρόγραμμα, αλλά τα ελληνικά ΑΤΜ κρατάνε 2,5-3€ ανά ανάληψη.

Επεξ/σία από george1807
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 31/1/2022 στις 11:30 ΜΜ, george1807 είπε

Σε οποιοδήποτε ναι. Δωρεάν μέχρι 200€ το μήνα αν είσαι στο απλό πρόγραμμα, αλλά τα ελληνικά ΑΤΜ κρατάνε 2,5-3€ ανά ανάληψη.

Νομιζω πλεον στα €200 σου κραταει εξτρα. Ειχα δοκιμασει να τραβηξω €200 πριν λιγους μηνες και μου κρατησε εξτρα fees(2% withdrawal fair usage το ελεγε) στην εφαρμογη. Εννοειται + τις κρατησεις που κανει η ελληνικη τραπεζα. 

Επεξ/σία από Link83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Link83 είπε

Νομιζω πλεον στα €200 σου κραταει εξτρα. Ειχα δοκιμασει να τραβηξω €200 πριν λιγους μηνες και και μου κρατησε εξτρα fees(2% withdrawal fair usage το ελεγε) στην εφαρμογη. Εννοειται + τις κρατησεις που κανει η ελληνικη τραπεζα. 

Ακόμα βλέπω 200€ δωρεάν για standard και plus πρόγραμμα, 400€ για premium και 800€ για metal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Link83 είπε

Nαι το εχω δει και εγω και για αυτο δεν μπορω να καταλαβω γιατι χρεωσαν αυτα τα 3,70 εξτρα.

Είχες κάνει κι άλλη κίνηση μέσα στο μήνα ίσως;

Δεν είναι αναγκαστικά ημερολογιακός ο μήνας, δηλαδή 1-31, μπορεί και να είναι 10-9 του επόμενου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Doubt είπε

Είχες κάνει κι άλλη κίνηση μέσα στο μήνα ίσως;

Δεν είναι αναγκαστικά ημερολογιακός ο μήνας, δηλαδή 1-31, μπορεί και να είναι 10-9 του επόμενου.

Φιλε Doubt μαλλον εχεις δικιο! Το κοιταξα και οντως αυτο φαινεται να ειναι. Δεν το γνωριζα, νομιζα οτι ειναι ημερολογιακος ο μηνας! Σε ευχαριστω που με διαφωτισες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, technomangr είπε

Έχω βγάλει την μεταλ με 14 ε τον μήνα πως μπορώ να κόψω την συνδρομή.  ? Πατάω κλειδώνω την κάρτα 

?

Μπαίνεις στην εφαρμογή, πατάς πάνω αριστερά την εικόνα του χρήστη σου, πας στο πλάνο σου, πατάς πάνω που λέει για το πλάνο που έχεις και τέλος πατάς αλλαγή πλάνου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, technomangr είπε

Σε ευχαριστώ πολύ ξέρεις πόσο είναι η συνδρομή την έχω σπο Αυγούστο πρέπει να κλείσω χρόνο?

Παλιά θυμάμαι ότι ήθελε, πλέον νομίζω το έχουν αλλάξει και αν φύγεις νωρίτερα θα σου ζητήσουν ένα ποσό ως penalty. Δοκίμασε να κάνεις downgrade και θα στα γράφει όλα υποθέτω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...