Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για οποιον σκεφτεται να πρωτοξεκινησει,στα 4.90 εχει το battlechest στα sevenspot https://www.sevenspot.gr/gaming/pc/pc-games/world-of-warcraft-battle-chest-pc

που ουσιαστικα περιεχει εναν μηνα free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω πιάσει και κάνω το balance  of power που δεν είχα κάνει στο Legion. Η μεγάλη μαλακία είναι οτι το skin που δίνει το +15 mythic πρέπει να το πάρεις με κάθε έναν ξεχωριστά. Εγώ είχα κάνει στο legion +15 και νόμιζα οτι είμαι κομπλέ, μόλις τελείωνα το quest έλεγα θα μου είχε ξεκλείδωτο και αυτό.

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Silverage είπε

Έχω πιάσει και κάνω το balance  of power που δεν είχα κάνει στο Legion. Η μεγάλη μαλακία είναι οτι το skin που δίνει το +15 mythic πρέπει να το πάρεις με κάθε έναν ξεχωριστά. Εγώ είχα κάνει στο legion +15 και νόμιζα οτι είμαι κομπλέ, μόλις τελείωνα το quest έλεγα θα μου είχε ξεκλείδωτο και αυτό.

Μπορεις ακομα να τα παρεις τα +15 mythic skin του legion?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
15 λεπτά πριν, keravnos21 είπε

Καλα πως ειναι δυνατον με warmode ανοιχτο οι alliance να εχουν 30% bonus και οι horde μονο 10 ?

Warmode call to arms

https://www.wowhead.com/news=288902/war-mode-call-to-arms-increases-world-pvp-bonus-to-30

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αντιμετωπιζω ενα θεμα μετα το update που μου εκανε σημερα, ειχα να παιξω 1 μηνα BFA , ενω μπαινει στο παιχνιδι εχω 4000-6000ms home και world, αυτο μου το κανει μονο στο wow σε αλλα παιχνιδια δεν εχω θεμα με το Internet, εχει αντιμετωπισει κανεις κατι παρομοιο? εκανα και repair αλλα παλι τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά πασχίζω να πάρω rep για exalted για allied races tauren. Έχω τελειώσει τα zone quests, κάνω κάθε μέρα τα world quests αλλά πολύ αργά ανεβαίνει το rep. Το mission table δεν δίνει missions για rep. Τί άλλο να κάνω;

Επεξ/σία από invisiblesurfer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

οποιος θελει να τσεκαρει την καταντια και τον κατηφορο που εχει παρει το συγκεκριμενο game αλλα δεν ψηνεται να δωσει sub στα κορακια της blizzard αυτο το σ/κ εχει δωρεαν sub για 2 μερες. λολ ακομα και σ'αυτο εβραιοι ειναι 2 μερες sub.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...