Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 4 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω το fh3 (digital) απ' το bundle του sad αχρησιμοποίητο

Το fh4 λόγω gamepass.

Είμαι σε διλλημα να δώσω το 60αρι για το ultimate bundle ή όχι. Σίγουρα τα έξτρα του 4 θα τα παίξω, για το 3 δεν πιστεύω. 

 

 

 

Ρε παιδιά θα τρελαθώ. Θυμάμαι υπήρχε achievement αν βγεις πρώτος στο eliminator με το mini. 

Ε σήμερα κατάφερα και κερδισα το eliminator, achievement όμως πουθενά....... Έψαξα και στη λίστα αλλά δε το βρηκα. Τι έγινε, το καταργήσανε;:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 ώρες πριν, d_gkal είπε

Έχω το fh3 (digital) απ' το bundle του sad αχρησιμοποίητο

Το fh4 λόγω gamepass.

Είμαι σε διλλημα να δώσω το 60αρι για το ultimate bundle ή όχι. Σίγουρα τα έξτρα του 4 θα τα παίξω, για το 3 δεν πιστεύω. 

Όπως είπα, καταρχήν αξίζει για τα ούτε 10 ευρώ παραπάνω απο το σκέτο 4 ultimate.

Κατα δεύτερον μέχρι το φθινόπωρο αναμένεται να αφαιρεθεί το 3 πλήρως απο το store όπως έγινε και με τα προηγούμενα οπότε για εμάς με τα SAD δεν το ξαναβρίσκεις.

Επίσης το Hot Wheels dlc του 3 λένε γενικά οτι είναι απο τα καλύτερα expansion της σειράς και τέλος επειδή παίζω αυτές τις μέρες το 3 είναι τόσο κοντά σε γραφικά, μηχανισμούς με το 4 αλλά σε τελείως διαφορετικό περιβάλλον οπότε παίζετε ιδιαίτερα ευχάριστα, δεν αισθάνεσαι οτι παίζεις κανένα απαρχαιομένο παιχνίδι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, d_gkal είπε

Μείον 59.49€ στο λογαριασμό μου για αγορά του ultimate :D

Ευγε, οπλίσου τώρα με υπομονή και τουλάχιστον κανα 3ωρο ελεύθερο να κάνεις claim τα free cars που σου δίνουν οι δυο εκδόσεις. Περίπου 140 αυτοκίνητα για να καταλάβεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε να κατέβουν πρώτα. 

Έπειτα θα ασχοληθώ με το 4 πρώτα και αργότερα (έως πολύ αργότερα) με το 3. 

Ευτυχώς έχω τα 1 και 2 στο 360 οπότε ολοκληρώθηκε η σειρά (βέβαια τα έπαιξα ελάχιστα εκείνα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/6/2020 στις 10:10 ΜΜ, Metaksas είπε

δεν μπορω να βγαλω ακρη με ποιον ακριβως θα μιλησω στην microsoft για να το κανω και εγω :)

Εγώ μίλησα στο online chat της microsoft στην ενότητα για αγορές και συνδρομές. Και με εξυπηρέτησαν αμέσως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, d_gkal είπε

Τελικά αξίζουν τα lego και fortune island. Λίγο ασχολήθηκα με το καθένα και δεν έκλαψα τα ευρώ που έδωσα 

Είναι τελείως ανεξάρτητα από το βασικό game?

Δεν τα έχω ανοίξει ακόμα, περιμένω να ψιλοτελειωσω με τα βασικά του main game. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' όσο ξέρω μόνα τους δε παίζουν. Χρειάζεται και το αρχικό παιχνίδι. Είναι expansions. Ξεκίνησα πρώτα να ασχολούμαι με το νησί. Μικρό φαίνεται. Λογικά σε μια δυο ημέρες θα τελειώσω ότι έχει να κάνει με αγώνες. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα την Ultimate edition με την προσφορά πρόσφατα. Στην αρχή δούλευε κανονικά. Εδώ και 2 ημέρες συνεχώς κρασάρει στο logo screen.

Είναι πολύ σύνηθες απ΄ ότι βλέπω και άνοιξα ticket όπου μου είπαν πως το γνωρίζουν και κοιτάνε να το διορθώσουν..(Crash Hang Type: Activation)

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst158718p14_FH4-closing-on-startup---load-screen--see-Forza-Support-site-article.aspx?g=posts&t=158718&p=14&=

https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360001991068-FH4-Known-Issues

Δοκίμασα αρκετές λύσεις αλλά τίποτα μέχρι τώρα..

Τραγικό που δεν μπορούν να το φτιάξουν εδώ και πόσο καιρό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε τελικά το Update 23, με 2 εβδομάδες καθυστέρηση λόγω προβλημάτων. 

Ευτυχώς δεν έδωσαν τίποτα καινούριο στις 2 χαμένες σεζόν, ακόμα και την παλιά Supra του 80% την έχω ήδη. Την είχαν δώσει πριν λίγο καιρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω η υπομονή μ εξαντλήθηκε με αυτό το παιχνίδι, δεν λέω πολύ καλό διασκεδαστικό, αλλά με τόσα προβλήματα μετάνιωσα τα λεφτά π έδωσα για ultimate, εκτός το ότι θέλει 1002 πατέντες για να ξεκινήσει, σήμερα μετά το update μ βγάζει invalid profile και χάθηκε όλο μου το progress. Εκανα τικετ αλλά μέχρι να μου απαντήσουν και αν το φτιάξουν, καλυχνυχτα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Metaksas είπε

Νομίζω η υπομονή μ εξαντλήθηκε με αυτό το παιχνίδι, δεν λέω πολύ καλό διασκεδαστικό, αλλά με τόσα προβλήματα μετάνιωσα τα λεφτά π έδωσα για ultimate, εκτός το ότι θέλει 1002 πατέντες για να ξεκινήσει, σήμερα μετά το update μ βγάζει invalid profile και χάθηκε όλο μου το progress. Εκανα τικετ αλλά μέχρι να μου απαντήσουν και αν το φτιάξουν, καλυχνυχτα!!

Έχεις δοκιμάσει να το σβήσεις και να το κατεβάσεις όλο (μαζί με το Ultimate) από την αρχή; Αν έχεις γρήγορο ίντερνετ, μην το σκέφτεσαι...

'Εχω το Ultimate εδώ και κάνα χρόνο περίπου (παλιότερα έπαιζα για μήνες με το Xbox Pass) και δεν είχα ποτέ τέτοια προβλήματα.

Επεξ/σία από MitsosDaBest13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...